MENU

VinterBold U8 Drenge 4 (12) 5:5 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
248730 1 Kl. 13:00 Vallensbæk IF 3 GVI 3
248731 1 Kl. 13:00 FA 2000 4 B 1908 2
248732 1 Kl. 13:00 Gladsaxe-Hero BK 2 B93 9
248733 1 Kl. 13:00 Fremad Amager 2 Østerbro IF 4
248734 1 Kl. 13:18 B 1908 2 Vallensbæk IF 3
248735 1 Kl. 13:18 GVI 3 FA 2000 4
248736 1 Kl. 13:18 Fremad Amager 2 Gladsaxe-Hero BK 2
248737 1 Kl. 13:18 Østerbro IF 4 B93 9
248738 1 Kl. 13:36 Vallensbæk IF 3 FA 2000 4
248739 1 Kl. 13:36 GVI 3 B 1908 2
248740 1 Kl. 13:36 Østerbro IF 4 Gladsaxe-Hero BK 2
248741 1 Kl. 13:36 B93 9 Fremad Amager 2
248742 1 Kl. 13:54 Gladsaxe-Hero BK 2 Vallensbæk IF 3
248743 1 Kl. 13:54 B93 9 GVI 3
248744 1 Kl. 13:54 B 1908 2 Fremad Amager 2
248745 1 Kl. 13:54 FA 2000 4 Østerbro IF 4
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
248746 2 Kl. 11:45 Orient GI 1 Oversidder Bane 1
248747 2 Kl. 11:45 Brønshøj BK 3 BK Hekla 2 Bane 1
248748 2 Kl. 11:45 B93 8 Oversidder Bane 1
248749 2 Kl. 11:45 Fremad Valby 2 AB Tårnby Xtra Bane 1
248750 2 Kl. 12:03 BK Hekla 2 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248751 2 Kl. 12:03 Oversidder Brønshøj BK 3 Bane 1
248752 2 Kl. 12:03 Fremad Valby 2 B93 8 Bane 1
248753 2 Kl. 12:03 AB Tårnby Xtra Oversidder Bane 1
248754 2 Kl. 12:21 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Brønshøj BK 3 Bane 1
248755 2 Kl. 12:21 Oversidder BK Hekla 2 Bane 1
248756 2 Kl. 12:21 AB Tårnby Xtra B93 8 Bane 1
248757 2 Kl. 12:21 Oversidder Fremad Valby 2 Bane 1
248758 2 Kl. 12:39 B93 8 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248759 2 Kl. 12:39 Oversidder Oversidder Bane 1
248760 2 Kl. 12:39 BK Hekla 2 Fremad Valby 2 Bane 1
248761 2 Kl. 12:39 Brønshøj BK 3 AB Tårnby Xtra Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
248762 3 Kl. 14:30 Vallensbæk IF 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
248763 3 Kl. 14:30 B93 8 Brønshøj BK 3 Bane 1
248764 3 Kl. 14:30 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
248765 3 Kl. 14:30 AB Tårnby Xtra BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
248766 3 Kl. 14:48 Brønshøj BK 3 Vallensbæk IF 3 Bane 1
248767 3 Kl. 14:48 Gladsaxe-Hero BK 2 B93 8 Bane 1
248768 3 Kl. 14:48 BK Hekla 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Bane 1
248769 3 Kl. 14:48 AB Tårnby Xtra Fremad Amager 2 Bane 1
248770 3 Kl. 15:06 Vallensbæk IF 3 B93 8 Bane 1
248771 3 Kl. 15:06 Gladsaxe-Hero BK 2 Brønshøj BK 3 Bane 1
248772 3 Kl. 15:06 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
AB Tårnby Xtra Bane 1
248773 3 Kl. 15:06 Fremad Amager 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
248774 3 Kl. 15:24 Fremad Amager 2 Vallensbæk IF 3 Bane 1
248775 3 Kl. 15:24 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
248776 3 Kl. 15:24 Brønshøj BK 3 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Bane 1
248777 3 Kl. 15:24 B93 8 AB Tårnby Xtra Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
248778 4 Kl. 10:00 B 1908 2 Østerbro IF 4
248779 4 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder Bane 1
248780 4 Kl. 10:00 FA 2000 4 B93 9
248781 4 Kl. 10:00 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
248782 4 Kl. 10:18 Oversidder B 1908 2 Bane 1
248783 4 Kl. 10:18 Østerbro IF 4 Oversidder Bane 1
248784 4 Kl. 10:18 FA 2000 4 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248785 4 Kl. 10:18 B93 9 Fremad Valby 2
248786 4 Kl. 10:36 B 1908 2 Oversidder Bane 1
248787 4 Kl. 10:36 Østerbro IF 4 Oversidder Bane 1
248788 4 Kl. 10:36 Fremad Valby 2 FA 2000 4
248789 4 Kl. 10:36 B93 9 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248790 4 Kl. 10:54 Fremad Valby 2 B 1908 2
248791 4 Kl. 10:54 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Østerbro IF 4 Bane 1
248792 4 Kl. 10:54 Oversidder FA 2000 4 Bane 1
248793 4 Kl. 10:54 Oversidder B93 9 Bane 1
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
248813 6 Kl. 12:30 Vallensbæk IF 3
!
NB: Vallensbæk IF 3 er taberdømt
Østerbro IF 4 Bane 1
248814 6 Kl. 12:30 Fremad Valby 2 BK Hekla 2
248815 6 Kl. 12:30 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
248816 6 Kl. 12:30 AB Tårnby Xtra Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248817 6 Kl. 12:48 BK Hekla 2 Vallensbæk IF 3
!
NB: Vallensbæk IF 3 er taberdømt
Bane 1
248818 6 Kl. 12:48 Fremad Valby 2 Østerbro IF 4
248819 6 Kl. 12:48 Orient GI 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
248820 6 Kl. 12:48 Gladsaxe-Hero BK 2 AB Tårnby Xtra
248821 6 Kl. 13:06 Vallensbæk IF 3
!
NB: Vallensbæk IF 3 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
248822 6 Kl. 13:06 Østerbro IF 4 BK Hekla 2
248823 6 Kl. 13:06 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
AB Tårnby Xtra Bane 1
248824 6 Kl. 13:06 Gladsaxe-Hero BK 2 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
248825 6 Kl. 13:24 AB Tårnby Xtra Vallensbæk IF 3
!
NB: Vallensbæk IF 3 er taberdømt
Bane 1
248826 6 Kl. 13:24 Østerbro IF 4 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
248827 6 Kl. 13:24 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
248828 6 Kl. 13:24 Fremad Valby 2 Gladsaxe-Hero BK 2
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
248794 5 Kl. 11:45 GVI 3 B93 9
248795 5 Kl. 11:45 Brønshøj BK 3 Oversidder Bane 1
248796 5 Kl. 11:45 FA 2000 4 Fremad Amager 2
248797 5 Kl. 11:45 Oversidder B93 8
248798 5 Kl. 12:03 GVI 3 Brønshøj BK 3
248799 5 Kl. 12:03 B93 9 Oversidder Bane 1
248800 5 Kl. 12:03 FA 2000 4 Oversidder
248801 5 Kl. 12:03 Fremad Amager 2 B93 8
248802 5 Kl. 12:21 GVI 3 Oversidder Bane 1
248806 5 Kl. 12:21 B93 9 Brønshøj BK 3
248807 5 Kl. 12:21 B93 8 FA 2000 4
248808 5 Kl. 12:21 Fremad Amager 2 Oversidder
248809 5 Kl. 12:39 B93 8 GVI 3
248810 5 Kl. 12:39 B93 9 Oversidder
248811 5 Kl. 12:39 FA 2000 4 Brønshøj BK 3
248812 5 Kl. 12:39 Oversidder Fremad Amager 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
248845 8 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 3 B93 9
248846 8 Kl. 10:00 Oversidder AB Tårnby Xtra
248847 8 Kl. 10:00 FA 2000 4 Gladsaxe-Hero BK 2
248848 8 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Oversidder
248849 8 Kl. 10:18 Oversidder Vallensbæk IF 3
248850 8 Kl. 10:18 AB Tårnby Xtra B93 9 Bane 1
248851 8 Kl. 10:18 BK Hekla 2 FA 2000 4
248852 8 Kl. 10:18 Oversidder Gladsaxe-Hero BK 2
248853 8 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 3 AB Tårnby Xtra
248854 8 Kl. 10:36 Oversidder B93 9
248855 8 Kl. 10:36 FA 2000 4 Oversidder
248856 8 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Hekla 2
248857 8 Kl. 10:54 Oversidder Vallensbæk IF 3
248858 8 Kl. 10:54 B93 9 BK Hekla 2
248859 8 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 2 Oversidder
248860 8 Kl. 10:54 AB Tårnby Xtra FA 2000 4 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
248829 7 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 B 1908 2
248830 7 Kl. 10:00 Brønshøj BK 3 Fremad Valby 2
248831 7 Kl. 10:00 GVI 3 Østerbro IF 4
248832 7 Kl. 10:00 Orient GI 1 B93 8
248833 7 Kl. 10:18 Brønshøj BK 3 B 1908 2
248834 7 Kl. 10:18 Fremad Valby 2 Fremad Amager 2
248835 7 Kl. 10:18 Orient GI 1 GVI 3
248836 7 Kl. 10:18 B93 8 Østerbro IF 4
248837 7 Kl. 10:36 B 1908 2 Fremad Valby 2
248838 7 Kl. 10:36 Fremad Amager 2 Brønshøj BK 3
248839 7 Kl. 10:36 GVI 3 B93 8
248840 7 Kl. 10:36 Østerbro IF 4 Orient GI 1
248841 7 Kl. 10:54 B93 8 B 1908 2
248842 7 Kl. 10:54 Fremad Amager 2 Orient GI 1
248843 7 Kl. 10:54 Østerbro IF 4 Brønshøj BK 3
248844 7 Kl. 10:54 Fremad Valby 2 GVI 3
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
248877 10 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 3 Fremad Amager 2
248878 10 Kl. 10:00 Orient GI 1 Oversidder
248879 10 Kl. 10:00 B 1908 2 B93 9
248880 10 Kl. 10:00 B93 8 BK Hekla 2
248881 10 Kl. 10:18 Orient GI 1 Vallensbæk IF 3
248882 10 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 Oversidder
248883 10 Kl. 10:18 BK Hekla 2 B 1908 2
248884 10 Kl. 10:18 B93 9 B93 8
248885 10 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 3 Oversidder
248886 10 Kl. 10:36 Orient GI 1 Fremad Amager 2
248887 10 Kl. 10:36 B 1908 2 B93 8
248888 10 Kl. 10:36 BK Hekla 2 B93 9
248889 10 Kl. 10:54 B93 8 Vallensbæk IF 3
248890 10 Kl. 10:54 BK Hekla 2 Fremad Amager 2
248891 10 Kl. 10:54 Orient GI 1 B93 9
248892 10 Kl. 10:54 Oversidder B 1908 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
248861 9 Kl. 10:00 Østerbro IF 4 FA 2000 4
248862 9 Kl. 10:00 AB Tårnby Xtra Brønshøj BK 3 Bane 1
248863 9 Kl. 10:00 GVI 3 Gladsaxe-Hero BK 2
248864 9 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Valby 2
248865 9 Kl. 10:18 Brønshøj BK 3 FA 2000 4
248866 9 Kl. 10:18 AB Tårnby Xtra Østerbro IF 4 Bane 1
248867 9 Kl. 10:18 Oversidder GVI 3
248868 9 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 2 Fremad Valby 2
248869 9 Kl. 10:36 FA 2000 4 AB Tårnby Xtra
248870 9 Kl. 10:36 Brønshøj BK 3 Østerbro IF 4
248871 9 Kl. 10:36 GVI 3 Fremad Valby 2
248872 9 Kl. 10:36 Oversidder Gladsaxe-Hero BK 2
248873 9 Kl. 10:54 FA 2000 4 Fremad Valby 2
248874 9 Kl. 10:54 Oversidder Østerbro IF 4
248875 9 Kl. 10:54 Brønshøj BK 3 Gladsaxe-Hero BK 2
248876 9 Kl. 10:54 AB Tårnby Xtra GVI 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
248893 11 Kl. 10:15 GVI 3 Vallensbæk IF 3
248894 11 Kl. 10:15 Oversidder Orient GI 1
248895 11 Kl. 10:15 Østerbro IF 4 Brønshøj BK 3
248896 11 Kl. 10:15 Oversidder B93 8
248897 11 Kl. 10:33 Vallensbæk IF 3 Orient GI 1
248898 11 Kl. 10:33 GVI 3 Oversidder
248899 11 Kl. 10:33 B93 8 Østerbro IF 4
248900 11 Kl. 10:33 Oversidder Brønshøj BK 3
248901 11 Kl. 10:51 Vallensbæk IF 3 Oversidder
248902 11 Kl. 10:51 GVI 3 Orient GI 1
248903 11 Kl. 10:51 Oversidder Østerbro IF 4
248904 11 Kl. 10:51 Brønshøj BK 3 B93 8
248905 11 Kl. 11:09 Vallensbæk IF 3 Brønshøj BK 3
248906 11 Kl. 11:09 Oversidder GVI 3
248907 11 Kl. 11:09 Oversidder B93 8
248908 11 Kl. 11:09 Østerbro IF 4 Orient GI 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
248909 12 Kl. 11:30 Fremad Amager 2 B93 9
248910 12 Kl. 11:30 AB Tårnby Xtra Fremad Valby 2 Bane 1
248911 12 Kl. 11:30 B 1908 2 FA 2000 4
248912 12 Kl. 11:30 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Hekla 2
248913 12 Kl. 11:48 Fremad Valby 2 B93 9
248914 12 Kl. 11:48 Fremad Amager 2 AB Tårnby Xtra
248915 12 Kl. 11:48 Gladsaxe-Hero BK 2 B 1908 2
248916 12 Kl. 11:48 FA 2000 4 BK Hekla 2
248917 12 Kl. 12:06 B93 9 AB Tårnby Xtra
248918 12 Kl. 12:06 Fremad Amager 2 Fremad Valby 2
248919 12 Kl. 12:06 B 1908 2 BK Hekla 2
248920 12 Kl. 12:06 Gladsaxe-Hero BK 2 FA 2000 4
248921 12 Kl. 12:24 B93 9 B 1908 2
248922 12 Kl. 12:24 Gladsaxe-Hero BK 2 Fremad Amager 2
248923 12 Kl. 12:24 BK Hekla 2 AB Tårnby Xtra
248924 12 Kl. 12:24 FA 2000 4 Fremad Valby 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind