MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
828727 Kl. 10:00 FC Rudersdal 2 Hørsholm-Usserød IK 1
828728 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
828721 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
828722 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
828723 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 2 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Bane 1
828724 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 Nivå-Kokkedal FK 1
828729 Kl. 10:20 FC Rudersdal 2 Allerød Fodbold Klub 1
828730 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 1 Allerød Fodbold Klub 2
828731 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 1 Allerød Fodbold Klub 1
828732 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 FC Rudersdal 2 Bane 1
828725 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Bane 1
828726 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 2
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
828733 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Hørsholm-Usserød IK 2
828734 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 FC Rudersdal 2
828966 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 FC Rudersdal 2
829060 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 2 Hørsholm-Usserød IK 1
829061 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 2 FC Rudersdal 2
829062 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Hørsholm-Usserød IK 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
829063 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
829064 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1
829065 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 1 Allerød Fodbold Klub 1
829066 Kl. 10:20 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub 2
829067 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub 1
829068 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
829105 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 2 Nivå-Kokkedal FK 1
829106 Kl. 10:00 FC Rudersdal 2 Allerød Fodbold Klub 2
829107 Kl. 10:20 FC Rudersdal 2 Hørsholm-Usserød IK 2
829108 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 Nivå-Kokkedal FK 1
829109 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK 1 FC Rudersdal 2
829110 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 2 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
829111 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
829112 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1
!
NB: Allerød Fodbold Klub 1 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 1
829113 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
829114 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 1 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Bane 1
829137 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 1
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 1 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 1
829138 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub 1
!
NB: Allerød Fodbold Klub 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
829139 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1 Hørsholm-Usserød IK 2
829140 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 FC Rudersdal 2 Bane 1
829145 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Lyngby Boldklub 1921 2
829146 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 1
829337 Kl. 10:20 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub 2
829338 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 Hørsholm-Usserød IK 1
829141 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 1 Allerød Fodbold Klub 1
829142 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 2 FC Rudersdal 2
829143 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Bane 1
829144 Kl. 10:40 FC Rudersdal 2 Virum-Sorgenfri BK 1
829339 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
829340 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
829341 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK 2 Allerød Fodbold Klub 1
829342 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub 2
829343 Kl. 11:50 Allerød Fodbold Klub 2 Hørsholm-Usserød IK 2
829344 Kl. 11:50 Allerød Fodbold Klub 1 Lyngby Boldklub 1921 2
829345 Kl. 12:10 Hørsholm-Usserød IK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
829346 Kl. 12:10 Allerød Fodbold Klub 1 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
829347 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1 FC Rudersdal 2
829348 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 1
829349 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
829350 Kl. 10:20 FC Rudersdal 2 Hørsholm-Usserød IK 1
829351 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
829352 Kl. 10:40 FC Rudersdal 2 Nivå-Kokkedal FK 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
829353 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1 Allerød Fodbold Klub 2
829354 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Hørsholm-Usserød IK 2
829355 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 2 Virum-Sorgenfri BK 1
829356 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK 1 Allerød Fodbold Klub 2
829357 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK 2 Allerød Fodbold Klub 2
829358 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 1 Hørsholm-Usserød IK 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
829359 Kl. 10:00 FC Rudersdal 2 Lyngby Boldklub 1921 2
829360 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
829361 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 2 Nivå-Kokkedal FK 1
829362 Kl. 10:20 FC Rudersdal 2 Allerød Fodbold Klub 1
829363 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK 1 FC Rudersdal 2
829364 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 2 Allerød Fodbold Klub 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind