MENU

VinterBold U10 Piger 2 (11) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Virumgårdsvej 22 2830 Virum
853912 Kl. 09:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
853913 Kl. 09:00 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Bane 1
853914 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK (1) IF Skjold Birkerød Bane 1
853915 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK (2) FC Rudersdal Bane 1
853916 Kl. 09:40 Virum-Sorgenfri BK (2) IF Skjold Birkerød Bane 1
853917 Kl. 09:40 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK (1)
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Frederiksværk Stadion Bane 1 Sportsvej 7 3300 Frederiksværk
853918 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Hareskov IF (1)
!
NB: Hareskov IF (1) er taberdømt
Bane 1
853919 Kl. 10:00 LSF 2 Allerød Fodbold Klub 2
853920 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub LSF 2
853921 Kl. 10:20 Hareskov IF (1)
!
NB: Hareskov IF (1) er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
854021 Kl. 10:40 Hareskov IF (1)
!
NB: Hareskov IF (1) er taberdømt
LSF 2 Bane 1
854022 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Frederiksværk Fodbold Klub
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
854029 Kl. 10:00 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød
854030 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 LSF 2
!
NB: LSF 2 er taberdømt
Bane 1
854031 Kl. 10:20 IF Skjold Birkerød LSF 2
!
NB: LSF 2 er taberdømt
Bane 1
854351 Kl. 10:20 FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub 2
854352 Kl. 10:40 FC Rudersdal LSF 2
!
NB: LSF 2 er taberdømt
854353 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 IF Skjold Birkerød
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
854023 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Virum-Sorgenfri BK (1) Bane 1
854024 Kl. 10:00 Hareskov IF (1) Frederiksværk Fodbold Klub Bane 1
854025 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Frederiksværk Fodbold Klub Bane 1
854026 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK (1) Hareskov IF (1) Bane 1
854027 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Frederiksværk Fodbold Klub Bane 1
854028 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (2) Hareskov IF (1) Bane 1
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Allerød Idrætspark Møllemosevej 5 3450 Allerød
854354 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK (1) FC Rudersdal
854355 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub 2
854356 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK (1)
854357 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 FC Rudersdal
854358 Kl. 10:40 FC Rudersdal Frederiksværk Fodbold Klub
854359 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
854360 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK (2)
870120 Kl. 10:00 LSF 2 Hareskov IF (1)
870121 Kl. 10:20 Hareskov IF (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
870122 Kl. 10:20 LSF 2 IF Skjold Birkerød
870123 Kl. 10:40 IF Skjold Birkerød Hareskov IF (1)
870124 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (2) LSF 2
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
870131 Kl. 10:00 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK (2) Bane 1
870132 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 2 Hareskov IF (1)
870133 Kl. 10:20 FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
870134 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Hareskov IF (1) Bane 1
870135 Kl. 10:40 Allerød Fodbold Klub 2 Virum-Sorgenfri BK (2)
870136 Kl. 10:40 Hareskov IF (1) FC Rudersdal
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
870125 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK (1)
870126 Kl. 10:00 LSF 2 Frederiksværk Fodbold Klub
870127 Kl. 10:20 IF Skjold Birkerød LSF 2
870128 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK (1) Frederiksværk Fodbold Klub
870129 Kl. 10:40 LSF 2 Virum-Sorgenfri BK (1)
870130 Kl. 10:40 Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
870137 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK (1) LSF 2
870138 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Allerød Fodbold Klub 2
870139 Kl. 10:20 Allerød Fodbold Klub 2 Virum-Sorgenfri BK (1)
870578 Kl. 10:20 LSF 2 Virum-Sorgenfri BK (2)
870579 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
870580 Kl. 10:40 LSF 2 Allerød Fodbold Klub 2
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
870581 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub
870582 Kl. 10:00 FC Rudersdal Hareskov IF (1)
870583 Kl. 10:20 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal
870584 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub Hareskov IF (1)
870585 Kl. 10:40 Hareskov IF (1) IF Skjold Birkerød
870586 Kl. 10:40 Frederiksværk Fodbold Klub FC Rudersdal
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
870587 Kl. 09:00 IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
870588 Kl. 09:00 Hareskov IF (1) Virum-Sorgenfri BK (1)
870589 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK (1) IF Skjold Birkerød Bane 1
870901 Kl. 09:20 Hareskov IF (1) Allerød Fodbold Klub 2
870902 Kl. 09:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Allerød Fodbold Klub 2 Bane 1
870903 Kl. 09:40 IF Skjold Birkerød Hareskov IF (1) Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
870904 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK (2)
870905 Kl. 10:00 LSF 2 FC Rudersdal
870906 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK (2) FC Rudersdal
870907 Kl. 10:20 Frederiksværk Fodbold Klub LSF 2
870908 Kl. 10:40 FC Rudersdal Frederiksværk Fodbold Klub
870909 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK (2) LSF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind