MENU

VinterBold U12 Piger 2 (09) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
623663
08-11 2020
Kl. 15:00
Sorø Freja HB Køge Pige Sorø Stadion
623651
14-11 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Oversidder Greve Idræts Center
623647
14-11 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF 2 Nykøbing FC 1 Brøndby Stadion
623646
15-11 2020
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold 2 BSF 2 Himmelev Idrætspark
623664
15-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
623665 ma
23-11 2020
Kl. 23:59
HB Køge Pige Oversidder Rishøj Stadion
623667
28-11 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC 1 Roskilde Pigefodbold 2 NFC Anlæg Syd
623668
28-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Brøndbyernes IF 2
623669
28-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Greve Fodbold 2
623666
29-11 2020
Kl. 10:15
BSF 2 Sorø Freja Ballerup Idrætspark
623670
06-12 2020
Kl. 09:30
HB Køge Pige BSF 2 Rishøj Stadion
623671 ma
07-12 2020
Kl. 23:59
Roskilde Pigefodbold 2 Oversidder Himmelev Idrætspark
623672
12-12 2020
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Oversidder Brøndby Stadion
623673
13-12 2020
Kl. 14:00
Sorø Freja Nykøbing FC 1 Sorø Stadion
623674
13-12 2020
Kl. 23:59
Oversidder Greve Fodbold 2
623675 ma
11-01 2021
Kl. 23:59
BSF 2 Oversidder Ballerup Idrætspark
623677
16-01 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 2 Greve Idræts Center
623678
16-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder Sorø Freja
623679
16-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder Roskilde Pigefodbold 2
623676
17-01 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC 1 HB Køge Pige NFC Anlæg Syd
623680 ma
25-01 2021
Kl. 23:59
HB Køge Pige Oversidder Rishøj Stadion
623683
31-01 2021
Kl. 10:00
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
623682
31-01 2021
Kl. 11:30
BSF 2 Nykøbing FC 1 Ballerup Idrætspark
623681
31-01 2021
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Greve Fodbold 2 Himmelev Idrætspark
623684
31-01 2021
Kl. 23:59
Oversidder Brøndbyernes IF 2
623686
06-03 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC 1 Oversidder NFC Anlæg Syd
623685
06-03 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Roskilde Pigefodbold 2 Brøndby Stadion
623688
06-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder BSF 2
623689
06-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder HB Køge Pige
623690
07-03 2021
Kl. 09:30
HB Køge Pige Greve Fodbold 2 Rishøj Stadion
623691 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
BSF 2 Oversidder Ballerup Idrætspark
623687
13-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Sorø Freja Greve Idræts Center
623692
13-03 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC 1 Oversidder NFC Anlæg Syd
623699
14-03 2021
Kl. 10:00
Sorø Freja Brøndbyernes IF 2 Sorø Stadion
623703
14-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Roskilde Pigefodbold 2
623709
20-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 BSF 2 Greve Idræts Center
623708
20-03 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 HB Køge Pige Brøndby Stadion
623710
20-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
623711
20-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Nykøbing FC 1
623707
21-03 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold 2 Sorø Freja Himmelev Idrætspark
623712
27-03 2021
Kl. 09:30
HB Køge Pige Roskilde Pigefodbold 2 Rishøj Stadion
623714
27-03 2021
Kl. 11:00
Nykøbing FC 1 Greve Fodbold 2 NFC Anlæg Syd
623715
28-03 2021
Kl. 10:00
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
623713
28-03 2021
Kl. 11:30
BSF 2 Brøndbyernes IF 2 Ballerup Idrætspark
623716
28-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind