MENU

VinterBold U12 Piger 1 (09) 8v8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
623758 ma
09-11 2020
Kl. 22:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg I P
623764
14-11 2020
Kl. 09:00
BSF 1 Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
623759
14-11 2020
Kl. 10:00
B.93 2 HIK 1 Kunst, B93
623760
14-11 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 Bk. Hekla 1 Kunst, Jens Jessens Vej
623762
14-11 2020
Kl. 10:00
LSF Brøndbyernes IF 1 Smørum Idrætscenter
623763
14-11 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF Sundby BK 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
623761
14-11 2020
Kl. 12:00
FB 1 Greve Fodbold 1 Kunst, Jens Jessens Vej
623765 ma
23-11 2020
Kl. 22:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
623771
28-11 2020
Kl. 10:00
Brønshøj BK B.93 2 Tingbjerg I P
623768
28-11 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 LSF Greve Idræts Center
623766
28-11 2020
Kl. 10:15
Sundby BK 1 BSF 1 Sundby/Kløvermarken
623767
28-11 2020
Kl. 10:30
Brøndbyernes IF 1 Tårnby FF Brøndby Stadion
623769
28-11 2020
Kl. 10:30
Bk. Hekla 1 FB 1 Kunst, Hekla park
623770
29-11 2020
Kl. 11:30
HIK 1 FA 2000 1 Kunst, HIK
623772 ma
07-12 2020
Kl. 22:00
B.93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
623774
12-12 2020
Kl. 10:00
FB 1 HIK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
623773
12-12 2020
Kl. 10:30
FA 2000 1 Brønshøj BK Kunst, Jens Jessens Vej
623778
13-12 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Sundby BK 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
623776
13-12 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF Greve Fodbold 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
623777
13-12 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Brøndbyernes IF 1 Ballerup Idrætspark
623775
13-12 2020
Kl. 11:30
LSF Bk. Hekla 1 Smørum Idrætscenter
623779 ma
11-01 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby BK 1
623780
16-01 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
623784
16-01 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK FB 1 Tingbjerg I P
623782
16-01 2021
Kl. 11:15
Bk. Hekla 1 Tårnby FF Kunst, Hekla park
623783
16-01 2021
Kl. 14:00
HIK 1 LSF Kunst, HIK
623785
17-01 2021
Kl. 10:00
B.93 2 FA 2000 1 Kunst, B93
623781
23-01 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 BSF 1 Greve Idræts Center
623786 ma
25-01 2021
Kl. 22:00
FA 2000 1 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
623792
30-01 2021
Kl. 09:00
Sundby BK 1 Brøndbyernes IF 1 Sundby/Kløvermarken
623787
30-01 2021
Kl. 10:00
FB 1 B.93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
623788
30-01 2021
Kl. 10:00
LSF Brønshøj BK Smørum Idrætscenter
623790
31-01 2021
Kl. 10:15
BSF 1 Bk. Hekla 1 Ballerup Idrætspark
623789
31-01 2021
Kl. 11:15
Tårnby FF HIK 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
623791
31-01 2021
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
623793 ma
01-03 2021
Kl. 22:00
Oversidder Brøndbyernes IF 1
623797
06-03 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK Tårnby FF Tingbjerg I P
623794
06-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Sundby BK 1 Greve Idræts Center
623799
06-03 2021
Kl. 10:30
FA 2000 1 FB 1 Kunst, Jens Jessens Vej
623795
06-03 2021
Kl. 11:30
Bk. Hekla 1 Allerød Fodbold Klub Kunst, Hekla park
623798
06-03 2021
Kl. 14:30
B.93 2 LSF Kunst, B93
623796
07-03 2021
Kl. 11:15
HIK 1 BSF 1 Kunst, HIK
623805
13-03 2021
Kl. 09:00
Sundby BK 1 Bk. Hekla 1 Sundby/Kløvermarken
623806
13-03 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 1 Brøndby Stadion
623800
13-03 2021
Kl. 10:00
FB 1 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
623804
14-03 2021
Kl. 09:30
Allerød Fodbold Klub HIK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
623801
14-03 2021
Kl. 10:00
LSF FA 2000 1 Smørum Idrætscenter
623803
14-03 2021
Kl. 10:15
BSF 1 Brønshøj BK Ballerup Idrætspark
623802
14-03 2021
Kl. 11:15
Tårnby FF B.93 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
623807 ma
15-03 2021
Kl. 22:00
Oversidder Greve Fodbold 1
625902
20-03 2021
Kl. 10:00
HIK 1 Sundby BK 1 Kunst, HIK
625903
20-03 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK Allerød Fodbold Klub Tingbjerg I P
625905
20-03 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 Tårnby FF Kunst, Jens Jessens Vej
625906
20-03 2021
Kl. 10:00
FB 1 LSF Kunst, Jens Jessens Vej
623808
20-03 2021
Kl. 11:30
Bk. Hekla 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Hekla park
625904
21-03 2021
Kl. 10:00
B.93 2 BSF 1 Kunst, B93
625907 ma
22-03 2021
Kl. 22:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
625911
27-03 2021
Kl. 09:00
Sundby BK 1 Brønshøj BK Sundby/Kløvermarken
625912
27-03 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 HIK 1 Brøndby Stadion
625913
27-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Bk. Hekla 1 Greve Idræts Center
625910
28-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub B.93 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
625909
28-03 2021
Kl. 10:15
BSF 1 FA 2000 1 Ballerup Idrætspark
625908
28-03 2021
Kl. 11:15
Tårnby FF FB 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind