MENU

VinterBold U11 Piger 1 (09) 8v8, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
801894
16-11 2019
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Tårnby FF 1 Brøndby Stadion
801896
16-11 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 LSF 1 Greve Idræts Center
801895
16-11 2019
Kl. 11:15
Sundby BK 1 Allerød Fodbold Klub 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
801897
30-11 2019
Kl. 10:30
LSF 1 Brøndbyernes IF 1 Smørum Idrætscenter
801899
30-11 2019
Kl. 11:00
Tårnby FF 1 Sundby BK 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
801898
30-11 2019
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub 1 Greve Fodbold 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
801901
14-12 2019
Kl. 10:00
Sundby BK 1 LSF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
802042
14-12 2019
Kl. 15:00
Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
801900
15-12 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 1 Brøndby Stadion
825579
11-01 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Sundby BK 1 Greve Idræts Center
802076
11-01 2020
Kl. 10:30
LSF 1 Tårnby FF 1 Smørum Idrætscenter
802043
11-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Brøndby Stadion
840167
25-01 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Greve Fodbold 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
840165
26-01 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
840166
26-01 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 LSF 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
840168
01-02 2020
Kl. 10:30
LSF 1 Greve Fodbold 1 Smørum Idrætscenter
840170
01-02 2020
Kl. 13:00
Tårnby FF 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
840169
02-02 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Sundby BK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
840311
29-02 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1 Greve Idræts Center
840171
29-02 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 LSF 1 Brøndby Stadion
840172
01-03 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 1 Tårnby FF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
840313
07-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Tårnby FF 1 Blovstrød idrætsanlæg
840324
07-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Brøndbyernes IF 1 Greve Idræts Center
840312
08-03 2020
Kl. 14:00
LSF 1 Sundby BK 1 KIWI-Park kunstgræs
840327
14-03 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 LSF 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
840325
15-03 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 1 Greve Fodbold 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
840326
15-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Brøndbyernes IF 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
840330
21-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Tårnby FF 1 Greve Idræts Center
840329
21-03 2020
Kl. 10:30
LSF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Smørum Idrætscenter
840328
21-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1 Brøndby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind