MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
314911 1 Kl. 10:00 Albertslund IF 1 Himmelev-Veddelev BK 3
314912 1 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 Himmelev-Veddelev BK 2
314913 1 Kl. 10:18 Holbæk B&I 2 Albertslund IF 1
314914 1 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 3 Holbæk B&I 1
314915 1 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 Holbæk B&I 2
314916 1 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1 Albertslund IF 1
314917 1 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 3 Holbæk B&I 2
314918 1 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2
314919 1 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 2 Himmelev-Veddelev BK 3
314920 1 Kl. 11:12 Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Roskilde Idrætspark Bane 1 Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
314921 2 Kl. 10:00 Tune IF 1
!
NB: Tune IF 1 er taberdømt
FC Lejre 1 Bane 1
314922 2 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 RB 1906 2
314923 2 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Tune IF 1
!
NB: Tune IF 1 er taberdømt
Bane 1
314924 2 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
314925 2 Kl. 10:36 RB 1906 2 Ølstykke FC 1
314926 2 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tune IF 1
!
NB: Tune IF 1 er taberdømt
Bane 1
314927 2 Kl. 10:54 FC Lejre 1 Ølstykke FC 1
314928 2 Kl. 10:54 Tune IF 1
!
NB: Tune IF 1 er taberdømt
RB 1906 2 Bane 1
314929 2 Kl. 11:12 RB 1906 2 FC Lejre 1
314930 2 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
314931 3 Kl. 10:00 LSF 1 Taastrup FC 2
314932 3 Kl. 10:00 Vanløse 2 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Bane 1
314933 3 Kl. 10:18 Oversidder LSF 1
314934 3 Kl. 10:18 Taastrup FC 2 Vanløse 2
314935 3 Kl. 10:36 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Oversidder Bane 1
314936 3 Kl. 10:36 Vanløse 2 LSF 1 Bane 1
314937 3 Kl. 10:54 Taastrup FC 2 Oversidder
314938 3 Kl. 10:54 LSF 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
314939 3 Kl. 11:12 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Taastrup FC 2 Bane 1
314940 3 Kl. 11:12 Oversidder Vanløse 2
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
314961 6 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
314962 6 Kl. 10:00 Vanløse 2 Holbæk B&I 2
314963 6 Kl. 10:18 Oversidder Holbæk B&I 1
314964 6 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vanløse 2
314965 6 Kl. 10:36 Holbæk B&I 2 Oversidder
314966 6 Kl. 10:36 Vanløse 2 Holbæk B&I 1
314967 6 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Oversidder
314968 6 Kl. 10:54 Holbæk B&I 1 Holbæk B&I 2
314969 6 Kl. 11:12 Holbæk B&I 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
314970 6 Kl. 11:12 Oversidder Vanløse 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
314941 4 Kl. 10:00 Albertslund IF 1 Tune IF 1
314942 4 Kl. 10:00 LSF 1 Ølstykke FC 1
314943 4 Kl. 10:18 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Albertslund IF 1 Bane 1
314944 4 Kl. 10:18 Tune IF 1 LSF 1
314945 4 Kl. 10:36 Ølstykke FC 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
314946 4 Kl. 10:36 LSF 1 Albertslund IF 1
314947 4 Kl. 10:54 Tune IF 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
314948 4 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Ølstykke FC 1
314949 4 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Tune IF 1
314950 4 Kl. 11:12 Frederiksværk Fodbold Klub 1 LSF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Lejrehallen Bispegårdsvej 2 4320 Lejre
314951 5 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 3 FC Lejre 1
314952 5 Kl. 10:00 Taastrup FC 2 Himmelev-Veddelev BK 2
314953 5 Kl. 10:18 RB 1906 2 Himmelev-Veddelev BK 3
314954 5 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Taastrup FC 2
314955 5 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 RB 1906 2
314956 5 Kl. 10:36 Taastrup FC 2 Himmelev-Veddelev BK 3
314957 5 Kl. 10:54 FC Lejre 1 RB 1906 2
314958 5 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2
314959 5 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 2 FC Lejre 1
314960 5 Kl. 11:12 RB 1906 2 Taastrup FC 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Holbæk Sportsby Sports Allé 1 4300 Holbæk
314981 8 Kl. 10:00 Holbæk B&I 2 Ølstykke FC 1
314982 8 Kl. 10:00 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 3
314991 9 Kl. 10:00 Albertslund IF 1 FC Lejre 1
314992 9 Kl. 10:00 Vanløse 2 Holbæk B&I 1
314993 9 Kl. 10:18 LSF 1 Albertslund IF 1
314994 9 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Vanløse 2
314983 8 Kl. 10:18 Tune IF 1 Holbæk B&I 2
314984 8 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Oversidder
314985 8 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 3 Tune IF 1
314986 8 Kl. 10:36 Oversidder Holbæk B&I 2
314995 9 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1 LSF 1
314996 9 Kl. 10:36 Vanløse 2 Albertslund IF 1
314997 9 Kl. 10:54 FC Lejre 1 LSF 1
314998 9 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Holbæk B&I 1
314987 8 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 Tune IF 1
314988 8 Kl. 10:54 Holbæk B&I 2 Himmelev-Veddelev BK 3
314989 8 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 3 Ølstykke FC 1
314990 8 Kl. 11:12 Tune IF 1 Oversidder
314999 9 Kl. 11:12 Holbæk B&I 1 FC Lejre 1
315000 9 Kl. 11:12 LSF 1 Vanløse 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
314971 7 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 RB 1906 2
314972 7 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
314973 7 Kl. 10:18 Taastrup FC 2 Himmelev-Veddelev BK 2
314974 7 Kl. 10:18 RB 1906 2 Frederiksværk Fodbold Klub 1
314975 7 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Taastrup FC 2
314976 7 Kl. 10:36 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
314977 7 Kl. 10:54 RB 1906 2 Taastrup FC 2
314978 7 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
314979 7 Kl. 11:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 RB 1906 2
314980 7 Kl. 11:12 Taastrup FC 2 Frederiksværk Fodbold Klub 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
315001 10 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315002 10 Kl. 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Albertslund IF 1 Bane 1
315003 10 Kl. 10:18 Vanløse 2 Himmelev-Veddelev BK 3 Bane 1
315004 10 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
315005 10 Kl. 10:36 Albertslund IF 1 Vanløse 2
315006 10 Kl. 10:36 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Himmelev-Veddelev BK 3 Bane 1
315007 10 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vanløse 2
315008 10 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 3 Albertslund IF 1
315009 10 Kl. 11:12 Albertslund IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315010 10 Kl. 11:12 Vanløse 2 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Flodvej 62 2765 Smørum
315021 12 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Ølstykke FC 1
315022 12 Kl. 10:00 LSF 1 FC Lejre 1
!
NB: FC Lejre 1 er taberdømt
Bane 1
315023 12 Kl. 10:18 Taastrup FC 2 Himmelev-Veddelev BK 2
315024 12 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 LSF 1
315025 12 Kl. 10:36 FC Lejre 1
!
NB: FC Lejre 1 er taberdømt
Taastrup FC 2 Bane 1
315026 12 Kl. 10:36 LSF 1 Himmelev-Veddelev BK 2
315027 12 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 Taastrup FC 2
315028 12 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 2 FC Lejre 1
!
NB: FC Lejre 1 er taberdømt
Bane 1
315029 12 Kl. 11:12 FC Lejre 1
!
NB: FC Lejre 1 er taberdømt
Ølstykke FC 1 Bane 1
315030 12 Kl. 11:12 Taastrup FC 2 LSF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Tunehøj 7 4030 Tune
315011 11 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 RB 1906 2
315012 11 Kl. 10:00 Oversidder Holbæk B&I 2
315013 11 Kl. 10:18 Tune IF 1 Holbæk B&I 1
315014 11 Kl. 10:18 RB 1906 2 Oversidder
315015 11 Kl. 10:36 Holbæk B&I 2 Tune IF 1
315016 11 Kl. 10:36 Oversidder Holbæk B&I 1
315017 11 Kl. 10:54 RB 1906 2 Tune IF 1
315018 11 Kl. 10:54 Holbæk B&I 1 Holbæk B&I 2
315019 11 Kl. 11:12 Holbæk B&I 2 RB 1906 2
315020 11 Kl. 11:12 Tune IF 1 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
315051 15 Kl. 09:30 Himmelev-Veddelev BK 3
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 3 er taberdømt
RB 1906 2 Bane 1
315052 15 Kl. 09:30 LSF 1 Ølstykke FC 1 Bane 1
315053 15 Kl. 09:48 Vanløse 2 Himmelev-Veddelev BK 3
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 3 er taberdømt
Bane 1
315054 15 Kl. 09:48 RB 1906 2 LSF 1 Bane 1
315055 15 Kl. 10:06 Ølstykke FC 1 Vanløse 2 Bane 1
315056 15 Kl. 10:06 LSF 1 Himmelev-Veddelev BK 3
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 3 er taberdømt
Bane 1
315057 15 Kl. 10:24 RB 1906 2 Vanløse 2 Bane 1
315058 15 Kl. 10:24 Himmelev-Veddelev BK 3
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 3 er taberdømt
Ølstykke FC 1 Bane 1
315059 15 Kl. 10:42 Ølstykke FC 1 RB 1906 2 Bane 1
315060 15 Kl. 10:42 Vanløse 2 LSF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Holbæk Sportsby Bane 1 Sports Allé 1 4300 Holbæk
315041 14 Kl. 10:00 Albertslund IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
315042 14 Kl. 10:00 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
315031 13 Kl. 10:00 Holbæk B&I 2 Tune IF 1
315032 13 Kl. 10:00 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Holbæk B&I 1 Bane 1
315033 13 Kl. 10:18 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Holbæk B&I 2 Bane 1
315034 13 Kl. 10:18 Tune IF 1 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Bane 1
315043 14 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Albertslund IF 1 Bane 1
315044 14 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Oversidder Bane 1
315045 14 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
FC Lejre 1 Bane 1
315046 14 Kl. 10:36 Oversidder Albertslund IF 1 Bane 1
315035 13 Kl. 10:36 Holbæk B&I 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
315036 13 Kl. 10:36 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Holbæk B&I 2 Bane 1
315037 13 Kl. 10:54 Tune IF 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
315038 13 Kl. 10:54 Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 1
315047 14 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 FC Lejre 1 Bane 1
315048 14 Kl. 10:54 Albertslund IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
315049 14 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
315050 14 Kl. 11:12 FC Lejre 1 Oversidder Bane 1
315039 13 Kl. 11:12 Holbæk B&I 1 Tune IF 1
315040 13 Kl. 11:12 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Taastrup FC 2
!
NB: Taastrup FC 2 er taberdømt
Bane 1
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
315081 18 Kl. 09:00 Holbæk B&I 2 FC Lejre 1
315082 18 Kl. 09:00 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315083 18 Kl. 09:18 LSF 1 Holbæk B&I 2
315084 18 Kl. 09:18 FC Lejre 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
315085 18 Kl. 09:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 LSF 1
315086 18 Kl. 09:36 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Holbæk B&I 2
315087 18 Kl. 09:54 FC Lejre 1 LSF 1
315088 18 Kl. 09:54 Holbæk B&I 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315089 18 Kl. 10:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 FC Lejre 1
315090 18 Kl. 10:12 LSF 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Tunehøj 7 4030 Tune
315071 17 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Tune IF 1
315072 17 Kl. 10:00 Vanløse 2 Himmelev-Veddelev BK 3 Bane 1
315073 17 Kl. 10:18 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 2
315074 17 Kl. 10:18 Tune IF 1 Vanløse 2
315075 17 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 3 Oversidder
315076 17 Kl. 10:36 Vanløse 2 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
315077 17 Kl. 10:54 Tune IF 1 Oversidder
315078 17 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 2 Himmelev-Veddelev BK 3
315079 17 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 3 Tune IF 1
315080 17 Kl. 11:12 Oversidder Vanløse 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
315061 16 Kl. 10:00 Holbæk B&I 1 Ølstykke FC 1
315062 16 Kl. 10:00 Taastrup FC 2 Albertslund IF 1
315063 16 Kl. 10:18 RB 1906 2 Holbæk B&I 1
315064 16 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Taastrup FC 2
315065 16 Kl. 10:36 Albertslund IF 1 RB 1906 2
315066 16 Kl. 10:36 Taastrup FC 2 Holbæk B&I 1
315067 16 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 RB 1906 2
315068 16 Kl. 10:54 Holbæk B&I 1 Albertslund IF 1
315069 16 Kl. 11:12 Albertslund IF 1 Ølstykke FC 1
315070 16 Kl. 11:12 RB 1906 2 Taastrup FC 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind