MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Bane 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
209287 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
209288 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK (1) B 1908
209289 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK (1) Bane 1
209290 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 3 B 1908
209291 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 3 Hørsholm-Usserød IK (1)
209292 Kl. 10:40 B 1908 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
209281 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK (2) FC Rudersdal 3
209282 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub (1) Lundtofte Boldklub (2)
209283 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK (2) Lundtofte Boldklub (1)
209284 Kl. 10:20 FC Rudersdal 3 Lundtofte Boldklub (2)
209285 Kl. 10:40 FC Rudersdal 3 Lundtofte Boldklub (1)
209286 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub (2) Hørsholm-Usserød IK (2)
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
209293 Kl. 10:00 FC Rudersdal 3 Hørsholm-Usserød IK (2)
209294 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Virum-Sorgenfri BK 2
209295 Kl. 10:20 FC Rudersdal 3 Virum-Sorgenfri BK 2
209296 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK (2) Lyngby Boldklub 1921 3
209297 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK (2) Virum-Sorgenfri BK 2
209298 Kl. 10:40 FC Rudersdal 3 Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
209299 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub (2) Lundtofte Boldklub (1)
209300 Kl. 10:00 B 1908 Hørsholm-Usserød IK (1) Bane 1
209301 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
209302 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub (2) B 1908
209303 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub (2) Hørsholm-Usserød IK (1)
209304 Kl. 10:40 B 1908 Lundtofte Boldklub (1) Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Bane 1 Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
209305 Kl. 13:00 Hørsholm-Usserød IK (2) Lundtofte Boldklub (2) Bane 1
209306 Kl. 13:00 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
B 1908 Bane 1
209311 Kl. 13:00 Lundtofte Boldklub (1) FC Rudersdal 3
209312 Kl. 13:00 Hørsholm-Usserød IK (1) Lyngby Boldklub 1921 3
209313 Kl. 13:20 Lyngby Boldklub 1921 3 FC Rudersdal 3
209314 Kl. 13:20 Hørsholm-Usserød IK (1) Lundtofte Boldklub (1)
209307 Kl. 13:20 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK (2) Bane 1
209308 Kl. 13:20 B 1908 Lundtofte Boldklub (2) Bane 1
209309 Kl. 13:40 Lundtofte Boldklub (2) Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Bane 1
209310 Kl. 13:40 Hørsholm-Usserød IK (2) B 1908 Bane 1
209315 Kl. 13:40 Lundtofte Boldklub (1) Lyngby Boldklub 1921 3
209316 Kl. 13:40 FC Rudersdal 3 Hørsholm-Usserød IK (1)
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
209337 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub (2) FC Rudersdal 3
209339 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub (2) B 1908
209340 Kl. 10:20 FC Rudersdal 3 Lyngby Boldklub 1921 3
209342 Kl. 10:40 Lyngby Boldklub 1921 3 Lundtofte Boldklub (2)
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
209331 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub (1) Hørsholm-Usserød IK (2)
209332 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK (1) Virum-Sorgenfri BK 2
209333 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub (1) Hørsholm-Usserød IK (1)
209334 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK (2) Virum-Sorgenfri BK 2
209335 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK (1) Hørsholm-Usserød IK (2)
209336 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 2 Lundtofte Boldklub (1)
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Bane 1 Egebækvej 118 2850 Nærum
209338 Kl. 10:00 B 1908 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
209341 Kl. 10:40 B 1908 FC Rudersdal 3 Bane 1
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
209349 Kl. 13:00 Lundtofte Boldklub (1) Virum-Sorgenfri BK 2
209350 Kl. 13:00 Lundtofte Boldklub (2) Lyngby Boldklub 1921 3
209351 Kl. 13:20 Lundtofte Boldklub (1) Lundtofte Boldklub (2)
209352 Kl. 13:20 Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Boldklub 1921 3
209353 Kl. 13:40 Lyngby Boldklub 1921 3 Lundtofte Boldklub (1)
209354 Kl. 13:40 Virum-Sorgenfri BK 2 Lundtofte Boldklub (2)
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
209343 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK (2) Hørsholm-Usserød IK (1)
209344 Kl. 10:00 FC Rudersdal 3 B 1908
209345 Kl. 10:20 B 1908 Hørsholm-Usserød IK (2) Bane 1
209346 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK (1) FC Rudersdal 3
209347 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK (2) FC Rudersdal 3
209348 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK (1) B 1908
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
209355 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub (1) B 1908
209356 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Hørsholm-Usserød IK (2)
209357 Kl. 10:20 Hørsholm-Usserød IK (2) Lundtofte Boldklub (1)
209358 Kl. 10:20 Lyngby Boldklub 1921 3 B 1908
209359 Kl. 10:40 Hørsholm-Usserød IK (2) B 1908
209360 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub (1) Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
209500 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 FC Rudersdal 3
209501 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK (1) Lundtofte Boldklub (2)
209502 Kl. 10:20 FC Rudersdal 3 Lundtofte Boldklub (2)
209503 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 2 Hørsholm-Usserød IK (1)
209504 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub (2) Virum-Sorgenfri BK 2
209505 Kl. 10:40 FC Rudersdal 3 Hørsholm-Usserød IK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind