MENU

VinterBold U10 Piger 1 (10) 5v5 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Greve Idræts Center Lillevangsvej 88 2670 Greve
273195 2 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 B 1908 1
273196 2 Kl. 10:00 FA 2000 1 BK Hekla 1
273197 2 Kl. 10:18 Oversidder Greve Fodbold 1
273198 2 Kl. 10:18 B 1908 1 FA 2000 1
273199 2 Kl. 10:36 BK Hekla 1 Oversidder
273200 2 Kl. 10:36 FA 2000 1 Greve Fodbold 1
273201 2 Kl. 10:54 B 1908 1 Oversidder
273202 2 Kl. 10:54 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1
273203 2 Kl. 11:12 BK Hekla 1 B 1908 1
273204 2 Kl. 11:12 Oversidder FA 2000 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
273185 1 Kl. 11:30 LSF 1 B 93 1
273186 1 Kl. 11:30 Allerød Fodbold Klub 1 Roskilde Pigefodbold 1
273187 1 Kl. 11:48 HIK 1 LSF 1
273188 1 Kl. 11:48 B 93 1 Allerød Fodbold Klub 1
273189 1 Kl. 12:06 Roskilde Pigefodbold 1 HIK 1
273190 1 Kl. 12:06 Allerød Fodbold Klub 1 LSF 1
273191 1 Kl. 12:24 B 93 1 HIK 1
273192 1 Kl. 12:24 LSF 1 Roskilde Pigefodbold 1
273193 1 Kl. 12:42 Roskilde Pigefodbold 1 B 93 1
273194 1 Kl. 12:42 HIK 1 Allerød Fodbold Klub 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
273215 4 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 B 1908 1
273216 4 Kl. 10:00 FA 2000 1 Roskilde Pigefodbold 1
273217 4 Kl. 10:18 HIK 1 Greve Fodbold 1
273218 4 Kl. 10:18 B 1908 1 FA 2000 1
273219 4 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 1 HIK 1
273220 4 Kl. 10:36 FA 2000 1 Greve Fodbold 1
273221 4 Kl. 10:54 B 1908 1 HIK 1
273222 4 Kl. 10:54 Greve Fodbold 1 Roskilde Pigefodbold 1
273223 4 Kl. 11:12 Roskilde Pigefodbold 1 B 1908 1
273224 4 Kl. 11:12 HIK 1 FA 2000 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Allerød Idrætspark Møllemosevej 5 3450 Allerød
273205 3 Kl. 09:15 LSF 1 B 93 1
273206 3 Kl. 09:15 Allerød Fodbold Klub 1 BK Hekla 1
273207 3 Kl. 09:33 Oversidder LSF 1
273208 3 Kl. 09:33 B 93 1 Allerød Fodbold Klub 1
273209 3 Kl. 09:51 BK Hekla 1 Oversidder
273210 3 Kl. 09:51 Allerød Fodbold Klub 1 LSF 1
273211 3 Kl. 10:09 B 93 1 Oversidder
273212 3 Kl. 10:09 LSF 1 BK Hekla 1
273213 3 Kl. 10:27 BK Hekla 1 B 93 1
273214 3 Kl. 10:27 Oversidder Allerød Fodbold Klub 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
273225 5 Kl. 10:00 LSF 1 Greve Fodbold 1
273226 5 Kl. 10:00 B 93 1 Allerød Fodbold Klub 1
273227 5 Kl. 10:18 FA 2000 1 LSF 1
273228 5 Kl. 10:18 Greve Fodbold 1 B 93 1
273229 5 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 1 FA 2000 1
273230 5 Kl. 10:36 B 93 1 LSF 1
273231 5 Kl. 10:54 Greve Fodbold 1 FA 2000 1
273232 5 Kl. 10:54 LSF 1 Allerød Fodbold Klub 1
273233 5 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub 1 Greve Fodbold 1
273234 5 Kl. 11:12 FA 2000 1 B 93 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
273235 6 Kl. 11:45 B 1908 1 Roskilde Pigefodbold 1
273236 6 Kl. 11:45 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
273237 6 Kl. 12:03 Oversidder B 1908 1
273238 6 Kl. 12:03 Roskilde Pigefodbold 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Bane 1
273239 6 Kl. 12:21 HIK 1 Oversidder
273240 6 Kl. 12:21 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
B 1908 1 Bane 1
273241 6 Kl. 12:39 Roskilde Pigefodbold 1 Oversidder
273242 6 Kl. 12:39 B 1908 1 HIK 1
273243 6 Kl. 12:57 HIK 1 Roskilde Pigefodbold 1
273244 6 Kl. 12:57 Oversidder BK Hekla 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
273245 7 Kl. 12:00 LSF 1 Greve Fodbold 1
273246 7 Kl. 12:00 Roskilde Pigefodbold 1 BK Hekla 1
273247 7 Kl. 12:18 HIK 1 LSF 1
273248 7 Kl. 12:18 Greve Fodbold 1 Roskilde Pigefodbold 1
273249 7 Kl. 12:36 BK Hekla 1 HIK 1
273250 7 Kl. 12:36 Roskilde Pigefodbold 1 LSF 1
273251 7 Kl. 12:54 Greve Fodbold 1 HIK 1
273252 7 Kl. 12:54 LSF 1 BK Hekla 1
273253 7 Kl. 13:12 BK Hekla 1 Greve Fodbold 1
273254 7 Kl. 13:12 HIK 1 Roskilde Pigefodbold 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
273255 8 Kl. 10:00 B 1908 1 B 93 1
273256 8 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 FA 2000 1
273257 8 Kl. 10:18 Oversidder B 1908 1
273258 8 Kl. 10:18 B 93 1 Allerød Fodbold Klub 1
273259 8 Kl. 10:36 FA 2000 1 Oversidder
273260 8 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 1 B 1908 1
273261 8 Kl. 10:54 B 93 1 Oversidder
273262 8 Kl. 10:54 B 1908 1 FA 2000 1
273263 8 Kl. 11:12 FA 2000 1 B 93 1
273264 8 Kl. 11:12 Oversidder Allerød Fodbold Klub 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Allerød Idrætspark Møllemosevej 5 3450 Allerød
273265 9 Kl. 10:00 LSF 1 B 1908 1
273266 9 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Roskilde Pigefodbold 1
273267 9 Kl. 10:18 Oversidder LSF 1
273268 9 Kl. 10:18 B 1908 1 Allerød Fodbold Klub 1
273269 9 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 1 Oversidder
273270 9 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 1 LSF 1
273301 9 Kl. 10:54 B 1908 1 Oversidder
273302 9 Kl. 10:54 LSF 1 Roskilde Pigefodbold 1
273303 9 Kl. 11:12 Roskilde Pigefodbold 1 B 1908 1
273304 9 Kl. 11:12 Oversidder Allerød Fodbold Klub 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
273305 10 Kl. 11:30 Greve Fodbold 1 B 93 1
273306 10 Kl. 11:30 FA 2000 1 BK Hekla 1
273307 10 Kl. 11:48 HIK 1 Greve Fodbold 1
273308 10 Kl. 11:48 B 93 1 FA 2000 1
273309 10 Kl. 12:06 BK Hekla 1 HIK 1
273310 10 Kl. 12:06 FA 2000 1 Greve Fodbold 1
273311 10 Kl. 12:24 B 93 1 HIK 1
273312 10 Kl. 12:24 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1
273313 10 Kl. 12:42 BK Hekla 1 B 93 1
273314 10 Kl. 12:42 HIK 1 FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Greve Idræts Center Lillevangsvej 88 2670 Greve
273325 12 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1
273326 12 Kl. 10:00 BK Hekla 1 HIK 1
273327 12 Kl. 10:18 Oversidder Greve Fodbold 1
273328 12 Kl. 10:18 Allerød Fodbold Klub 1 BK Hekla 1
273329 12 Kl. 10:36 HIK 1 Oversidder
273330 12 Kl. 10:36 BK Hekla 1 Greve Fodbold 1
273361 12 Kl. 10:54 Allerød Fodbold Klub 1 Oversidder
273362 12 Kl. 10:54 Greve Fodbold 1 HIK 1
273363 12 Kl. 11:12 HIK 1 Allerød Fodbold Klub 1
273364 12 Kl. 11:12 Oversidder BK Hekla 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
273315 11 Kl. 11:45 LSF 1 B 1908 1
273316 11 Kl. 11:45 B 93 1 FA 2000 1
273317 11 Kl. 12:03 Roskilde Pigefodbold 1 LSF 1
273318 11 Kl. 12:03 B 1908 1 B 93 1
273319 11 Kl. 12:21 FA 2000 1 Roskilde Pigefodbold 1
273320 11 Kl. 12:21 B 93 1 LSF 1
273321 11 Kl. 12:39 B 1908 1 Roskilde Pigefodbold 1
273322 11 Kl. 12:39 LSF 1 FA 2000 1
273323 11 Kl. 12:57 FA 2000 1 B 1908 1
273324 11 Kl. 12:57 Roskilde Pigefodbold 1 B 93 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind