MENU

VinterBold U9 Piger 3 (12) 5v5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
966706 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub Sorø Freja
973420 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF Farum BK
982081 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub Slagslunde-Ganløse IF
982113 Kl. 10:20 Sorø Freja Farum BK
982473 Kl. 10:40 Sorø Freja Slagslunde-Ganløse IF
982474 Kl. 10:40 Farum BK Lundtofte Boldklub
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Agnetevej 1 3070 Snekkersten
982573 Kl. 09:30 Snekkersten IF T.G. 80 IF
982575 Kl. 09:30 Sundby Bk. IF Bytoften
986249 Kl. 09:50 Snekkersten IF Sundby Bk.
987521 Kl. 09:50 T.G. 80 IF IF Bytoften
987523 Kl. 10:10 T.G. 80 IF Sundby Bk.
987524 Kl. 10:10 IF Bytoften Snekkersten IF
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Gadehaveskolen Bane 1 Gadehavegårdsvej 1 2630 Taastrup
987525 Kl. 16:00 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Lundtofte Boldklub Bane 1
987526 Kl. 16:00 T.G. 80 IF Snekkersten IF
987527 Kl. 16:20 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Snekkersten IF Bane 1
988555 Kl. 16:20 Lundtofte Boldklub T.G. 80 IF
988597 Kl. 16:40 Lundtofte Boldklub Snekkersten IF
541019 Kl. 16:40 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
T.G. 80 IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
541022 Kl. 10:00 Farum BK Slagslunde-Ganløse IF
541023 Kl. 10:00 IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Sundby Bk. Bane 1
541024 Kl. 10:20 Slagslunde-Ganløse IF Sundby Bk.
541027 Kl. 10:20 Farum BK IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Bane 1
541760 Kl. 10:40 Farum BK Sundby Bk.
541762 Kl. 10:40 IF Bytoften
!
NB: IF Bytoften er taberdømt
Slagslunde-Ganløse IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
541763 Kl. 11:30 Lundtofte Boldklub Farum BK
541776 Kl. 11:30 Snekkersten IF IF Bytoften
541787 Kl. 11:50 Snekkersten IF Lundtofte Boldklub
541790 Kl. 11:50 IF Bytoften Farum BK
541791 Kl. 12:10 Farum BK Snekkersten IF
541972 Kl. 12:10 Lundtofte Boldklub IF Bytoften
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Gryden Vestergade 5 3660 Stenløse
541974 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF Sorø Freja
541975 Kl. 10:00 Sundby Bk. T.G. 80 IF
541981 Kl. 10:20 T.G. 80 IF Sorø Freja
541982 Kl. 10:20 Sundby Bk. Slagslunde-Ganløse IF
541989 Kl. 10:40 Slagslunde-Ganløse IF T.G. 80 IF
541993 Kl. 10:40 Sorø Freja Sundby Bk.
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
541994 Kl. 10:30 Slagslunde-Ganløse IF Lundtofte Boldklub
541995 Kl. 10:30 Sundby Bk. Snekkersten IF
541996 Kl. 10:50 Slagslunde-Ganløse IF Sundby Bk.
541997 Kl. 10:50 Lundtofte Boldklub Snekkersten IF
541999 Kl. 11:10 Sundby Bk. Lundtofte Boldklub
542000 Kl. 11:10 Snekkersten IF Slagslunde-Ganløse IF
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Sorø Stadion Ringstedvej 20 4180 Sorø
542001 Kl. 10:00 Farum BK Sorø Freja
542002 Kl. 10:00 IF Bytoften T.G. 80 IF
542003 Kl. 10:20 Farum BK IF Bytoften
542005 Kl. 10:20 Sorø Freja T.G. 80 IF
542006 Kl. 10:40 IF Bytoften Sorø Freja
542007 Kl. 10:40 T.G. 80 IF Farum BK
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
542027 Kl. 11:20 Slagslunde-Ganløse IF Snekkersten IF
542028 Kl. 11:20 Farum BK T.G. 80 IF
542029 Kl. 11:40 Slagslunde-Ganløse IF Farum BK
542030 Kl. 11:40 Snekkersten IF T.G. 80 IF
542031 Kl. 12:00 T.G. 80 IF Slagslunde-Ganløse IF
542033 Kl. 12:00 Snekkersten IF Farum BK
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Sorø Stadion Ringstedvej 20 4180 Sorø
542008 Kl. 10:00 Lundtofte Boldklub Sundby Bk.
542009 Kl. 10:00 Sorø Freja IF Bytoften
542021 Kl. 10:20 IF Bytoften Lundtofte Boldklub
542024 Kl. 10:20 Sundby Bk. Sorø Freja
542025 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub Sorø Freja
542026 Kl. 10:40 Sundby Bk. IF Bytoften
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Gryden Vestergade 5 3660 Stenløse
543203 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF IF Bytoften
543204 Kl. 10:00 T.G. 80 IF Lundtofte Boldklub
543206 Kl. 10:20 Lundtofte Boldklub Slagslunde-Ganløse IF
543215 Kl. 10:20 T.G. 80 IF IF Bytoften
543216 Kl. 10:40 Lundtofte Boldklub IF Bytoften
543217 Kl. 10:40 Slagslunde-Ganløse IF T.G. 80 IF
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
543223 Kl. 13:00 Snekkersten IF Sorø Freja
543231 Kl. 13:00 Sundby Bk. Farum BK
543234 Kl. 13:20 Sorø Freja Farum BK
543235 Kl. 13:20 Snekkersten IF Sundby Bk.
543236 Kl. 13:40 Farum BK Snekkersten IF
543237 Kl. 13:40 Sorø Freja Sundby Bk.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind