MENU

VinterBold U10 Piger 2 (10) 5v5 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Greve Idræts Center Lillevangsvej 88 2670 Greve
833431 1 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Orient GI 1
833432 1 Kl. 10:00 LSF 2 Farum BK 1
833433 1 Kl. 10:18 Oversidder Greve Fodbold 2
833434 1 Kl. 10:18 Orient GI 1 LSF 2
833435 1 Kl. 10:36 Farum BK 1 Oversidder
833436 1 Kl. 10:36 LSF 2 Greve Fodbold 2
833437 1 Kl. 10:54 Orient GI 1 Oversidder
833438 1 Kl. 10:54 Greve Fodbold 2 Farum BK 1
833439 1 Kl. 11:12 Farum BK 1 Orient GI 1
833440 1 Kl. 11:12 Oversidder LSF 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle Bane 1 John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
833451 3 Kl. 11:30 Kastrup BK 1 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833452 3 Kl. 11:30 Bagsværd BK 1 FB 1
833453 3 Kl. 11:48 Oversidder Kastrup BK 1
833454 3 Kl. 11:48 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bagsværd BK 1 Bane 1
833455 3 Kl. 12:06 FB 1 Oversidder Bane 1
833456 3 Kl. 12:06 Bagsværd BK 1 Kastrup BK 1
833457 3 Kl. 12:24 Allerød Fodbold Klub 2 Oversidder
833458 3 Kl. 12:24 Kastrup BK 1 FB 1
833459 3 Kl. 12:42 FB 1 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833460 3 Kl. 12:42 Oversidder Bagsværd BK 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833441 2 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 Stenløse 1
833442 2 Kl. 10:00 GVI 1 Bagsværd BK 2
833443 2 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Ølstykke FC 1
833444 2 Kl. 10:18 Stenløse 1 GVI 1
833445 2 Kl. 10:36 Bagsværd BK 2 Hvidovre IF 1
833446 2 Kl. 10:36 GVI 1 Ølstykke FC 1
833447 2 Kl. 10:54 Stenløse 1 Hvidovre IF 1
833448 2 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 Bagsværd BK 2
833449 2 Kl. 11:12 Bagsværd BK 2 Stenløse 1
833450 2 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
833471 5 Kl. 10:00 Orient GI 1 Stenløse 1
833472 5 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Farum BK 1
833473 5 Kl. 10:18 Bagsværd BK 2 Orient GI 1
833474 5 Kl. 10:18 Stenløse 1 Allerød Fodbold Klub 2
833475 5 Kl. 10:36 Farum BK 1 Bagsværd BK 2
833476 5 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 2 Orient GI 1
833477 5 Kl. 10:54 Stenløse 1 Bagsværd BK 2
833478 5 Kl. 10:54 Orient GI 1 Farum BK 1
833479 5 Kl. 11:12 Farum BK 1 Stenløse 1
833480 5 Kl. 11:12 Bagsværd BK 2 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
833461 4 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Ølstykke FC 1
833462 4 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 1
833463 4 Kl. 10:18 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Greve Fodbold 2 Bane 1
833464 4 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Kastrup BK 1
833465 4 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
833466 4 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 2
833467 4 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
833468 4 Kl. 10:54 Greve Fodbold 2 Hvidovre IF 1
833469 4 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Ølstykke FC 1
833470 4 Kl. 11:12 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
833481 6 Kl. 13:30 LSF 2 GVI 1
833482 6 Kl. 13:30 Bagsværd BK 1 Oversidder
833483 6 Kl. 13:48 Oversidder LSF 2
833484 6 Kl. 13:48 GVI 1 Bagsværd BK 1
833485 6 Kl. 14:06 Oversidder Oversidder
833486 6 Kl. 14:06 Bagsværd BK 1 LSF 2
833487 6 Kl. 14:24 GVI 1 Oversidder
833488 6 Kl. 14:24 LSF 2 Oversidder
833489 6 Kl. 14:42 Oversidder GVI 1
833490 6 Kl. 14:42 Oversidder Bagsværd BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
833501 8 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 1
833502 8 Kl. 10:00 Oversidder Orient GI 1
833503 8 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Oversidder Bane 1
833504 8 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Oversidder
833505 8 Kl. 10:36 Orient GI 1 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Bane 1
833506 8 Kl. 10:36 Oversidder Oversidder
833507 8 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Bane 1
833508 8 Kl. 10:54 Oversidder Orient GI 1
833509 8 Kl. 11:12 Orient GI 1 Hvidovre IF 1
833510 8 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Oversidder
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
833491 7 Kl. 13:30 Farum BK 1 Bagsværd BK 2
!
NB: Bagsværd BK 2 er taberdømt
Bane 1
833492 7 Kl. 13:30 FB 1 GVI 1 Bane 1
833493 7 Kl. 13:48 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Farum BK 1 Bane 1
833494 7 Kl. 13:48 Bagsværd BK 2
!
NB: Bagsværd BK 2 er taberdømt
FB 1 Bane 1
833496 7 Kl. 14:06 FB 1 Farum BK 1 Bane 1
833498 7 Kl. 14:06 Farum BK 1 GVI 1 Bane 1
833497 7 Kl. 14:24 Bagsværd BK 2 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833495 7 Kl. 14:24 GVI 1 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833499 7 Kl. 14:42 GVI 1 Bagsværd BK 2
!
NB: Bagsværd BK 2 er taberdømt
Bane 1
833500 7 Kl. 14:42 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
FB 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
833511 9 Kl. 11:30 Greve Fodbold 2 Stenløse 1
833512 9 Kl. 11:30 Bagsværd BK 1 LSF 2
833513 9 Kl. 11:48 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 2
833514 9 Kl. 11:48 Stenløse 1 Bagsværd BK 1
833515 9 Kl. 12:06 LSF 2 Kastrup BK 1
833516 9 Kl. 12:06 Bagsværd BK 1 Greve Fodbold 2
833517 9 Kl. 12:24 Stenløse 1 Kastrup BK 1
833518 9 Kl. 12:24 Greve Fodbold 2 LSF 2
833519 9 Kl. 12:42 LSF 2 Stenløse 1
833520 9 Kl. 12:42 Kastrup BK 1 Bagsværd BK 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833521 10 Kl. 10:00 Orient GI 1 GVI 1
833522 10 Kl. 10:00 FB 1 Greve Fodbold 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833531 11 Kl. 10:00 LSF 2 Bagsværd BK 2
833532 11 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
833533 11 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 LSF 2
833534 11 Kl. 10:18 Bagsværd BK 2 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833523 10 Kl. 10:18 Bagsværd BK 1 Orient GI 1
833524 10 Kl. 10:18 GVI 1 FB 1
833525 10 Kl. 10:36 Greve Fodbold 2 Bagsværd BK 1
833526 10 Kl. 10:36 FB 1 Orient GI 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833535 11 Kl. 10:36 Oversidder Ølstykke FC 1
833536 11 Kl. 10:36 Oversidder LSF 2
833537 11 Kl. 10:54 Bagsværd BK 2 Ølstykke FC 1
833538 11 Kl. 10:54 LSF 2 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833527 10 Kl. 10:54 GVI 1 Bagsværd BK 1
833528 10 Kl. 10:54 Orient GI 1 Greve Fodbold 2
833529 10 Kl. 11:12 Greve Fodbold 2 GVI 1
833530 10 Kl. 11:12 Bagsværd BK 1 FB 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833539 11 Kl. 11:12 Oversidder Bagsværd BK 2
833540 11 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Oversidder
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
833541 12 Kl. 10:00 Farum BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
833542 12 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Stenløse 1 Bane 1
833543 12 Kl. 10:18 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Farum BK 1
833544 12 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1
833545 12 Kl. 10:36 Stenløse 1 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833546 12 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 Farum BK 1 Bane 1
833547 12 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Bane 1
833548 12 Kl. 10:54 Farum BK 1 Stenløse 1 Bane 1
833549 12 Kl. 11:12 Stenløse 1 Hvidovre IF 1
833550 12 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub 2
!
NB: Allerød Fodbold Klub 2 er taberdømt
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Stenløse Stadion Degnebakken 10 3660 Stenløse
833561 14 Kl. 09:30 Greve Fodbold 2 GVI 1
833562 14 Kl. 09:30 Oversidder Farum BK 1 Bane 1
833563 14 Kl. 09:48 Stenløse 1 Greve Fodbold 2
833564 14 Kl. 09:48 GVI 1 Oversidder Bane 1
833565 14 Kl. 10:06 Farum BK 1 Stenløse 1 Bane 1
833566 14 Kl. 10:06 Oversidder Greve Fodbold 2 Bane 1
833567 14 Kl. 10:24 GVI 1 Stenløse 1 Bane 1
833568 14 Kl. 10:24 Greve Fodbold 2 Farum BK 1
833569 14 Kl. 10:42 Farum BK 1 GVI 1 Bane 1
833570 14 Kl. 10:42 Stenløse 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
833551 13 Kl. 10:00 Oversidder Ølstykke FC 1 Bane 1
833552 13 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 LSF 2 Bane 1
833553 13 Kl. 10:18 FB 1 Oversidder Bane 1
833554 13 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
833555 13 Kl. 10:36 LSF 2 FB 1 Bane 1
833556 13 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 2 Oversidder Bane 1
833557 13 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 FB 1 Bane 1
833558 13 Kl. 10:54 Oversidder LSF 2 Bane 1
833559 13 Kl. 11:12 LSF 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
833560 13 Kl. 11:12 FB 1 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
833571 15 Kl. 10:00 Orient GI 1 Bagsværd BK 2
833572 15 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 1
833573 15 Kl. 10:18 Bagsværd BK 1 Orient GI 1
833574 15 Kl. 10:18 Bagsværd BK 2 Kastrup BK 1
833575 15 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 Bagsværd BK 1
833576 15 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 Orient GI 1
833577 15 Kl. 10:54 Bagsværd BK 2 Bagsværd BK 1
833578 15 Kl. 10:54 Orient GI 1 Hvidovre IF 1
833579 15 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Bagsværd BK 2
833580 15 Kl. 11:12 Bagsværd BK 1 Kastrup BK 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
833581 16 Kl. 10:00 LSF 2 Hvidovre IF 1
833582 16 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Greve Fodbold 2
833583 16 Kl. 10:18 Bagsværd BK 2 LSF 2
833584 16 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Allerød Fodbold Klub 2
833585 16 Kl. 10:36 Greve Fodbold 2 Bagsværd BK 2
833586 16 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 2 LSF 2
833587 16 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Bagsværd BK 2
833588 16 Kl. 10:54 LSF 2 Greve Fodbold 2
833589 16 Kl. 11:12 Greve Fodbold 2 Hvidovre IF 1
833590 16 Kl. 11:12 Bagsværd BK 2 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
833591 17 Kl. 10:00 Farum BK 1 Ølstykke FC 1
833592 17 Kl. 10:00 Bagsværd BK 1 Orient GI 1
833593 17 Kl. 10:18 Oversidder Farum BK 1
833594 17 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Bagsværd BK 1
833595 17 Kl. 10:36 Orient GI 1 Oversidder
833596 17 Kl. 10:36 Bagsværd BK 1 Farum BK 1
833597 17 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 Oversidder
833598 17 Kl. 10:54 Farum BK 1 Orient GI 1
833599 17 Kl. 11:12 Orient GI 1 Ølstykke FC 1
833600 17 Kl. 11:12 Oversidder Bagsværd BK 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
833601 18 Kl. 11:45 Oversidder Stenløse 1
833602 18 Kl. 11:45 FB 1 GVI 1 Bane 1
833603 18 Kl. 12:03 Kastrup BK 1 Oversidder
833604 18 Kl. 12:03 Stenløse 1 FB 1
833605 18 Kl. 12:21 GVI 1 Kastrup BK 1
833606 18 Kl. 12:21 FB 1 Oversidder Bane 1
833607 18 Kl. 12:39 Stenløse 1 Kastrup BK 1
833608 18 Kl. 12:39 Oversidder GVI 1
833609 18 Kl. 12:57 GVI 1 Stenløse 1
833610 18 Kl. 12:57 Kastrup BK 1 FB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind