MENU

VinterBold U9 Piger 3 (11) 5v5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
527888 Kl. 11:30 Kastrup BK 2 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Bane 1
527889 Kl. 11:30 Tårnby FF 1 BK Vestia 2
527890 Kl. 11:48 FC Damsø 2 Kastrup BK 2 Bane 1
527891 Kl. 11:48 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
527892 Kl. 12:06 BK Vestia 2 FC Damsø 2
527893 Kl. 12:06 Tårnby FF 1 Kastrup BK 2
527894 Kl. 12:24 GVI 1 FC Damsø 2
527895 Kl. 12:24 Kastrup BK 2 BK Vestia 2
527896 Kl. 12:42 BK Vestia 2 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Bane 1
527897 Kl. 12:42 FC Damsø 2 Tårnby FF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
527868 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 Allerød Fodbold Klub 1
527869 Kl. 11:00 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
FIF, Hillerød 1 Bane 1
527870 Kl. 11:18 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 Bane 1
527871 Kl. 11:18 Allerød Fodbold Klub 1 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Bane 1
527872 Kl. 11:36 FIF, Hillerød 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
527873 Kl. 11:36 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 Bane 1
527874 Kl. 11:54 Allerød Fodbold Klub 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
527875 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 1 FIF, Hillerød 1
527876 Kl. 12:12 FIF, Hillerød 1 Allerød Fodbold Klub 1
527877 Kl. 12:12 BK Hekla 2 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
527878 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 1 Sundby BK 1
527879 Kl. 10:00 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
527880 Kl. 10:18 B 1908 1 Herlufsholm GF 1
527881 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Bane 1
527882 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 B 1908 1
527883 Kl. 10:36 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Herlufsholm GF 1 Bane 1
527884 Kl. 10:54 Sundby BK 1 B 1908 1
527885 Kl. 10:54 Herlufsholm GF 1 Nørrebro United 1
527886 Kl. 11:12 Nørrebro United 1 Sundby BK 1
527887 Kl. 11:12 B 1908 1 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Herlufsholm Stadion Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
527898 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Herlufsholm GF 1
527899 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Bane 1
527900 Kl. 10:18 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Rosenhøj BK 1 Bane 1
527901 Kl. 10:18 Herlufsholm GF 1 Kastrup BK 2
527902 Kl. 10:36 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
527903 Kl. 10:36 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1
527904 Kl. 10:54 Herlufsholm GF 1 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 1
527905 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Bane 1
527906 Kl. 11:12 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Herlufsholm GF 1 Bane 1
527907 Kl. 11:12 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Kastrup BK 2 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Allerød Idrætspark Bane 1 Møllemosevej 5 3450 Allerød
527908 Kl. 09:15 Allerød Fodbold Klub 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
527909 Kl. 09:15 GVI 1 FIF, Hillerød 1
527910 Kl. 09:33 Nørrebro United 1 Allerød Fodbold Klub 1
527911 Kl. 09:33 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
527912 Kl. 09:51 FIF, Hillerød 1 Nørrebro United 1
528551 Kl. 09:51 GVI 1 Allerød Fodbold Klub 1
528552 Kl. 10:09 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
528684 Kl. 10:09 Allerød Fodbold Klub 1 FIF, Hillerød 1
528685 Kl. 10:27 FIF, Hillerød 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
528686 Kl. 10:27 Nørrebro United 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
528687 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Fremad Valby 1
528712 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
528713 Kl. 10:18 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Brøndbyernes IF 2 Bane 1
528714 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1
528733 Kl. 10:36 BK Hekla 2 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Bane 1
528734 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 Brøndbyernes IF 2
528735 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Bane 1
528736 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
528737 Kl. 11:12 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Fremad Valby 1 Bane 1
528738 Kl. 11:12 FC Damsø 2
!
NB: FC Damsø 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Allerød Idrætspark Bane 1 Møllemosevej 5 3450 Allerød
528941 Kl. 10:00 BK Hekla 2 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Bane 1
529127 Kl. 10:00 FC Damsø 2 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1
529128 Kl. 10:18 Herlufsholm GF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
529129 Kl. 10:18 B 1908 1 FC Damsø 2
529130 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 1 Herlufsholm GF 1
529131 Kl. 10:36 FC Damsø 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
529132 Kl. 10:54 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
Herlufsholm GF 1 Bane 1
529133 Kl. 10:54 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1
529155 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub 1 B 1908 1
!
NB: B 1908 1 er taberdømt
529156 Kl. 11:12 Herlufsholm GF 1 FC Damsø 2
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
528739 Kl. 13:30 FIF, Hillerød 1
!
NB: FIF, Hillerød 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
528772 Kl. 13:30 BK Vestia 2 Fremad Valby 1
528773 Kl. 13:48 GVI 1 FIF, Hillerød 1
!
NB: FIF, Hillerød 1 er taberdømt
Bane 1
528774 Kl. 13:48 Nørrebro United 1 BK Vestia 2
528870 Kl. 14:06 Fremad Valby 1 GVI 1
528872 Kl. 14:06 BK Vestia 2 FIF, Hillerød 1
!
NB: FIF, Hillerød 1 er taberdømt
Bane 1
528873 Kl. 14:24 Nørrebro United 1 GVI 1
528875 Kl. 14:24 FIF, Hillerød 1
!
NB: FIF, Hillerød 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 Bane 1
528938 Kl. 14:42 Fremad Valby 1 Nørrebro United 1
528939 Kl. 14:42 GVI 1 BK Vestia 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
529157 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Sundby BK 1
529158 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Brøndbyernes IF 2
529189 Kl. 10:18 Kastrup BK 2 Rosenhøj BK 1
529190 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
529191 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 2 Kastrup BK 2
529192 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 Rosenhøj BK 1
529222 Kl. 10:54 Sundby BK 1 Kastrup BK 2
529223 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 Brøndbyernes IF 2
529224 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 2 Sundby BK 1
529296 Kl. 11:12 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
529583 Kl. 13:45 Brøndbyernes IF 2 Nørrebro United 1
529865 Kl. 13:45 FC Damsø 2 BK Hekla 2 Bane 1
529866 Kl. 14:03 Herlufsholm GF 1 Brøndbyernes IF 2
529867 Kl. 14:03 Nørrebro United 1 FC Damsø 2
529868 Kl. 14:21 BK Hekla 2 Herlufsholm GF 1
529928 Kl. 14:21 FC Damsø 2 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
530093 Kl. 14:39 Nørrebro United 1 Herlufsholm GF 1
530095 Kl. 14:39 Brøndbyernes IF 2 BK Hekla 2
530097 Kl. 14:57 BK Hekla 2 Nørrebro United 1
530098 Kl. 14:57 Herlufsholm GF 1 FC Damsø 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
529297 Kl. 13:42 Allerød Fodbold Klub 1 Fremad Valby 1
529298 Kl. 13:42 BK Vestia 2 Rosenhøj BK 1
529299 Kl. 14:00 Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1
529375 Kl. 14:00 Fremad Valby 1 BK Vestia 2
529376 Kl. 14:18 Rosenhøj BK 1 Tårnby FF 1
529377 Kl. 14:18 BK Vestia 2 Allerød Fodbold Klub 1
529381 Kl. 14:36 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1
529580 Kl. 14:36 Allerød Fodbold Klub 1 Rosenhøj BK 1
529581 Kl. 14:36 Rosenhøj BK 1 Fremad Valby 1
529582 Kl. 14:36 Tårnby FF 1 BK Vestia 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
530169 Kl. 12:00 FIF, Hillerød 1 B 1908 1
530171 Kl. 12:00 Kastrup BK 2 Sundby BK 1
530173 Kl. 12:18 GVI 1 FIF, Hillerød 1
530175 Kl. 12:18 B 1908 1 Kastrup BK 2
530333 Kl. 12:36 Sundby BK 1 GVI 1
530334 Kl. 12:36 Kastrup BK 2 FIF, Hillerød 1
530335 Kl. 12:54 B 1908 1 GVI 1
530336 Kl. 12:54 FIF, Hillerød 1 Sundby BK 1
530802 Kl. 13:12 Sundby BK 1 B 1908 1
530803 Kl. 13:12 GVI 1 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
FIF-Stadion Milnersvej 37A 3400 Hillerød
530814 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Fremad Valby 1
530815 Kl. 10:00 FC Damsø 2 FIF, Hillerød 1 Bane 1
530816 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Rosenhøj BK 1
530817 Kl. 10:18 Fremad Valby 1 FC Damsø 2
530818 Kl. 10:36 FIF, Hillerød 1 Sundby BK 1
530819 Kl. 10:36 FC Damsø 2 Rosenhøj BK 1 Bane 1
530820 Kl. 10:54 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
530821 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 FIF, Hillerød 1
530822 Kl. 11:12 FIF, Hillerød 1 Fremad Valby 1
530823 Kl. 11:12 Sundby BK 1 FC Damsø 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
530824 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Nørrebro United 1
530825 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 B 1908 1
530826 Kl. 10:18 Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1
530827 Kl. 10:18 Nørrebro United 1 Kastrup BK 2
530828 Kl. 10:36 B 1908 1 Tårnby FF 1
530829 Kl. 10:36 Kastrup BK 2 Allerød Fodbold Klub 1
530830 Kl. 10:54 Nørrebro United 1 Tårnby FF 1
530831 Kl. 10:54 Allerød Fodbold Klub 1 B 1908 1
530832 Kl. 11:12 B 1908 1 Nørrebro United 1
530833 Kl. 11:12 Tårnby FF 1 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
530804 Kl. 13:00 BK Hekla 2 Herlufsholm GF 1
530805 Kl. 13:00 GVI 1 Brøndbyernes IF 2
530806 Kl. 13:18 BK Vestia 2 BK Hekla 2
530807 Kl. 13:18 Herlufsholm GF 1 GVI 1
530808 Kl. 13:36 Brøndbyernes IF 2 BK Vestia 2
530809 Kl. 13:36 GVI 1 BK Hekla 2
530810 Kl. 13:54 Herlufsholm GF 1 BK Vestia 2
530811 Kl. 13:54 BK Hekla 2 Brøndbyernes IF 2
530812 Kl. 14:12 Brøndbyernes IF 2 Herlufsholm GF 1
530813 Kl. 14:12 BK Vestia 2 GVI 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
531068 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Sundby BK 1
531069 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Fremad Valby 1
531070 Kl. 10:18 Kastrup BK 2 BK Hekla 2
531071 Kl. 10:18 Sundby BK 1 BK Vestia 2
531257 Kl. 10:36 Fremad Valby 1 Kastrup BK 2
532545 Kl. 10:36 BK Vestia 2 BK Hekla 2
532546 Kl. 10:54 Sundby BK 1 Kastrup BK 2
532547 Kl. 10:54 BK Hekla 2 Fremad Valby 1
532548 Kl. 11:12 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
532549 Kl. 11:12 Kastrup BK 2 BK Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
530844 Kl. 10:00 FIF, Hillerød 1 Herlufsholm GF 1 Bane 1
530969 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1
530998 Kl. 10:18 FC Damsø 2 FIF, Hillerød 1 Bane 1
530999 Kl. 10:18 Herlufsholm GF 1 Tårnby FF 1 Bane 1
531000 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub 1 FC Damsø 2
531001 Kl. 10:36 Tårnby FF 1 FIF, Hillerød 1 Bane 1
531064 Kl. 10:54 Herlufsholm GF 1 FC Damsø 2 Bane 1
531065 Kl. 10:54 FIF, Hillerød 1 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1
531066 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub 1 Herlufsholm GF 1
531067 Kl. 11:12 FC Damsø 2 Tårnby FF 1 Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
530834 Kl. 11:45 Brøndbyernes IF 2 B 1908 1
530835 Kl. 11:45 GVI 1 Rosenhøj BK 1
530836 Kl. 12:03 Nørrebro United 1 Brøndbyernes IF 2
530837 Kl. 12:03 B 1908 1 GVI 1
530838 Kl. 12:21 Rosenhøj BK 1 Nørrebro United 1
530839 Kl. 12:21 GVI 1 Brøndbyernes IF 2
530840 Kl. 12:39 B 1908 1 Nørrebro United 1
530841 Kl. 12:39 Brøndbyernes IF 2 Rosenhøj BK 1
530842 Kl. 12:57 Rosenhøj BK 1 B 1908 1
530843 Kl. 12:57 Nørrebro United 1 GVI 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind