MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (11) 5:5, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Lillevang Idrætscenter Snebærvej 16 4000 Roskilde
276395 1 Kl. 10:00 Nykøbing FC 1 Ishøj IF 1
276396 1 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 KFUM BK, Roskilde 1
276397 1 Kl. 10:18 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Nykøbing FC 1 Bane 1
276398 1 Kl. 10:18 Ishøj IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
276399 1 Kl. 10:36 KFUM BK, Roskilde 1 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Bane 1
276400 1 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Nykøbing FC 1
276401 1 Kl. 10:54 Ishøj IF 1 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Bane 1
276402 1 Kl. 10:54 Nykøbing FC 1 KFUM BK, Roskilde 1
276403 1 Kl. 11:12 KFUM BK, Roskilde 1 Ishøj IF 1
276404 1 Kl. 11:12 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
276405 2 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Xtra Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276406 2 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Næstved I.F. 1 Bane 1
276407 2 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276408 2 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
276409 2 Kl. 10:36 Næstved I.F. 1 Ringsted IF 1 Bane 1
276410 2 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276411 2 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Ringsted IF 1 Bane 1
276412 2 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF Xtra Næstved I.F. 1 Bane 1
276413 2 Kl. 11:12 Næstved I.F. 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276414 2 Kl. 11:12 Ringsted IF 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
NFC Anlæg Syd Bane 1 Østre Alle 123 4800 Nykøbing F
276415 3 Kl. 10:00 Nykøbing FC 1 Ishøj IF 1
!
NB: Ishøj IF 1 er taberdømt
Bane 1
276416 3 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
276417 3 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Nykøbing FC 1 Bane 1
276418 3 Kl. 10:18 Ishøj IF 1
!
NB: Ishøj IF 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
276419 3 Kl. 10:36 Næstved I.F. 1 Ringsted IF 1
276420 3 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Nykøbing FC 1 Bane 1
276421 3 Kl. 10:54 Ishøj IF 1
!
NB: Ishøj IF 1 er taberdømt
Ringsted IF 1 Bane 1
276422 3 Kl. 10:54 Nykøbing FC 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
276423 3 Kl. 11:12 Næstved I.F. 1 Ishøj IF 1
!
NB: Ishøj IF 1 er taberdømt
Bane 1
276424 3 Kl. 11:12 Ringsted IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
276425 4 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Xtra Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276426 4 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 KFUM BK, Roskilde 1
276427 4 Kl. 10:18 RB 1906 1 Brøndbyernes IF Xtra
276428 4 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Vallensbæk IF 1
276429 4 Kl. 10:36 KFUM BK, Roskilde 1 RB 1906 1
276430 4 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 Brøndbyernes IF Xtra
276431 4 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 RB 1906 1
276432 4 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF Xtra
!
NB: Brøndbyernes IF Xtra er taberdømt
KFUM BK, Roskilde 1
276433 4 Kl. 11:12 KFUM BK, Roskilde 1 Brøndbyernes IF 1
276434 4 Kl. 11:12 RB 1906 1 Vallensbæk IF 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
276445 6 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 KFUM BK, Roskilde 1
276446 6 Kl. 10:00 Næstved I.F. 1 RB 1906 1
276447 6 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Brøndbyernes IF 1
276448 6 Kl. 10:18 KFUM BK, Roskilde 1 Næstved I.F. 1
276449 6 Kl. 10:36 RB 1906 1 Ringsted IF 1
276450 6 Kl. 10:36 Næstved I.F. 1 Brøndbyernes IF 1
276451 6 Kl. 10:54 KFUM BK, Roskilde 1 Ringsted IF 1
276452 6 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 RB 1906 1
276453 6 Kl. 11:12 RB 1906 1 KFUM BK, Roskilde 1
276454 6 Kl. 11:12 Ringsted IF 1 Næstved I.F. 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Bane 1 Vejledalen 17 2635 Ishøj
276435 5 Kl. 10:00 Nykøbing FC 1
!
NB: Nykøbing FC 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276436 5 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
276437 5 Kl. 10:18 Vallensbæk IF 1 Nykøbing FC 1
!
NB: Nykøbing FC 1 er taberdømt
Bane 1
276438 5 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF Xtra Ishøj IF 1 Bane 1
276439 5 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Vallensbæk IF 1
276440 5 Kl. 10:36 Ishøj IF 1 Nykøbing FC 1
!
NB: Nykøbing FC 1 er taberdømt
Bane 1
276441 5 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF Xtra Vallensbæk IF 1 Bane 1
276442 5 Kl. 10:54 Nykøbing FC 1
!
NB: Nykøbing FC 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
276443 5 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 1 Brøndbyernes IF Xtra
276444 5 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1 Ishøj IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Bane 1 Rådmandshaven 6 4000 Roskilde
276455 7 Kl. 10:30 Nykøbing FC 1 Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276456 7 Kl. 10:30 KFUM BK, Roskilde 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
276457 7 Kl. 10:48 RB 1906 1 Nykøbing FC 1 Bane 1
276458 7 Kl. 10:48 Brøndbyernes IF Xtra KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
276459 7 Kl. 11:06 Næstved I.F. 1 RB 1906 1
276460 7 Kl. 11:06 KFUM BK, Roskilde 1 Nykøbing FC 1 Bane 1
276461 7 Kl. 11:24 Brøndbyernes IF Xtra RB 1906 1 Bane 1
276462 7 Kl. 11:24 Nykøbing FC 1 Næstved I.F. 1 Bane 1
276463 7 Kl. 11:42 Næstved I.F. 1 Brøndbyernes IF Xtra
276464 7 Kl. 11:42 RB 1906 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter kunst Bane 1 Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
276465 8 Kl. 09:00 Brøndbyernes IF 1 Ishøj IF 1 Bane 1
276466 8 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
276467 8 Kl. 09:18 Ringsted IF 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276468 8 Kl. 09:18 Ishøj IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
276469 8 Kl. 09:36 Vallensbæk IF 1 Ringsted IF 1 Bane 1
276470 8 Kl. 09:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276471 8 Kl. 09:54 Ishøj IF 1 Ringsted IF 1 Bane 1
276472 8 Kl. 09:54 Brøndbyernes IF 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
276473 8 Kl. 10:12 Vallensbæk IF 1 Ishøj IF 1 Bane 1
276474 8 Kl. 10:12 Ringsted IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Bane 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
276485 10 Kl. 09:30 Brøndbyernes IF Xtra Ishøj IF 1 Bane 1
276486 10 Kl. 09:30 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Næstved I.F. 1 Bane 1
276487 10 Kl. 09:48 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276488 10 Kl. 09:48 Ishøj IF 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
276489 10 Kl. 10:06 Næstved I.F. 1 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Bane 1
276490 10 Kl. 10:06 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF Xtra Bane 1
276491 10 Kl. 10:24 Ishøj IF 1 RB 1906 1
!
NB: RB 1906 1 er taberdømt
Bane 1
276492 10 Kl. 10:24 Brøndbyernes IF Xtra Næstved I.F. 1 Bane 1
276493 10 Kl. 10:42 Næstved I.F. 1 Ishøj IF 1 Bane 1
276494 10 Kl. 10:42 RB 1906 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Lillevang Idrætscenter Bane 1 Snebærvej 16 4000 Roskilde
276475 9 Kl. 10:00 Nykøbing FC 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276476 9 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
276477 9 Kl. 10:18 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Nykøbing FC 1 Bane 1
276478 9 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
276479 9 Kl. 10:36 KFUM BK, Roskilde 1 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Bane 1
276480 9 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Nykøbing FC 1 Bane 1
276481 9 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Bane 1
276482 9 Kl. 10:54 Nykøbing FC 1 KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
276483 9 Kl. 11:12 KFUM BK, Roskilde 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276484 9 Kl. 11:12 Ringsted IF 1
!
NB: Ringsted IF 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Bane 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
282124 12 Kl. 10:45 Brøndbyernes IF Xtra Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
282125 12 Kl. 10:45 Næstved I.F. 1 RB 1906 1
282126 12 Kl. 11:03 Ringsted IF 1 Brøndbyernes IF Xtra
282127 12 Kl. 11:03 Himmelev-Veddelev BK 1 Næstved I.F. 1
282128 12 Kl. 11:21 RB 1906 1 Ringsted IF 1
282129 12 Kl. 11:21 Næstved I.F. 1 Brøndbyernes IF Xtra
282130 12 Kl. 11:39 Himmelev-Veddelev BK 1 Ringsted IF 1
282131 12 Kl. 11:39 Brøndbyernes IF Xtra RB 1906 1 Bane 1
282132 12 Kl. 11:57 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1
282133 12 Kl. 11:57 Ringsted IF 1 Næstved I.F. 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Vejledalen 17 2635 Ishøj
276495 11 Kl. 10:00 Nykøbing FC 1 Brøndbyernes IF 1
276496 11 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
276497 11 Kl. 10:18 KFUM BK, Roskilde 1 Nykøbing FC 1
276498 11 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 1 Ishøj IF 1
276499 11 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
KFUM BK, Roskilde 1 Bane 1
276500 11 Kl. 10:36 Ishøj IF 1 Nykøbing FC 1
276501 11 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 KFUM BK, Roskilde 1
276502 11 Kl. 10:54 Nykøbing FC 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
276503 11 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 1 Bane 1
276504 11 Kl. 11:12 KFUM BK, Roskilde 1 Ishøj IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind