MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
208566 Kl. 08:40 Himmelev-Veddelev BK 3 Måløv BK 2
208568 Kl. 08:40 Fløng-Hedehusene Fodbold LSF 3
208648 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 3 Fløng-Hedehusene Fodbold
208649 Kl. 09:00 Måløv BK 2 LSF 3
208650 Kl. 09:20 Måløv BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold
208651 Kl. 09:20 LSF 3 Himmelev-Veddelev BK 3
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Stenløse Stadion Kunst Bane 1 Degnebakken 10 3660 Stenløse
208652 Kl. 10:00 Herlev IF 2 Veksø IF Bane 1
208653 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
208654 Kl. 10:20 Herlev IF 2 Allerød Fodbold Klub 3 Bane 1
208655 Kl. 10:20 Veksø IF Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
208656 Kl. 10:40 Veksø IF Allerød Fodbold Klub 3 Bane 1
208657 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Herlev IF 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
208658 Kl. 10:15 Måløv BK 2 Himmelev-Veddelev BK 3
208659 Kl. 10:15 Veksø IF Herlev IF 2
208660 Kl. 10:35 Måløv BK 2 Herlev IF 2
208661 Kl. 10:35 Himmelev-Veddelev BK 3 Veksø IF
208731 Kl. 10:55 Himmelev-Veddelev BK 3 Herlev IF 2
208732 Kl. 10:55 Måløv BK 2 Veksø IF
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
208733 Kl. 10:00 LSF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold
208734 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Allerød Fodbold Klub 3 Bane 1
208735 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold Allerød Fodbold Klub 3
208736 Kl. 10:20 LSF 3 Allerød Fodbold Klub 2
208737 Kl. 10:40 LSF 3 Allerød Fodbold Klub 3
208738 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Fløng-Hedehusene Fodbold Bane 1
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
208917 Kl. 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Måløv BK 2
208918 Kl. 09:00 Allerød Fodbold Klub 3 Veksø IF
208919 Kl. 09:20 Veksø IF Måløv BK 2
208920 Kl. 09:20 Allerød Fodbold Klub 3 Fløng-Hedehusene Fodbold
208921 Kl. 09:40 Fløng-Hedehusene Fodbold Veksø IF
208922 Kl. 09:40 Måløv BK 2 Allerød Fodbold Klub 3
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Herlev Stadion Tvedvangen 200 2730 Herlev
208739 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 3 LSF 3
208740 Kl. 10:00 Herlev IF 2 Allerød Fodbold Klub 2
208741 Kl. 10:20 Herlev IF 2 Himmelev-Veddelev BK 3
208742 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 LSF 3 Bane 1
208901 Kl. 10:40 LSF 3 Herlev IF 2
208902 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 3 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Herlev Stadion Tvedvangen 200 2730 Herlev
208923 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Himmelev-Veddelev BK 3
208924 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev IF 2 Bane 1
208925 Kl. 10:20 Fløng-Hedehusene Fodbold Allerød Fodbold Klub 3
208926 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 3 Herlev IF 2
208927 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 3 Himmelev-Veddelev BK 3 Bane 1
208928 Kl. 10:40 Herlev IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
208929 Kl. 10:00 LSF 3 Måløv BK 2
208930 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Veksø IF Bane 1
209010 Kl. 10:20 LSF 3 Allerød Fodbold Klub 2
209011 Kl. 10:20 Måløv BK 2 Veksø IF
209012 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Måløv BK 2 Bane 1
209020 Kl. 10:40 Veksø IF LSF 3
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
209055 Kl. 08:40 Himmelev-Veddelev BK 3 Allerød Fodbold Klub 3
209075 Kl. 08:40 Måløv BK 2 Allerød Fodbold Klub 2
209088 Kl. 09:00 Allerød Fodbold Klub 2 Himmelev-Veddelev BK 3
209089 Kl. 09:00 Allerød Fodbold Klub 3 Måløv BK 2
209090 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 3 Måløv BK 2
209091 Kl. 09:20 Allerød Fodbold Klub 3 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Stenløse Stadion Kunst Degnebakken 10 3660 Stenløse
209092 Kl. 11:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Herlev IF 2
209093 Kl. 11:00 LSF 3 Veksø IF
209105 Kl. 11:20 Fløng-Hedehusene Fodbold LSF 3
209106 Kl. 11:20 Herlev IF 2 Veksø IF
209267 Kl. 11:40 Veksø IF Fløng-Hedehusene Fodbold
209268 Kl. 11:40 Herlev IF 2 LSF 3
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Bane 1 Stenbuen 34 2640 Hedehusene
209269 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
209270 Kl. 10:00 Veksø IF Himmelev-Veddelev BK 3 Bane 1
209271 Kl. 10:20 Himmelev-Veddelev BK 3 Fløng-Hedehusene Fodbold Bane 1
209272 Kl. 10:20 Veksø IF Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
209273 Kl. 10:40 Himmelev-Veddelev BK 3 Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
209274 Kl. 10:40 Fløng-Hedehusene Fodbold Veksø IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
209275 Kl. 09:00 Herlev IF 2 Måløv BK 2
209276 Kl. 09:00 Allerød Fodbold Klub 3 LSF 3
209277 Kl. 09:20 Måløv BK 2 LSF 3
209278 Kl. 09:20 Herlev IF 2 Allerød Fodbold Klub 3
209279 Kl. 09:40 LSF 3 Herlev IF 2
209280 Kl. 09:40 Måløv BK 2 Allerød Fodbold Klub 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind