MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
498563 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Vallensbæk IF 3
498564 Kl. 10:00 BK Avarta 2 BSF 3
498565 Kl. 10:18 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bagsværd BK 2 Bane 1
498566 Kl. 10:18 Vallensbæk IF 3 BK Avarta 2
498567 Kl. 10:36 BSF 3 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
498568 Kl. 10:36 BK Avarta 2 Bagsværd BK 2
498569 Kl. 10:54 Vallensbæk IF 3 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
498570 Kl. 10:54 Bagsværd BK 2 BSF 3
498571 Kl. 11:12 BSF 3 Vallensbæk IF 3
498572 Kl. 11:12 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
BK Avarta 2 Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
498573 Kl. 13:00 Brøndbyernes IF 3 Hvidovre IF 3
498574 Kl. 13:00 Glostrup 2 Rosenhøj BK 3
498575 Kl. 13:18 Næstved I.F. 3 Brøndbyernes IF 3
498576 Kl. 13:18 Hvidovre IF 3 Glostrup 2
498577 Kl. 13:36 Rosenhøj BK 3 Næstved I.F. 3
498578 Kl. 13:36 Glostrup 2 Brøndbyernes IF 3
498579 Kl. 13:54 Hvidovre IF 3 Næstved I.F. 3
498580 Kl. 13:54 Brøndbyernes IF 3 Rosenhøj BK 3
498581 Kl. 14:12 Rosenhøj BK 3 Hvidovre IF 3
498582 Kl. 14:12 Næstved I.F. 3 Glostrup 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
NFC Anlæg Syd Bane 1 Østre Alle 123 4800 Nykøbing F
498583 Kl. 10:00 Faxe BK 1 Oversidder Bane 1
498584 Kl. 10:00 Nykøbing FC 2 IF Skjold Birkerød 3 Bane 1
498585 Kl. 10:18 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Faxe BK 1 Bane 1
498586 Kl. 10:18 Oversidder Nykøbing FC 2 Bane 1
498587 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 3 BK Union 1 Bane 1
498588 Kl. 10:36 Nykøbing FC 2 Faxe BK 1 Bane 1
498589 Kl. 10:54 Oversidder BK Union 1 Bane 1
498590 Kl. 10:54 Faxe BK 1 IF Skjold Birkerød 3 Bane 1
498591 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 3 Oversidder Bane 1
498592 Kl. 11:12 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Nykøbing FC 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Rolighedsvej 25 4700 Næstved
498593 Kl. 10:45 Bagsværd BK 2 Brøndbyernes IF 3
498594 Kl. 10:45 Faxe BK 1 Næstved I.F. 3
498595 Kl. 11:03 IF Skjold Birkerød 3 Bagsværd BK 2 Bane 1
498596 Kl. 11:03 Brøndbyernes IF 3 Faxe BK 1
498597 Kl. 11:21 Næstved I.F. 3 IF Skjold Birkerød 3
498598 Kl. 11:21 Faxe BK 1 Bagsværd BK 2
498599 Kl. 11:39 Brøndbyernes IF 3 IF Skjold Birkerød 3
498600 Kl. 11:39 Bagsværd BK 2 Næstved I.F. 3
498601 Kl. 11:57 Næstved I.F. 3 Brøndbyernes IF 3
498602 Kl. 11:57 IF Skjold Birkerød 3 Faxe BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
498603 Kl. 10:15 Vallensbæk IF 3 Hvidovre IF 3
498604 Kl. 10:15 Oversidder BSF 3 Bane 1
498605 Kl. 10:33 Rosenhøj BK 3 Vallensbæk IF 3
498606 Kl. 10:33 Hvidovre IF 3 Oversidder
498607 Kl. 10:51 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Rosenhøj BK 3 Bane 1
498608 Kl. 10:51 Oversidder Vallensbæk IF 3
498609 Kl. 11:09 Hvidovre IF 3 Rosenhøj BK 3
498610 Kl. 11:09 Vallensbæk IF 3 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Bane 1
498611 Kl. 11:27 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
498612 Kl. 11:27 Rosenhøj BK 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadionvej 80 2600 Glostrup
498613 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Glostrup 2
498614 Kl. 10:00 Nykøbing FC 2 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
498615 Kl. 10:18 BK Union 1 BK Avarta 2 Bane 1
498616 Kl. 10:18 Glostrup 2 Nykøbing FC 2
513164 Kl. 10:36 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
513165 Kl. 10:36 Nykøbing FC 2 BK Avarta 2
513166 Kl. 10:54 Glostrup 2 BK Union 1
513167 Kl. 10:54 BK Avarta 2 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
513168 Kl. 11:12 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Glostrup 2 Bane 1
513169 Kl. 11:12 BK Union 1 Nykøbing FC 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
513170 Kl. 11:00 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Rosenhøj BK 3 Bane 1
513171 Kl. 11:00 IF Skjold Birkerød 3 Glostrup 2 Bane 1
513172 Kl. 11:18 Oversidder BSF 3
513173 Kl. 11:18 Rosenhøj BK 3 IF Skjold Birkerød 3
513174 Kl. 11:36 Glostrup 2 Oversidder
513175 Kl. 11:36 IF Skjold Birkerød 3 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Bane 1
513176 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 3 Oversidder
513177 Kl. 11:54 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Glostrup 2 Bane 1
513178 Kl. 12:12 Glostrup 2 Rosenhøj BK 3
513179 Kl. 12:12 Oversidder IF Skjold Birkerød 3
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
513180 Kl. 12:00 KFUM 1 Næstved I.F. 3
!
NB: Næstved I.F. 3 er taberdømt
Bane 1
513181 Kl. 12:00 BK Union 1 Vallensbæk IF 3 Bane 1
513182 Kl. 12:18 Brøndbyernes IF 3 KFUM 1
513183 Kl. 12:18 Næstved I.F. 3
!
NB: Næstved I.F. 3 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
513184 Kl. 12:36 Vallensbæk IF 3 Brøndbyernes IF 3
513185 Kl. 12:36 BK Union 1 KFUM 1 Bane 1
513186 Kl. 12:54 Næstved I.F. 3
!
NB: Næstved I.F. 3 er taberdømt
Brøndbyernes IF 3 Bane 1
513187 Kl. 12:54 KFUM 1 Vallensbæk IF 3
513188 Kl. 13:12 Vallensbæk IF 3 Næstved I.F. 3
!
NB: Næstved I.F. 3 er taberdømt
Bane 1
513189 Kl. 13:12 Brøndbyernes IF 3 BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
513190 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Hvidovre IF 3
513191 Kl. 10:00 Nykøbing FC 2 BK Avarta 2
513258 Kl. 10:18 Faxe BK 1 Bagsværd BK 2
513259 Kl. 10:18 Hvidovre IF 3 Nykøbing FC 2
513260 Kl. 10:36 BK Avarta 2 Faxe BK 1
513261 Kl. 10:36 Nykøbing FC 2 Bagsværd BK 2
513262 Kl. 10:54 Hvidovre IF 3 Faxe BK 1
513263 Kl. 10:54 Bagsværd BK 2 BK Avarta 2
513266 Kl. 11:12 BK Avarta 2 Hvidovre IF 3
513267 Kl. 11:12 Faxe BK 1 Nykøbing FC 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
513292 Kl. 10:00 BSF 3 Næstved I.F. 3
513293 Kl. 10:00 Faxe BK 1 Hvidovre IF 3
513294 Kl. 10:18 Oversidder BSF 3
513295 Kl. 10:18 Næstved I.F. 3 Faxe BK 1
513296 Kl. 10:36 Hvidovre IF 3 Oversidder
513299 Kl. 10:36 Faxe BK 1 BSF 3
513300 Kl. 10:54 Næstved I.F. 3 Oversidder
513301 Kl. 10:54 BSF 3 Hvidovre IF 3
513302 Kl. 11:12 Hvidovre IF 3 Næstved I.F. 3
513303 Kl. 11:12 Oversidder Faxe BK 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
513268 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 3 Glostrup 2
513269 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 3 Bagsværd BK 2 Bane 1
513270 Kl. 10:18 Nykøbing FC 2 Vallensbæk IF 3
513271 Kl. 10:18 Glostrup 2 IF Skjold Birkerød 3
513272 Kl. 10:36 Bagsværd BK 2 Nykøbing FC 2
513273 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 3 Vallensbæk IF 3 Bane 1
513274 Kl. 10:54 Glostrup 2 Nykøbing FC 2
513275 Kl. 10:54 Vallensbæk IF 3 Bagsværd BK 2
513277 Kl. 11:12 Bagsværd BK 2 Glostrup 2
513278 Kl. 11:12 Nykøbing FC 2 IF Skjold Birkerød 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
513279 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Rosenhøj BK 3
513280 Kl. 10:00 BK Union 1 KFUM 1 Bane 1
513282 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 3 BK Avarta 2
513283 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 3 BK Union 1
513284 Kl. 10:36 KFUM 1 Brøndbyernes IF 3
513287 Kl. 10:36 BK Union 1 BK Avarta 2 Bane 1
513288 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 3 Brøndbyernes IF 3
513289 Kl. 10:54 BK Avarta 2 KFUM 1
513290 Kl. 11:12 KFUM 1 Rosenhøj BK 3
513291 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 3 BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
513304 Kl. 12:00 KFUM 1 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
513305 Kl. 12:00 Oversidder BK Avarta 2 Bane 1
513306 Kl. 12:18 IF Skjold Birkerød 3 KFUM 1 Bane 1
513307 Kl. 12:18 Brøndbyernes IF 3 Oversidder Bane 1
513308 Kl. 12:36 BK Avarta 2 IF Skjold Birkerød 3 Bane 1
513309 Kl. 12:36 Oversidder KFUM 1 Bane 1
513310 Kl. 12:54 Brøndbyernes IF 3 IF Skjold Birkerød 3 Bane 1
513311 Kl. 12:54 KFUM 1 BK Avarta 2 Bane 1
513312 Kl. 13:12 BK Avarta 2 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
513313 Kl. 13:12 IF Skjold Birkerød 3 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
513390 Kl. 11:00 Vallensbæk IF 3 Rosenhøj BK 3
513391 Kl. 11:00 Faxe BK 1 Næstved I.F. 3
513392 Kl. 11:18 Nykøbing FC 2 Vallensbæk IF 3
513393 Kl. 11:18 Rosenhøj BK 3 Faxe BK 1
513394 Kl. 11:36 Næstved I.F. 3 Nykøbing FC 2
513395 Kl. 11:36 Faxe BK 1 Vallensbæk IF 3
513396 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 3 Nykøbing FC 2
513397 Kl. 11:54 Vallensbæk IF 3 Næstved I.F. 3
513398 Kl. 12:12 Næstved I.F. 3 Rosenhøj BK 3
513399 Kl. 12:12 Nykøbing FC 2 Faxe BK 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
513314 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Glostrup 2
513315 Kl. 10:00 BK Union 1 BSF 3 Bane 1
513316 Kl. 10:18 Hvidovre IF 3 Bagsværd BK 2
513317 Kl. 10:18 Glostrup 2 BK Union 1
513318 Kl. 10:36 BSF 3 Hvidovre IF 3
513319 Kl. 10:36 BK Union 1 Bagsværd BK 2 Bane 1
513320 Kl. 10:54 Glostrup 2 Hvidovre IF 3
513321 Kl. 10:54 Bagsværd BK 2 BSF 3
513322 Kl. 11:12 BSF 3 Glostrup 2
513323 Kl. 11:12 Hvidovre IF 3 BK Union 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
513420 Kl. 12:00 KFUM 1 Hvidovre IF 3
513421 Kl. 12:00 IF Skjold Birkerød 3 Glostrup 2 Bane 1
513422 Kl. 12:18 Faxe BK 1 KFUM 1
513423 Kl. 12:18 Hvidovre IF 3 IF Skjold Birkerød 3
513424 Kl. 12:36 Glostrup 2 Faxe BK 1
513425 Kl. 12:36 IF Skjold Birkerød 3 KFUM 1 Bane 1
513426 Kl. 12:54 Hvidovre IF 3 Faxe BK 1
513427 Kl. 12:54 KFUM 1 Glostrup 2
513428 Kl. 13:12 Glostrup 2 Hvidovre IF 3
513429 Kl. 13:12 Faxe BK 1 IF Skjold Birkerød 3
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
513400 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Næstved I.F. 3
513401 Kl. 10:00 Oversidder Bagsværd BK 2
513402 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 3 BK Avarta 2
513403 Kl. 10:18 Næstved I.F. 3 Oversidder
513404 Kl. 10:36 Bagsværd BK 2 Rosenhøj BK 3
513405 Kl. 10:36 Oversidder BK Avarta 2
513406 Kl. 10:54 Næstved I.F. 3 Rosenhøj BK 3
513407 Kl. 10:54 BK Avarta 2 Bagsværd BK 2
513408 Kl. 11:12 Bagsværd BK 2 Næstved I.F. 3
513409 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
513410 Kl. 10:00 BSF 3 Brøndbyernes IF 3
513411 Kl. 10:00 Nykøbing FC 2 Vallensbæk IF 3
513412 Kl. 10:18 BK Union 1 BSF 3 Bane 1
513413 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 3 Nykøbing FC 2
513414 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 3 BK Union 1
513415 Kl. 10:36 Nykøbing FC 2 BSF 3
513416 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 3 BK Union 1
513417 Kl. 10:54 BSF 3 Vallensbæk IF 3
513418 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 3 Brøndbyernes IF 3
513419 Kl. 11:12 BK Union 1 Nykøbing FC 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind