MENU

VinterBold U9 Piger 2 (11) 5v5 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
832976 3 Kl. 10:00 FC Damsø 1 Oversidder
832977 3 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 Oversidder
832978 3 Kl. 10:18 HIK 1 FC Damsø 1
832979 3 Kl. 10:18 Oversidder Virum-Sorgenfri BK 2
832980 3 Kl. 10:36 Oversidder HIK 1
832981 3 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 FC Damsø 1
832982 3 Kl. 10:54 Oversidder HIK 1
832983 3 Kl. 10:54 FC Damsø 1 Oversidder
832984 3 Kl. 11:12 Oversidder Oversidder
832985 3 Kl. 11:12 HIK 1 Virum-Sorgenfri BK 2
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
832956 1 Kl. 11:45 Rosenhøj BK 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Bane 1
832957 1 Kl. 11:45 IF Skjold Birkerød 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
832958 1 Kl. 12:03 Roskilde Pigefodbold 1 Rosenhøj BK 1
832959 1 Kl. 12:03 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
832960 1 Kl. 12:21 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
832961 1 Kl. 12:21 IF Skjold Birkerød 1 Rosenhøj BK 1
832962 1 Kl. 12:39 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
832963 1 Kl. 12:39 Rosenhøj BK 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
832964 1 Kl. 12:57 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
832965 1 Kl. 12:57 Roskilde Pigefodbold 1 IF Skjold Birkerød 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
832966 2 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
832967 2 Kl. 10:00 BSF BSV af 2016 1 Bane 1
832968 2 Kl. 10:18 BK Vestia 1 Brøndbyernes IF 1
832969 2 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 1 BSF
832970 2 Kl. 10:36 BSV af 2016 1 BK Vestia 1
832971 2 Kl. 10:36 BSF Brøndbyernes IF 1 Bane 1
832972 2 Kl. 10:54 Virum-Sorgenfri BK 1 BK Vestia 1
832973 2 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 BSV af 2016 1
832974 2 Kl. 11:12 BSV af 2016 1 Virum-Sorgenfri BK 1
832975 2 Kl. 11:12 BK Vestia 1 BSF
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
832996 5 Kl. 12:00 BK Hekla 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
832997 5 Kl. 12:00 Oversidder Kastrup BK 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
833006 6 Kl. 12:00 IF Skjold Birkerød 1 BSF Bane 1
833007 6 Kl. 12:00 Virum-Sorgenfri BK 2 Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
833008 6 Kl. 12:18 HIK 1 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
833009 6 Kl. 12:18 BSF Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
832998 5 Kl. 12:18 BSV af 2016 1 BK Hekla 1 Bane 1
832999 5 Kl. 12:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder Bane 1
833000 5 Kl. 12:36 Kastrup BK 1 BSV af 2016 1 Bane 1
833001 5 Kl. 12:36 Oversidder BK Hekla 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
833010 6 Kl. 12:36 Roskilde Pigefodbold 1 HIK 1 Bane 1
833011 6 Kl. 12:36 Virum-Sorgenfri BK 2 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
833012 6 Kl. 12:54 BSF HIK 1 Bane 1
833013 6 Kl. 12:54 IF Skjold Birkerød 1 Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
833002 5 Kl. 12:54 Virum-Sorgenfri BK 1 BSV af 2016 1 Bane 1
833003 5 Kl. 12:54 BK Hekla 1 Kastrup BK 1 Bane 1
833004 5 Kl. 13:12 Kastrup BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833005 5 Kl. 13:12 BSV af 2016 1 Oversidder Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
833014 6 Kl. 13:12 Roskilde Pigefodbold 1 BSF Bane 1
833015 6 Kl. 13:12 HIK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
832986 4 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Brøndbyernes IF 1
832987 4 Kl. 10:00 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
BK Vestia 1 Bane 1
832988 4 Kl. 10:18 Oversidder Rosenhøj BK 1
832989 4 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Bane 1
832990 4 Kl. 10:36 BK Vestia 1 Oversidder
832991 4 Kl. 10:36 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 Bane 1
832992 4 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Oversidder
832993 4 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 BK Vestia 1
832994 4 Kl. 11:12 BK Vestia 1 Brøndbyernes IF 1
832995 4 Kl. 11:12 Oversidder FC Damsø 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
833036 9 Kl. 13:00 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833037 9 Kl. 13:00 Virum-Sorgenfri BK 2 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
833038 9 Kl. 13:18 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 Bane 1
833039 9 Kl. 13:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
833040 9 Kl. 13:36 IF Skjold Birkerød 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Bane 1
833041 9 Kl. 13:36 Virum-Sorgenfri BK 2 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Bane 1
833042 9 Kl. 13:54 Virum-Sorgenfri BK 1 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Bane 1
833043 9 Kl. 13:54 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
833044 9 Kl. 14:12 IF Skjold Birkerød 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833045 9 Kl. 14:12 FC Damsø 1
!
NB: FC Damsø 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunstbane 2, Kløvermarken Kløvermarksvej 50 2300 København S
833026 8 Kl. 10:45 Roskilde Pigefodbold 1 BK Vestia 1
833027 8 Kl. 10:45 HIK 1 BK Hekla 1
833028 8 Kl. 11:03 Brøndbyernes IF 1 Roskilde Pigefodbold 1
833029 8 Kl. 11:03 BK Vestia 1 HIK 1
833030 8 Kl. 11:21 BK Hekla 1 Brøndbyernes IF 1
833031 8 Kl. 11:21 HIK 1 Roskilde Pigefodbold 1
833032 8 Kl. 11:39 BK Vestia 1 Brøndbyernes IF 1
833033 8 Kl. 11:39 Roskilde Pigefodbold 1 BK Hekla 1
833034 8 Kl. 11:57 BK Hekla 1 BK Vestia 1
833035 8 Kl. 11:57 Brøndbyernes IF 1 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
833016 7 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BSV af 2016 1
833017 7 Kl. 10:00 Oversidder BSF
833018 7 Kl. 10:18 Oversidder Kastrup BK 1
833019 7 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 Oversidder
833020 7 Kl. 10:36 BSF Oversidder Bane 1
833021 7 Kl. 10:36 Oversidder Kastrup BK 1
833022 7 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Oversidder
833023 7 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 BSF
833024 7 Kl. 11:12 BSF BSV af 2016 1 Bane 1
833025 7 Kl. 11:12 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833046 10 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BSF Bane 1
833047 10 Kl. 10:00 Oversidder Rosenhøj BK 1 Bane 1
833048 10 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 BK Hekla 1
833049 10 Kl. 10:18 BSF Oversidder Bane 1
833050 10 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
833051 10 Kl. 10:36 Oversidder BK Hekla 1 Bane 1
833052 10 Kl. 10:54 BSF Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
833053 10 Kl. 10:54 BK Hekla 1 Rosenhøj BK 1 Bane 1
833054 10 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 BSF Bane 1
833055 10 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
833066 12 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
833067 12 Kl. 10:00 FC Damsø 1 Virum-Sorgenfri BK 1
833068 12 Kl. 10:18 Oversidder Kastrup BK 1
833069 12 Kl. 10:18 BK Vestia 1 FC Damsø 1
833070 12 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder
833071 12 Kl. 10:36 FC Damsø 1 Kastrup BK 1
833072 12 Kl. 10:54 BK Vestia 1 Oversidder
833073 12 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
833074 12 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 1 BK Vestia 1
833075 12 Kl. 11:12 Oversidder FC Damsø 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
833056 11 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 BSV af 2016 1
833057 11 Kl. 10:00 HIK 1 Roskilde Pigefodbold 1
833058 11 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 IF Skjold Birkerød 1
833059 11 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 HIK 1
833060 11 Kl. 10:36 Roskilde Pigefodbold 1 Brøndbyernes IF 1
833061 11 Kl. 10:36 HIK 1 IF Skjold Birkerød 1
833062 11 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Brøndbyernes IF 1
833063 11 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Roskilde Pigefodbold 1
833064 11 Kl. 11:12 Roskilde Pigefodbold 1 BSV af 2016 1
833065 11 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 1 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
833076 13 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold 1 Brøndbyernes IF 1
833077 13 Kl. 10:00 Oversidder IF Skjold Birkerød 1
833078 13 Kl. 10:18 Oversidder Roskilde Pigefodbold 1
833079 13 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Oversidder
833080 13 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 Oversidder
833081 13 Kl. 10:36 Oversidder Roskilde Pigefodbold 1
833082 13 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Oversidder
833083 13 Kl. 10:54 Roskilde Pigefodbold 1 IF Skjold Birkerød 1
833084 13 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Brøndbyernes IF 1
833085 13 Kl. 11:12 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
833086 14 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 BSF
833087 14 Kl. 11:00 HIK 1 Kastrup BK 1
833088 14 Kl. 11:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Rosenhøj BK 1
833089 14 Kl. 11:18 BSF HIK 1 Bane 1
833090 14 Kl. 11:36 Kastrup BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
833091 14 Kl. 11:36 HIK 1 Rosenhøj BK 1
833092 14 Kl. 11:54 BSF Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833093 14 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 1 Kastrup BK 1
833094 14 Kl. 12:12 Kastrup BK 1 BSF
833095 14 Kl. 12:12 Virum-Sorgenfri BK 1 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
833096 15 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BSV af 2016 1
833097 15 Kl. 10:00 FC Damsø 1 BK Vestia 1
833098 15 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 BK Hekla 1
833099 15 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 FC Damsø 1
833100 15 Kl. 10:36 BK Vestia 1 Virum-Sorgenfri BK 2
833101 15 Kl. 10:36 FC Damsø 1 BK Hekla 1
833102 15 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Virum-Sorgenfri BK 2
833103 15 Kl. 10:54 BK Hekla 1 BK Vestia 1
833104 15 Kl. 11:12 BK Vestia 1 BSV af 2016 1
833105 15 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 2 FC Damsø 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833116 17 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
833117 17 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833126 18 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833127 18 Kl. 10:00 Oversidder BSF Bane 1
833128 18 Kl. 10:18 FC Damsø 1 Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
833129 18 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833118 17 Kl. 10:18 HIK 1 Kastrup BK 1 Bane 1
833119 17 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
833120 17 Kl. 10:36 BK Hekla 1 HIK 1 Bane 1
833121 17 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833130 18 Kl. 10:36 BSF FC Damsø 1 Bane 1
833131 18 Kl. 10:36 Oversidder Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
833132 18 Kl. 10:54 Virum-Sorgenfri BK 1 FC Damsø 1
833133 18 Kl. 10:54 Roskilde Pigefodbold 1 BSF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833122 17 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 HIK 1 Bane 1
833123 17 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 BK Hekla 1 Bane 1
833124 17 Kl. 11:12 BK Hekla 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
833125 17 Kl. 11:12 HIK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
833134 18 Kl. 11:12 BSF Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
833135 18 Kl. 11:12 FC Damsø 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
833106 16 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 BK Vestia 1
833107 16 Kl. 10:00 Oversidder Rosenhøj BK 1
833108 16 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 IF Skjold Birkerød 1
833109 16 Kl. 10:18 BK Vestia 1 Oversidder
833110 16 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 1 BSV af 2016 1
833111 16 Kl. 10:36 Oversidder IF Skjold Birkerød 1
833112 16 Kl. 10:54 BK Vestia 1 BSV af 2016 1
833113 16 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Rosenhøj BK 1
833114 16 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 BK Vestia 1
833115 16 Kl. 11:12 BSV af 2016 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind