MENU

VinterBold U9 Drenge 4 (11) 5:5, Pulje 2 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
491875 1 Kl. 11:15 HIK 5 Hvidovre IF 4
491876 1 Kl. 11:15 KFUM 2 Nørrebro United 5
491877 1 Kl. 11:33 B 1903 3 HIK 5
491878 1 Kl. 11:33 Hvidovre IF 4 KFUM 2
491879 1 Kl. 11:51 Nørrebro United 5 B 1903 3
491880 1 Kl. 11:51 KFUM 2 HIK 5
491881 1 Kl. 12:09 Hvidovre IF 4 B 1903 3
491882 1 Kl. 12:09 HIK 5 Nørrebro United 5
491883 1 Kl. 12:27 Nørrebro United 5 Hvidovre IF 4
491884 1 Kl. 12:27 B 1903 3 KFUM 2
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
491885 2 Kl. 13:30 Fremad Valby 2 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Bane 1
491886 2 Kl. 13:30 Dragør BK 3 FB 4 Bane 1
491887 2 Kl. 13:48 Østerbro IF 4 Fremad Valby 2 Bane 1
491888 2 Kl. 13:48 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
491889 2 Kl. 14:06 FB 4 Østerbro IF 4 Bane 1
491890 2 Kl. 14:06 Dragør BK 3 Fremad Valby 2 Bane 1
491891 2 Kl. 14:24 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Østerbro IF 4 Bane 1
491892 2 Kl. 14:24 Fremad Valby 2 FB 4 Bane 1
491893 2 Kl. 14:42 FB 4 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Bane 1
491894 2 Kl. 14:42 Østerbro IF 4 Dragør BK 3 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
491905 4 Kl. 13:00 Fremad Valby 2 Kastrup BK 3
491906 4 Kl. 13:00 Dragør BK 3 Nørrebro United 5
491907 4 Kl. 13:18 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
491908 4 Kl. 13:18 Kastrup BK 3 Dragør BK 3
491909 4 Kl. 13:36 Nørrebro United 5 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
491910 4 Kl. 13:36 Dragør BK 3 Fremad Valby 2
491911 4 Kl. 13:54 Kastrup BK 3 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
491912 4 Kl. 13:54 Fremad Valby 2 Nørrebro United 5
491913 4 Kl. 14:12 Nørrebro United 5 Kastrup BK 3
491914 4 Kl. 14:12 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
491895 3 Kl. 10:00 HIK 5 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Bane 1
491896 3 Kl. 10:00 KFUM 2 FB 4
491897 3 Kl. 10:18 Østerbro IF 4 HIK 5
491898 3 Kl. 10:18 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
KFUM 2 Bane 1
491899 3 Kl. 10:36 FB 4 Østerbro IF 4
491900 3 Kl. 10:36 KFUM 2 HIK 5
491901 3 Kl. 10:54 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Østerbro IF 4 Bane 1
491902 3 Kl. 10:54 HIK 5 FB 4
491903 3 Kl. 11:12 FB 4 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Bane 1
491904 3 Kl. 11:12 Østerbro IF 4 KFUM 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
491915 5 Kl. 13:30 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
Fremad Valby 2 Bane 1
491916 5 Kl. 13:30 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
KFUM 2 Bane 1
491917 5 Kl. 13:48 Dragør BK 3 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
Bane 1
491918 5 Kl. 13:48 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Bane 1
491919 5 Kl. 14:06 KFUM 2 Dragør BK 3
491920 5 Kl. 14:06 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
HIK 5 Bane 1
491921 5 Kl. 14:24 Fremad Valby 2 Dragør BK 3
491922 5 Kl. 14:24 HIK 5
!
NB: HIK 5 er taberdømt
KFUM 2 Bane 1
491923 5 Kl. 14:42 KFUM 2 Fremad Valby 2
491924 5 Kl. 14:42 Dragør BK 3 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
491925 6 Kl. 16:00 Kastrup BK 3 Nørrebro United 5
491926 6 Kl. 16:00 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
491927 6 Kl. 16:18 Østerbro IF 4 Kastrup BK 3
491928 6 Kl. 16:18 Nørrebro United 5 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Bane 1
491929 6 Kl. 16:36 B 1903 3 Østerbro IF 4
491930 6 Kl. 16:36 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
491931 6 Kl. 16:54 Nørrebro United 5 Østerbro IF 4
491932 6 Kl. 16:54 Kastrup BK 3 B 1903 3
491933 6 Kl. 17:12 B 1903 3 Nørrebro United 5
491934 6 Kl. 17:12 Østerbro IF 4 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
491935 7 Kl. 12:00 HIK 5 Fremad Valby 2
491936 7 Kl. 12:00 Nørrebro United 5 FB 4
491937 7 Kl. 12:18 B 1903 3 HIK 5
491938 7 Kl. 12:18 Fremad Valby 2 Nørrebro United 5
491939 7 Kl. 12:36 FB 4 B 1903 3 Bane 1
491940 7 Kl. 12:36 Nørrebro United 5 HIK 5
491941 7 Kl. 12:54 Fremad Valby 2 B 1903 3
491942 7 Kl. 12:54 HIK 5 FB 4 Bane 1
491943 7 Kl. 13:12 FB 4 Fremad Valby 2 Bane 1
491944 7 Kl. 13:12 B 1903 3 Nørrebro United 5
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
495155 8 Kl. 11:30 Kastrup BK 3 Hvidovre IF 4
495156 8 Kl. 11:30 KFUM 2 Dragør BK 3
495157 8 Kl. 11:48 Østerbro IF 4 Kastrup BK 3
495158 8 Kl. 11:48 Hvidovre IF 4 KFUM 2
495159 8 Kl. 12:06 Dragør BK 3 Østerbro IF 4
495160 8 Kl. 12:06 KFUM 2 Kastrup BK 3
495161 8 Kl. 12:24 Hvidovre IF 4 Østerbro IF 4
495162 8 Kl. 12:24 Kastrup BK 3 Dragør BK 3
495163 8 Kl. 12:42 Dragør BK 3 Hvidovre IF 4
495164 8 Kl. 12:42 Østerbro IF 4 KFUM 2
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
495175 10 Kl. 11:00 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 4
495176 10 Kl. 11:00 Dragør BK 3 FB 4
495177 10 Kl. 11:18 B 1903 3 Fremad Valby 2
495178 10 Kl. 11:18 Hvidovre IF 4 Dragør BK 3
495179 10 Kl. 11:36 FB 4 B 1903 3
495180 10 Kl. 11:36 Dragør BK 3 Fremad Valby 2
495181 10 Kl. 11:54 Hvidovre IF 4 B 1903 3
495182 10 Kl. 11:54 Fremad Valby 2 FB 4
495183 10 Kl. 12:12 FB 4 Hvidovre IF 4
495184 10 Kl. 12:12 B 1903 3 Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
495165 9 Kl. 10:00 HIK 5 Kastrup BK 3
495166 9 Kl. 10:00 KFUM 2 Nørrebro United 5
495167 9 Kl. 10:18 Østerbro IF 4 HIK 5
495168 9 Kl. 10:18 Kastrup BK 3 KFUM 2
495169 9 Kl. 10:36 Nørrebro United 5 Østerbro IF 4
495170 9 Kl. 10:36 KFUM 2 HIK 5
495171 9 Kl. 10:54 Kastrup BK 3 Østerbro IF 4
495172 9 Kl. 10:54 HIK 5 Nørrebro United 5
495173 9 Kl. 11:12 Nørrebro United 5 Kastrup BK 3
495174 9 Kl. 11:12 Østerbro IF 4 KFUM 2
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
495185 11 Kl. 11:30 HIK 5 Kastrup BK 3
495186 11 Kl. 11:30 Hvidovre IF 4 Dragør BK 3
495187 11 Kl. 11:48 Nørrebro United 5 HIK 5
495188 11 Kl. 11:48 Kastrup BK 3 Hvidovre IF 4
495189 11 Kl. 12:06 Dragør BK 3 Nørrebro United 5
495190 11 Kl. 12:06 Hvidovre IF 4 HIK 5
495191 11 Kl. 12:24 Kastrup BK 3 Nørrebro United 5
495192 11 Kl. 12:24 HIK 5 Dragør BK 3
495193 11 Kl. 12:42 Dragør BK 3 Kastrup BK 3
495194 11 Kl. 12:42 Nørrebro United 5 Hvidovre IF 4
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
495195 12 Kl. 13:30 Fremad Valby 2 KFUM 2
495196 12 Kl. 13:30 FB 4 B 1903 3
495197 12 Kl. 13:48 Østerbro IF 4 Fremad Valby 2
495198 12 Kl. 13:48 KFUM 2 FB 4
495199 12 Kl. 14:06 B 1903 3 Østerbro IF 4
495200 12 Kl. 14:06 FB 4 Fremad Valby 2
495201 12 Kl. 14:24 KFUM 2 Østerbro IF 4
495202 12 Kl. 14:24 Fremad Valby 2 B 1903 3
495203 12 Kl. 14:42 B 1903 3 KFUM 2
495204 12 Kl. 14:42 Østerbro IF 4 FB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind