MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
496651 Kl. 12:00 Espergærde IF 2 Stenløse BK 2
496652 Kl. 12:00 IS Skævinge 1 Stenløse BK 3
496653 Kl. 12:18 Oversidder Espergærde IF 2
496654 Kl. 12:18 Stenløse BK 2 IS Skævinge 1
496655 Kl. 12:36 Stenløse BK 3 Oversidder
496656 Kl. 12:36 IS Skævinge 1 Espergærde IF 2
496657 Kl. 12:54 Stenløse BK 2 Oversidder
496658 Kl. 12:54 Espergærde IF 2 Stenløse BK 3
496659 Kl. 13:12 Stenløse BK 3 Stenløse BK 2
496660 Kl. 13:12 Oversidder IS Skævinge 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Pedella Park Carl Bødker Nielsens vej 3 3100 Hornbæk
496671 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Virum-Sorgenfri BK 2
496672 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Hornbæk IF 1
496673 Kl. 10:18 Snekkersten IF 2 Lyngby Boldklub 1921 2
496674 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Boldklub 1921 3
496675 Kl. 10:36 Hornbæk IF 1 Snekkersten IF 2
496676 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 3 Lyngby Boldklub 1921 2
496677 Kl. 10:54 Virum-Sorgenfri BK 2 Snekkersten IF 2
496678 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 2 Hornbæk IF 1
496679 Kl. 11:12 Hornbæk IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2
496680 Kl. 11:12 Snekkersten IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Bane 1 Egebækvej 118 2850 Nærum
496661 Kl. 10:00 Helsingør IF Fodbold Værløse BK 2 Bane 1
496662 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Ålholm IF 1
496663 Kl. 10:18 BSV af 2016 4 Helsingør IF Fodbold
496664 Kl. 10:18 Værløse BK 2 Hørsholm-Usserød IK 3
496665 Kl. 10:36 Ålholm IF 1 BSV af 2016 4
496666 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 3 Helsingør IF Fodbold
496667 Kl. 10:54 Værløse BK 2 BSV af 2016 4
496668 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold Ålholm IF 1 Bane 1
496669 Kl. 11:12 Ålholm IF 1 Værløse BK 2
496670 Kl. 11:12 BSV af 2016 4 Hørsholm-Usserød IK 3
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Helsingør Idrætspark Kunst Bane 1 Gl. Hellebækvej 63 3000 Helsingør
496681 Kl. 10:00 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Helsingør IF Fodbold Bane 1
496682 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 BSV af 2016 4 Bane 1
496683 Kl. 10:18 Hornbæk IF 1 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Bane 1
496684 Kl. 10:18 Helsingør IF Fodbold Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
496685 Kl. 10:36 BSV af 2016 4 Hornbæk IF 1 Bane 1
496686 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 2 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Bane 1
496687 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold Hornbæk IF 1 Bane 1
496688 Kl. 10:54 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
BSV af 2016 4 Bane 1
496689 Kl. 11:12 BSV af 2016 4 Helsingør IF Fodbold Bane 1
496690 Kl. 11:12 Hornbæk IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Bane 1 Agnetevej 1 3070 Snekkersten
496701 Kl. 09:30 IS Skævinge 1 Hørsholm-Usserød IK 3 Bane 1
496702 Kl. 09:30 Lyngby Boldklub 1921 3 Oversidder Bane 1
496703 Kl. 09:48 Snekkersten IF 2 IS Skævinge 1 Bane 1
496704 Kl. 09:48 Hørsholm-Usserød IK 3 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
496705 Kl. 10:06 Oversidder Snekkersten IF 2 Bane 1
496706 Kl. 10:06 Lyngby Boldklub 1921 3 IS Skævinge 1 Bane 1
498394 Kl. 10:24 Hørsholm-Usserød IK 3 Snekkersten IF 2 Bane 1
498395 Kl. 10:24 IS Skævinge 1 Oversidder Bane 1
498396 Kl. 10:42 Oversidder Hørsholm-Usserød IK 3 Bane 1
498397 Kl. 10:42 Snekkersten IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Bane 1 Stiager 6 3500 Værløse
496691 Kl. 11:30 Stenløse BK 2 Værløse BK 2 Bane 1
496692 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK 2 Stenløse BK 3 Bane 1
496693 Kl. 11:48 Ålholm IF 1
!
NB: Ålholm IF 1 er taberdømt
Stenløse BK 2 Bane 1
496694 Kl. 11:48 Værløse BK 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
496695 Kl. 12:06 Stenløse BK 3 Ålholm IF 1
!
NB: Ålholm IF 1 er taberdømt
Bane 1
496696 Kl. 12:06 Virum-Sorgenfri BK 2 Stenløse BK 2 Bane 1
496697 Kl. 12:24 Værløse BK 2 Ålholm IF 1
!
NB: Ålholm IF 1 er taberdømt
Bane 1
496698 Kl. 12:24 Stenløse BK 2 Stenløse BK 3 Bane 1
496699 Kl. 12:42 Stenløse BK 3 Værløse BK 2 Bane 1
496700 Kl. 12:42 Ålholm IF 1
!
NB: Ålholm IF 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Brødeskov Stadion Kunst Bane 1 Kollerødvej 1 3400 Hillerød
498418 Kl. 10:00 Oversidder BSV af 2016 4 Bane 1
498424 Kl. 10:00 Snekkersten IF 2 Stenløse BK 2 Bane 1
498425 Kl. 10:18 Helsingør IF Fodbold Oversidder Bane 1
498429 Kl. 10:18 BSV af 2016 4 Snekkersten IF 2 Bane 1
498430 Kl. 10:36 Stenløse BK 2 Helsingør IF Fodbold Bane 1
498432 Kl. 10:36 Snekkersten IF 2 Oversidder Bane 1
498434 Kl. 10:54 BSV af 2016 4 Helsingør IF Fodbold Bane 1
498435 Kl. 10:54 Oversidder Stenløse BK 2 Bane 1
498436 Kl. 11:12 Stenløse BK 2 BSV af 2016 4 Bane 1
498437 Kl. 11:12 Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Pedella Park Carl Bødker Nielsens vej 3 3100 Hornbæk
498399 Kl. 10:00 Stenløse BK 3 Ålholm IF 1
498404 Kl. 10:00 Hornbæk IF 1 Hørsholm-Usserød IK 3
498405 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 Stenløse BK 3
498407 Kl. 10:18 Ålholm IF 1
!
NB: Ålholm IF 1 er taberdømt
Hornbæk IF 1
498410 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 3 Virum-Sorgenfri BK 2
498412 Kl. 10:36 Hornbæk IF 1 Stenløse BK 3
498414 Kl. 10:54 Ålholm IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2
498415 Kl. 10:54 Stenløse BK 3 Hørsholm-Usserød IK 3
498416 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 3 Ålholm IF 1
498417 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 2 Hornbæk IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Brødeskov Stadion Kunst Bane 1 Kollerødvej 1 3400 Hillerød
498438 Kl. 11:30 Espergærde IF 2 Værløse BK 2 Bane 1
498439 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 3 IS Skævinge 1 Bane 1
498445 Kl. 11:48 Lyngby Boldklub 1921 2 Espergærde IF 2 Bane 1
498449 Kl. 11:48 Værløse BK 2 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
498451 Kl. 12:06 IS Skævinge 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
498453 Kl. 12:06 Lyngby Boldklub 1921 3 Espergærde IF 2 Bane 1
498454 Kl. 12:24 Værløse BK 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
498455 Kl. 12:24 Espergærde IF 2 IS Skævinge 1 Bane 1
498457 Kl. 12:42 IS Skævinge 1 Værløse BK 2 Bane 1
498458 Kl. 12:42 Lyngby Boldklub 1921 2 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
498459 Kl. 10:00 Stenløse BK 2 Hørsholm-Usserød IK 3
498462 Kl. 10:00 Hornbæk IF 1 Espergærde IF 2 Bane 1
498493 Kl. 10:00 Stenløse BK 3 BSV af 2016 4
!
NB: BSV af 2016 4 er taberdømt
Bane 1
498494 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 Værløse BK 2
!
NB: Værløse BK 2 er taberdømt
Bane 1
498495 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 Stenløse BK 3
498496 Kl. 10:18 BSV af 2016 4
!
NB: BSV af 2016 4 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
498465 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 3 Stenløse BK 2
498468 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 3 Hornbæk IF 1 Bane 1
498469 Kl. 10:36 Espergærde IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3
498473 Kl. 10:36 Hornbæk IF 1 Stenløse BK 2 Bane 1
498497 Kl. 10:36 Værløse BK 2
!
NB: Værløse BK 2 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
498498 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 2 Stenløse BK 3
498499 Kl. 10:54 BSV af 2016 4
!
NB: BSV af 2016 4 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
498500 Kl. 10:54 Stenløse BK 3 Værløse BK 2
!
NB: Værløse BK 2 er taberdømt
Bane 1
498474 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 3 Lyngby Boldklub 1921 3
498476 Kl. 10:54 Stenløse BK 2 Espergærde IF 2
498477 Kl. 11:12 Espergærde IF 2 Hørsholm-Usserød IK 3
498479 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 3 Hornbæk IF 1 Bane 1
498501 Kl. 11:12 Værløse BK 2 BSV af 2016 4
!
NB: BSV af 2016 4 er taberdømt
Bane 1
498502 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
498482 Kl. 10:00 IS Skævinge 1 Ålholm IF 1
498484 Kl. 10:00 Snekkersten IF 2 Oversidder
498485 Kl. 10:18 Helsingør IF Fodbold
!
NB: Helsingør IF Fodbold er taberdømt
IS Skævinge 1 Bane 1
498486 Kl. 10:18 Ålholm IF 1 Snekkersten IF 2
498487 Kl. 10:36 Oversidder Helsingør IF Fodbold
498488 Kl. 10:36 Snekkersten IF 2 IS Skævinge 1
498489 Kl. 10:54 Ålholm IF 1 Helsingør IF Fodbold
!
NB: Helsingør IF Fodbold er taberdømt
Bane 1
498490 Kl. 10:54 IS Skævinge 1 Oversidder
498491 Kl. 11:12 Oversidder Ålholm IF 1
498492 Kl. 11:12 Helsingør IF Fodbold
!
NB: Helsingør IF Fodbold er taberdømt
Snekkersten IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Stenløse Stadion Bane 1 Degnebakken 10 3660 Stenløse
498513 Kl. 11:00 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK 3 Bane 1
498514 Kl. 11:00 Snekkersten IF 2
!
NB: Snekkersten IF 2 er taberdømt
Stenløse BK 3 Bane 1
498523 Kl. 11:00 Stenløse BK 2 Ålholm IF 1
498524 Kl. 11:00 Lyngby Boldklub 1921 2 BSV af 2016 4
498515 Kl. 11:18 Værløse BK 2 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Bane 1
498516 Kl. 11:18 Hørsholm-Usserød IK 3 Snekkersten IF 2
!
NB: Snekkersten IF 2 er taberdømt
Bane 1
498525 Kl. 11:18 Lyngby Boldklub 1921 3 Stenløse BK 2
498526 Kl. 11:18 Ålholm IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
498527 Kl. 11:36 BSV af 2016 4 Lyngby Boldklub 1921 3
498528 Kl. 11:36 Lyngby Boldklub 1921 2 Stenløse BK 2
498517 Kl. 11:36 Stenløse BK 3 Værløse BK 2
498518 Kl. 11:36 Snekkersten IF 2 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Bane 1
498519 Kl. 11:54 Hørsholm-Usserød IK 3 Værløse BK 2
498520 Kl. 11:54 Espergærde IF 2
!
NB: Espergærde IF 2 er taberdømt
Stenløse BK 3 Bane 1
498529 Kl. 11:54 Ålholm IF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
498530 Kl. 11:54 Stenløse BK 2 BSV af 2016 4
498531 Kl. 12:12 BSV af 2016 4 Ålholm IF 1
498532 Kl. 12:12 Lyngby Boldklub 1921 3 Lyngby Boldklub 1921 2
498521 Kl. 12:12 Stenløse BK 3 Hørsholm-Usserød IK 3
498522 Kl. 12:12 Værløse BK 2 Snekkersten IF 2
!
NB: Snekkersten IF 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Virum Stadion Kaplevej 46B 2830 Virum
498503 Kl. 10:00 Oversidder Helsingør IF Fodbold
498504 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 IS Skævinge 1
498505 Kl. 10:18 Hornbæk IF 1 Oversidder
498506 Kl. 10:18 Helsingør IF Fodbold Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
498507 Kl. 10:36 IS Skævinge 1 Hornbæk IF 1
!
NB: Hornbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
498508 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 Oversidder
498509 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold Hornbæk IF 1
!
NB: Hornbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
498510 Kl. 10:54 Oversidder IS Skævinge 1
498511 Kl. 11:12 IS Skævinge 1 Helsingør IF Fodbold
498512 Kl. 11:12 Hornbæk IF 1
!
NB: Hornbæk IF 1 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
498553 Kl. 10:00 Oversidder Værløse BK 2
498554 Kl. 10:00 Hornbæk IF 1 Hørsholm-Usserød IK 3
498555 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 2 Oversidder
498556 Kl. 10:18 Værløse BK 2 Hornbæk IF 1
498557 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 3 Lyngby Boldklub 1921 2
498558 Kl. 10:36 Hornbæk IF 1 Oversidder
498559 Kl. 10:54 Værløse BK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
498560 Kl. 10:54 Oversidder Hørsholm-Usserød IK 3
498561 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 3 Værløse BK 2
498562 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 2 Hornbæk IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Bane 1 Agnetevej 1 3070 Snekkersten
498543 Kl. 09:30 Stenløse BK 3 Helsingør IF Fodbold Bane 1
498544 Kl. 09:30 Lyngby Boldklub 1921 3 Stenløse BK 2 Bane 1
498545 Kl. 09:48 Snekkersten IF 2 Stenløse BK 3 Bane 1
498546 Kl. 09:48 Helsingør IF Fodbold Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
498547 Kl. 10:06 Stenløse BK 2 Snekkersten IF 2 Bane 1
498548 Kl. 10:06 Lyngby Boldklub 1921 3 Stenløse BK 3 Bane 1
498549 Kl. 10:24 Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF 2 Bane 1
498550 Kl. 10:24 Stenløse BK 3 Stenløse BK 2 Bane 1
498551 Kl. 10:42 Stenløse BK 2 Helsingør IF Fodbold Bane 1
498552 Kl. 10:42 Snekkersten IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
498533 Kl. 10:00 IS Skævinge 1 BSV af 2016 4
498534 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 Espergærde IF 2
498535 Kl. 10:18 Ålholm IF 1 IS Skævinge 1
498536 Kl. 10:18 BSV af 2016 4 Virum-Sorgenfri BK 2
498537 Kl. 10:36 Espergærde IF 2 Ålholm IF 1
498538 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 IS Skævinge 1
498539 Kl. 10:54 BSV af 2016 4 Ålholm IF 1
498540 Kl. 10:54 IS Skævinge 1 Espergærde IF 2
498541 Kl. 11:12 Espergærde IF 2 BSV af 2016 4
498542 Kl. 11:12 Ålholm IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind