MENU

VinterBold U9 Drenge 4 (11) 5:5, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Herlev Stadion Bane 1 Tvedvangen 200 2730 Herlev
420932 2 Kl. 10:00 Orient GI 2 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
420933 2 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
420934 2 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 Orient GI 2
420935 2 Kl. 10:18 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Vallensbæk IF 4 Bane 1
420936 2 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 Herstedøster IC 1
420937 2 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Orient GI 2 Bane 1
420938 2 Kl. 10:54 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Herstedøster IC 1 Bane 1
420939 2 Kl. 10:54 Orient GI 2 Gladsaxe-Hero BK 2
420940 2 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 2 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
420941 2 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1 Vallensbæk IF 4
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
420922 1 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Avarta 3
420923 1 Kl. 10:00 BSV af 2016 5 Oversidder Bane 1
420924 1 Kl. 10:18 Melby-Liseleje IF 1 FA 2000 3
420925 1 Kl. 10:18 BK Avarta 3 BSV af 2016 5
!
NB: BSV af 2016 5 er taberdømt
Bane 1
420926 1 Kl. 10:36 Oversidder Melby-Liseleje IF 1
420927 1 Kl. 10:36 BSV af 2016 5
!
NB: BSV af 2016 5 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
420928 1 Kl. 10:54 BK Avarta 3 Melby-Liseleje IF 1
420929 1 Kl. 10:54 FA 2000 3 Oversidder
420930 1 Kl. 11:12 Oversidder BK Avarta 3
420931 1 Kl. 11:12 Melby-Liseleje IF 1 BSV af 2016 5
!
NB: BSV af 2016 5 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Bane 1 Møllevej 4 2990 Nivå
420952 4 Kl. 10:00 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Herlev IF 3 Bane 1
420953 4 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 4 Oversidder Bane 1
420954 4 Kl. 10:18 Melby-Liseleje IF 1 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Bane 1
420955 4 Kl. 10:18 Herlev IF 3 Vallensbæk IF 4 Bane 1
420956 4 Kl. 10:36 Oversidder Melby-Liseleje IF 1 Bane 1
420957 4 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 4 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Bane 1
420958 4 Kl. 10:54 Herlev IF 3 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Bane 1
420959 4 Kl. 10:54 Orient GI 2 Oversidder Bane 1
420960 4 Kl. 11:12 Oversidder Herlev IF 3 Bane 1
420961 4 Kl. 11:12 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Vallensbæk IF 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
420942 3 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Avarta 3
420943 3 Kl. 10:00 BSV af 2016 5 Gladsaxe-Hero BK 2
420944 3 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 FA 2000 3
420945 3 Kl. 10:18 BK Avarta 3 BSV af 2016 5
420946 3 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 Herstedøster IC 1
420947 3 Kl. 10:36 BSV af 2016 5 FA 2000 3
420948 3 Kl. 10:54 BK Avarta 3 Herstedøster IC 1
420949 3 Kl. 10:54 FA 2000 3 Gladsaxe-Hero BK 2
420950 3 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Avarta 3
420951 3 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1 BSV af 2016 5
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Bane 1 Møllevej 4 2990 Nivå
420972 6 Kl. 10:00 Herlev IF 3 Oversidder Bane 1
420973 6 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Bane 1
420974 6 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
420975 6 Kl. 10:18 Oversidder Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
420976 6 Kl. 10:36 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Herstedøster IC 1 Bane 1
420977 6 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
420978 6 Kl. 10:54 Oversidder Herstedøster IC 1 Bane 1
420979 6 Kl. 10:54 Herlev IF 3 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Bane 1
420980 6 Kl. 11:12 Melby-Liseleje IF 1 Oversidder Bane 1
420981 6 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
420962 5 Kl. 10:15 FA 2000 3 Orient GI 2
420963 5 Kl. 10:15 BK Avarta 3 BSV af 2016 5
420964 5 Kl. 10:33 Vallensbæk IF 4 FA 2000 3
420965 5 Kl. 10:33 Orient GI 2 BK Avarta 3
420966 5 Kl. 10:51 BSV af 2016 5 Vallensbæk IF 4
420967 5 Kl. 10:51 BK Avarta 3 FA 2000 3
420968 5 Kl. 11:09 Orient GI 2 Vallensbæk IF 4
420969 5 Kl. 11:09 FA 2000 3 BSV af 2016 5
420970 5 Kl. 11:27 BSV af 2016 5 Orient GI 2
420971 5 Kl. 11:27 Vallensbæk IF 4 BK Avarta 3
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
441801 8 Kl. 11:45 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
BK Avarta 3 Bane 1
441802 8 Kl. 11:45 BSV af 2016 5 Vallensbæk IF 4
441803 8 Kl. 12:03 Herstedøster IC 1 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
441804 8 Kl. 12:03 BK Avarta 3 BSV af 2016 5
441805 8 Kl. 12:21 Vallensbæk IF 4 Herstedøster IC 1
441806 8 Kl. 12:21 BSV af 2016 5 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
491809 8 Kl. 12:39 BK Avarta 3 Herstedøster IC 1
491810 8 Kl. 12:39 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Vallensbæk IF 4 Bane 1
491813 8 Kl. 12:57 Vallensbæk IF 4 BK Avarta 3
491814 8 Kl. 12:57 Herstedøster IC 1 BSV af 2016 5
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Gladsaxe Stadion Gladsaxevej 200 2860 Søborg
420982 7 Kl. 10:00 FA 2000 3 Orient GI 2
420983 7 Kl. 10:00 Oversidder Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
420984 7 Kl. 10:18 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
420985 7 Kl. 10:18 Orient GI 2 Oversidder Bane 1
420986 7 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Bane 1
420987 7 Kl. 10:36 Oversidder FA 2000 3 Bane 1
420988 7 Kl. 10:54 Orient GI 2 Melby-Liseleje IF 1
!
NB: Melby-Liseleje IF 1 er taberdømt
Bane 1
420989 7 Kl. 10:54 FA 2000 3 Gladsaxe-Hero BK 2
420990 7 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 2 Orient GI 2
441800 7 Kl. 11:12 Melby-Liseleje IF 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Hundested Stadion Kunstgræs Bane 1 Stadionvej 40 3390 Hundested
491845 10 Kl. 10:00 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
BK Avarta 3 Bane 1
491846 10 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
491847 10 Kl. 10:18 Melby-Liseleje IF 1 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Bane 1
491848 10 Kl. 10:18 BK Avarta 3 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Bane 1
491849 10 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 2 Melby-Liseleje IF 1 Bane 1
491850 10 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 4 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Bane 1
491851 10 Kl. 10:54 BK Avarta 3 Melby-Liseleje IF 1 Bane 1
491852 10 Kl. 10:54 Orient GI 2
!
NB: Orient GI 2 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
491853 10 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Avarta 3 Bane 1
491854 10 Kl. 11:12 Melby-Liseleje IF 1 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
491815 9 Kl. 10:00 FA 2000 3 Herlev IF 3
491816 9 Kl. 10:00 BSV af 2016 5 Oversidder
491817 9 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
491818 9 Kl. 10:18 Herlev IF 3 BSV af 2016 5
491819 9 Kl. 10:36 Oversidder Herstedøster IC 1 Bane 1
491820 9 Kl. 10:36 BSV af 2016 5 FA 2000 3
491841 9 Kl. 10:54 Herlev IF 3 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
Bane 1
491842 9 Kl. 10:54 FA 2000 3 Oversidder
491843 9 Kl. 11:12 Oversidder Herlev IF 3
491844 9 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
BSV af 2016 5 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Bane 1 Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
491855 11 Kl. 09:00 FA 2000 3 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
491856 11 Kl. 09:00 BK Avarta 3 Vallensbæk IF 4 Bane 1
491857 11 Kl. 09:18 Oversidder FA 2000 3 Bane 1
491858 11 Kl. 09:18 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
BK Avarta 3 Bane 1
491859 11 Kl. 09:36 Vallensbæk IF 4 Oversidder Bane 1
491860 11 Kl. 09:36 BK Avarta 3 FA 2000 3 Bane 1
491861 11 Kl. 09:54 Herlev IF 3 Oversidder Bane 1
491862 11 Kl. 09:54 FA 2000 3 Vallensbæk IF 4 Bane 1
491863 11 Kl. 10:12 Vallensbæk IF 4 Herlev IF 3
!
NB: Herlev IF 3 er taberdømt
Bane 1
491864 11 Kl. 10:12 Oversidder BK Avarta 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Gladsaxe stadion Kunstgræs Bane 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
491865 12 Kl. 12:30 Orient GI 2 BSV af 2016 5 Bane 1
491866 12 Kl. 12:30 Gladsaxe-Hero BK 2 Melby-Liseleje IF 1 Bane 1
491867 12 Kl. 12:48 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
Orient GI 2 Bane 1
491868 12 Kl. 12:48 BSV af 2016 5 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
491869 12 Kl. 13:06 Melby-Liseleje IF 1 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
Bane 1
491870 12 Kl. 13:06 Gladsaxe-Hero BK 2 Orient GI 2 Bane 1
491871 12 Kl. 13:24 BSV af 2016 5 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
Bane 1
491872 12 Kl. 13:24 Orient GI 2 Melby-Liseleje IF 1 Bane 1
491873 12 Kl. 13:42 Melby-Liseleje IF 1 BSV af 2016 5 Bane 1
491874 12 Kl. 13:42 Herstedøster IC 1
!
NB: Herstedøster IC 1 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind