MENU

VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
620964
14-11 2020
Kl. 09:45
Herlufsholm GF Farum BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
620965
14-11 2020
Kl. 10:00
LSF 2 Greve Fodbold 2 Smørum Idrætscenter
620966
14-11 2020
Kl. 11:45
Tune IF IF Bytoften Tune Stadion Kunstgræs
620967
15-11 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 IF Skjold Birkerød 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
620968
15-11 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 LSF 3 Himmelev Idrætspark
620969 ma
23-11 2020
Kl. 16:30
IF Skjold Birkerød 1 Roskilde Pigefodbold 2 Birkerød Stadion
622080
28-11 2020
Kl. 10:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub 2 Stavnsholt
622081
28-11 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Herlufsholm GF Greve Idræts Center
622083
28-11 2020
Kl. 10:30
IF Bytoften LSF 2 Gladsaxe skole
622084
29-11 2020
Kl. 10:00
LSF 3 Tune IF Smørum Idrætscenter
622085 ma
07-12 2020
Kl. 16:30
IF Skjold Birkerød 1 Farum BK Birkerød Stadion
622086
12-12 2020
Kl. 10:00
Herlufsholm GF IF Bytoften SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
622087
13-12 2020
Kl. 10:00
LSF 2 LSF 3 Smørum Idrætscenter
622096
13-12 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Greve Fodbold 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
622097
13-12 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Tune IF Himmelev Idrætspark
622099
16-01 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 IF Skjold Birkerød 1 Greve Idræts Center
622098
16-01 2021
Kl. 11:30
Farum BK Roskilde Pigefodbold 2 Stavnsholt
622102
17-01 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Herlufsholm GF Smørum Idrætscenter
622100
17-01 2021
Kl. 11:00
Tune IF LSF 2 Tune Stadion Kunstgræs
622101
17-01 2021
Kl. 11:30
IF Bytoften Allerød Fodbold Klub 2 Gladsaxe skole
622103 ma
25-01 2021
Kl. 16:30
IF Skjold Birkerød 1 IF Bytoften Birkerød Stadion
622105
30-01 2021
Kl. 10:00
Farum BK Greve Fodbold 2 Stavnsholt
622104
30-01 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Tune IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
622106
31-01 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 LSF 3 Allerød Idrætspark Kunstgræs
622107
31-01 2021
Kl. 14:30
Roskilde Pigefodbold 2 LSF 2 Himmelev Idrætspark
622397
07-02 2021
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold 2 IF Bytoften Himmelev Idrætspark
622111 on
03-03 2021
Kl. 17:30
IF Bytoften Farum BK Gladsaxe skole
622109
06-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold 2 Greve Idræts Center
622112
07-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 IF Skjold Birkerød 1 Smørum Idrætscenter
622108
07-03 2021
Kl. 10:00
LSF 2 Herlufsholm GF Smørum Idrætscenter
622110
07-03 2021
Kl. 10:30
Tune IF Allerød Fodbold Klub 2 Tune Stadion Kunstgræs
622133 ma
08-03 2021
Kl. 16:30
IF Skjold Birkerød 1 Tune IF Birkerød Stadion
622134
13-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK LSF 3 Stavnsholt
622246
14-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 LSF 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
622247
14-03 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold 2 Herlufsholm GF Himmelev Idrætspark
622135
20-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 IF Bytoften Greve Idræts Center
622394
20-03 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Allerød Fodbold Klub 2 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
622396
20-03 2021
Kl. 11:45
Tune IF Farum BK Tune Stadion Kunstgræs
622399
21-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Greve Fodbold 2 Smørum Idrætscenter
622395
21-03 2021
Kl. 10:00
LSF 2 IF Skjold Birkerød 1 Smørum Idrætscenter
622401
27-03 2021
Kl. 10:00
Farum BK LSF 2 Stavnsholt
622432
27-03 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Roskilde Pigefodbold 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
622431
27-03 2021
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Tune IF Greve Idræts Center
622400
28-03 2021
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød 1 Herlufsholm GF Birkerød Stadion
622433
28-03 2021
Kl. 11:30
IF Bytoften LSF 3 Gladsaxe skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind