MENU

VinterBold U9 Piger 2 (12) 5v5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
780329 Kl. 10:00 Bk. Hekla FB Bane 1
780330 Kl. 10:30 Østerbro IF Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
780331 Kl. 10:50 Bk. Hekla Østerbro IF Bane 1
780332 Kl. 10:50 FB Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
780333 Kl. 11:10 FB Østerbro IF Bane 1
780334 Kl. 11:10 Virum-Sorgenfri BK 2 Bk. Hekla Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
780335 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 LSF
780336 Kl. 10:00 Måløv BK (1) Roskilde Pigefodbold 1
780337 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF 1 Måløv BK (1)
780338 Kl. 10:20 LSF Roskilde Pigefodbold 1
780339 Kl. 10:40 LSF Måløv BK (1)
780340 Kl. 10:40 Roskilde Pigefodbold 1 Brøndbyernes IF 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Bane 1 Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
780453 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Østerbro IF Bane 1
780454 Kl. 11:30 Roskilde Pigefodbold 1 Måløv BK (1)
780455 Kl. 11:50 Østerbro IF Måløv BK (1)
780456 Kl. 11:50 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
780457 Kl. 12:10 Virum-Sorgenfri BK 2
!
NB: Virum-Sorgenfri BK 2 er taberdømt
Måløv BK (1) Bane 1
780458 Kl. 12:10 Roskilde Pigefodbold 1 Østerbro IF
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
780341 Kl. 10:00 FB Bk. Hekla
780448 Kl. 10:00 LSF Brøndbyernes IF 1
780449 Kl. 10:20 FB Brøndbyernes IF 1
780450 Kl. 10:20 Bk. Hekla LSF Bane 1
780451 Kl. 10:40 Bk. Hekla Brøndbyernes IF 1 Bane 1
780452 Kl. 10:40 FB LSF
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
780467 Kl. 11:30 Østerbro IF FB
780468 Kl. 11:30 Måløv BK (1) LSF Bane 1
780469 Kl. 11:50 LSF FB Bane 1
780470 Kl. 11:50 Måløv BK (1) Østerbro IF Bane 1
780471 Kl. 12:10 Østerbro IF LSF
780472 Kl. 12:10 FB Måløv BK (1) Bane 1
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
780461 Kl. 11:45 Bk. Hekla Virum-Sorgenfri BK 2
780462 Kl. 11:45 Brøndbyernes IF 1 Roskilde Pigefodbold 1
780463 Kl. 12:05 Brøndbyernes IF 1 Bk. Hekla
780464 Kl. 12:05 Roskilde Pigefodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 2
780465 Kl. 12:25 Virum-Sorgenfri BK 2 Brøndbyernes IF 1
780466 Kl. 12:25 Bk. Hekla Roskilde Pigefodbold 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
780482 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 FB
780497 Kl. 10:00 Roskilde Pigefodbold 1 LSF
780501 Kl. 10:20 Virum-Sorgenfri BK 2 Roskilde Pigefodbold 1
780534 Kl. 10:20 FB LSF
780535 Kl. 10:40 Roskilde Pigefodbold 1 FB
780536 Kl. 10:40 LSF Virum-Sorgenfri BK 2
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
780473 Kl. 11:30 Østerbro IF Bk. Hekla
780474 Kl. 11:30 Måløv BK (1) Brøndbyernes IF 1
780475 Kl. 11:50 Østerbro IF Måløv BK (1)
780476 Kl. 11:50 Bk. Hekla Brøndbyernes IF 1
780477 Kl. 12:10 Måløv BK (1) Bk. Hekla
780480 Kl. 12:10 Brøndbyernes IF 1 Østerbro IF
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
847906 Kl. 10:00 Østerbro IF Brøndbyernes IF 1
847907 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 LSF
847908 Kl. 10:20 Østerbro IF Virum-Sorgenfri BK 2
847909 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF 1 LSF
847910 Kl. 10:40 LSF Østerbro IF
847911 Kl. 10:40 Brøndbyernes IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
780537 Kl. 12:00 Bk. Hekla Måløv BK (1)
780538 Kl. 12:00 FB Roskilde Pigefodbold 1
780539 Kl. 12:20 Roskilde Pigefodbold 1 Bk. Hekla
780540 Kl. 12:20 Måløv BK (1) FB
847904 Kl. 12:40 Bk. Hekla FB
847905 Kl. 12:40 Måløv BK (1) Roskilde Pigefodbold 1
lørdag den. 06-03 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
847912 Kl. 09:45 Østerbro IF Roskilde Pigefodbold 1
847913 Kl. 09:45 LSF Bk. Hekla Bane 1
847914 Kl. 10:05 Bk. Hekla Østerbro IF Bane 1
847915 Kl. 10:05 LSF Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
847916 Kl. 10:25 Bk. Hekla Roskilde Pigefodbold 1 Bane 1
847917 Kl. 10:25 Østerbro IF LSF
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
852311 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 FB
852312 Kl. 10:00 Måløv BK (1) Virum-Sorgenfri BK 2
852313 Kl. 10:20 FB Virum-Sorgenfri BK 2
852314 Kl. 10:20 Brøndbyernes IF 1 Måløv BK (1)
852315 Kl. 10:40 Virum-Sorgenfri BK 2 Brøndbyernes IF 1
852316 Kl. 10:40 FB Måløv BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind