MENU

VinterBold U8 Drenge 1 (13) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ved Stadion 6 4600 Køge
481408 Kl. 11:00 Køge BK 2 Lyngby Boldklub 1921 1
481409 Kl. 11:00 KFUM BK, Roskilde 1 Solrød FC
481410 Kl. 11:20 Køge BK 2 KFUM BK, Roskilde 1
481411 Kl. 11:20 Lyngby Boldklub 1921 1 Solrød FC
481413 Kl. 11:40 Solrød FC Køge BK 2
481414 Kl. 11:40 Lyngby Boldklub 1921 1 KFUM BK, Roskilde 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
481415 Kl. 12:00 RB 1906 1 Køge BK 1
481416 Kl. 12:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
481418 Kl. 12:20 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1
481419 Kl. 12:20 Køge BK 1 Oversidder
481420 Kl. 12:40 Køge BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
481422 Kl. 12:40 Oversidder RB 1906 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
481423 Kl. 10:00 FC Rudersdal 1 LSF 1
481424 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 Islev BK 1
481425 Kl. 10:20 FC Rudersdal 1 Ringsted IF 1
481426 Kl. 10:20 LSF 1 Islev BK 1
481427 Kl. 10:40 LSF 1 Ringsted IF 1
481430 Kl. 10:40 Islev BK 1 FC Rudersdal 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
481445 Kl. 10:00 Islev BK 1 Ringsted IF 1 Bane 1
481446 Kl. 10:00 KFUM BK, Roskilde 1 Oversidder Bane 1
481448 Kl. 10:20 KFUM BK, Roskilde 1 Ringsted IF 1 Bane 1
481449 Kl. 10:20 Oversidder Islev BK 1 Bane 1
481450 Kl. 10:40 Islev BK 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
481451 Kl. 10:40 Oversidder Ringsted IF 1 Bane 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
481438 Kl. 08:40 Solrød FC Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
481439 Kl. 08:40 Himmelev-Veddelev BK 1 LSF 1
481441 Kl. 09:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK 1
481442 Kl. 09:00 LSF 1 Solrød FC
481443 Kl. 09:20 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
481444 Kl. 09:20 LSF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ved Stadion 6 4600 Køge
481431 Kl. 10:00 Køge BK 2 RB 1906 1
481432 Kl. 10:00 Køge BK 1 FC Rudersdal 1
481434 Kl. 10:20 Køge BK 2 Køge BK 1
481435 Kl. 10:20 RB 1906 1 FC Rudersdal 1
481436 Kl. 10:40 Køge BK 1 RB 1906 1
481437 Kl. 10:40 FC Rudersdal 1 Køge BK 2
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Lillevang Idrætscenter Bane 1 Snebærvej 16 4000 Roskilde
481464 Kl. 12:30 KFUM BK, Roskilde 1 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
Bane 1
481465 Kl. 12:30 LSF 1 FC Rudersdal 1
481466 Kl. 12:50 KFUM BK, Roskilde 1 FC Rudersdal 1
481467 Kl. 12:50 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
LSF 1 Bane 1
481468 Kl. 13:10 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
FC Rudersdal 1 Bane 1
481469 Kl. 13:10 LSF 1 KFUM BK, Roskilde 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
481458 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 RB 1906 1 Bane 1
481459 Kl. 10:00 Islev BK 1 Oversidder Bane 1
481460 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 1 Islev BK 1 Bane 1
481461 Kl. 10:20 RB 1906 1 Oversidder Bane 1
481462 Kl. 10:40 RB 1906 1 Islev BK 1 Bane 1
481463 Kl. 10:40 Oversidder Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
481452 Kl. 10:00 Køge BK 2 Solrød FC
481453 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
481454 Kl. 10:20 Køge BK 2 Ringsted IF 1
481455 Kl. 10:20 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK 1
481456 Kl. 10:40 Ringsted IF 1 Solrød FC
481457 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 1 Køge BK 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ved Stadion 6 4600 Køge
481510 Kl. 10:00 Køge BK 2 Himmelev-Veddelev BK 1
481511 Kl. 10:00 Køge BK 1 Islev BK 1
481512 Kl. 10:20 Køge BK 1 Køge BK 2
481513 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Islev BK 1
481514 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 1 Køge BK 1
481515 Kl. 10:40 Køge BK 2 Islev BK 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Lillevang Idrætscenter Snebærvej 16 4000 Roskilde
481516 Kl. 10:00 Ringsted IF 1 LSF 1
481517 Kl. 10:00 RB 1906 1 KFUM BK, Roskilde 1
481518 Kl. 10:20 RB 1906 1 Ringsted IF 1
481519 Kl. 10:20 KFUM BK, Roskilde 1 LSF 1
481520 Kl. 10:40 LSF 1 RB 1906 1
481521 Kl. 10:40 Ringsted IF 1 KFUM BK, Roskilde 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Solrød Idrætscenter kunstgræs Bane 1 Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
481522 Kl. 10:00 Solrød FC Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
481523 Kl. 10:00 Oversidder FC Rudersdal 1 Bane 1
481524 Kl. 10:20 Oversidder Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
481525 Kl. 10:20 FC Rudersdal 1 Solrød FC Bane 1
481526 Kl. 10:40 Oversidder Solrød FC Bane 1
481527 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 1 FC Rudersdal 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind