MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (11) 5:5, Pulje 2 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
282134 1 Kl. 10:00 Farum BK 1 FA 2000 1
282135 1 Kl. 10:00 Herlev IF 1 Værløse BK 1
282136 1 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 1 Farum BK 1
282137 1 Kl. 10:18 FA 2000 1 Herlev IF 1
282138 1 Kl. 10:36 Værløse BK 1 Rosenhøj BK 1
282139 1 Kl. 10:36 Herlev IF 1 Farum BK 1
282140 1 Kl. 10:54 FA 2000 1 Rosenhøj BK 1
282141 1 Kl. 10:54 Farum BK 1 Værløse BK 1
282142 1 Kl. 11:12 Værløse BK 1 FA 2000 1
282143 1 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 Herlev IF 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
282154 3 Kl. 10:00 BSF 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282155 3 Kl. 10:00 GVI 1 Østerbro IF 1
282156 3 Kl. 10:18 Oversidder BSF 1
282157 3 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 1 GVI 1
282158 3 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 Oversidder Bane 1
282159 3 Kl. 10:36 GVI 1 BSF 1
282160 3 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 1 Oversidder
282161 3 Kl. 10:54 BSF 1 Østerbro IF 1
282162 3 Kl. 11:12 Østerbro IF 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 1
282163 3 Kl. 11:12 Oversidder GVI 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Virum Stadion Bane 1 Kaplevej 46B 2830 Virum
282144 2 Kl. 10:00 Stenløse BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
282145 2 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282146 2 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 Stenløse BK 1 Bane 1
282147 2 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282148 2 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 BSV af 2016 1
282149 2 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 1 Stenløse BK 1 Bane 1
282150 2 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 BSV af 2016 1
282151 2 Kl. 10:54 Stenløse BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
282152 2 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Hvidovre IF 1
282153 2 Kl. 11:12 BSV af 2016 1 Virum-Sorgenfri BK 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
282249 5 Kl. 10:00 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
282250 5 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Værløse BK 1
282251 5 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 FA 2000 1
282252 5 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282253 5 Kl. 10:36 Værløse BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282254 5 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 1 FA 2000 1
282255 5 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282256 5 Kl. 10:54 FA 2000 1 Værløse BK 1
282257 5 Kl. 11:12 Værløse BK 1 Hvidovre IF 1
282258 5 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
282259 6 Kl. 13:30 Herlev IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282260 6 Kl. 13:30 GVI 1 Rosenhøj BK 1
282261 6 Kl. 13:48 Oversidder Herlev IF 1
282262 6 Kl. 13:48 Virum-Sorgenfri BK 1 GVI 1
282263 6 Kl. 14:06 Rosenhøj BK 1 Oversidder
282264 6 Kl. 14:06 GVI 1 Herlev IF 1
282265 6 Kl. 14:24 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder
282266 6 Kl. 14:24 Herlev IF 1 Rosenhøj BK 1
282267 6 Kl. 14:42 Rosenhøj BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282268 6 Kl. 14:42 Oversidder GVI 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Bane 1 Egebækvej 118 2850 Nærum
282164 4 Kl. 10:00 Farum BK 1 Stenløse BK 1
!
NB: Stenløse BK 1 er taberdømt
Bane 1
282165 4 Kl. 10:00 BSF 1 BSV af 2016 1
282196 4 Kl. 10:18 Østerbro IF 1 Farum BK 1 Bane 1
282197 4 Kl. 10:18 Stenløse BK 1
!
NB: Stenløse BK 1 er taberdømt
BSF 1 Bane 1
282198 4 Kl. 10:36 BSV af 2016 1 Østerbro IF 1
282244 4 Kl. 10:36 BSF 1 Farum BK 1
282245 4 Kl. 10:54 Stenløse BK 1
!
NB: Stenløse BK 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
282246 4 Kl. 10:54 Farum BK 1 BSV af 2016 1
282247 4 Kl. 11:12 BSV af 2016 1 Stenløse BK 1
!
NB: Stenløse BK 1 er taberdømt
Bane 1
282248 4 Kl. 11:12 Østerbro IF 1 BSF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Stenløse Stadion Degnebakken 10 3660 Stenløse
282279 8 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 BSV af 2016 1
282280 8 Kl. 10:00 Oversidder FA 2000 1
282281 8 Kl. 10:18 Stenløse BK 1 Rosenhøj BK 1
282282 8 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 Oversidder
282283 8 Kl. 10:36 FA 2000 1 Stenløse BK 1
282284 8 Kl. 10:36 Oversidder Rosenhøj BK 1
282285 8 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Stenløse BK 1
282286 8 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 FA 2000 1
282287 8 Kl. 11:12 FA 2000 1 BSV af 2016 1
282288 8 Kl. 11:12 Stenløse BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Værløse Stadion Stiager 6 3500 Værløse
282269 7 Kl. 09:30 Værløse BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282270 7 Kl. 09:30 Østerbro IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282271 7 Kl. 09:48 Hørsholm-Usserød IK 1 Værløse BK 1
282272 7 Kl. 09:48 Lyngby Boldklub 1921 1 Østerbro IF 1
282273 7 Kl. 10:06 Virum-Sorgenfri BK 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282274 7 Kl. 10:06 Østerbro IF 1 Værløse BK 1
282275 7 Kl. 10:24 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282276 7 Kl. 10:24 Værløse BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282277 7 Kl. 10:42 Virum-Sorgenfri BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282278 7 Kl. 10:42 Hørsholm-Usserød IK 1 Østerbro IF 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
282289 9 Kl. 10:00 Farum BK 1 Hvidovre IF 1
282290 9 Kl. 10:00 GVI 1 Herlev IF 1
282291 9 Kl. 10:18 BSF 1 Farum BK 1
282292 9 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 GVI 1
282293 9 Kl. 10:36 Herlev IF 1 BSF 1
282294 9 Kl. 10:36 GVI 1 Farum BK 1
282295 9 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 BSF 1
282296 9 Kl. 10:54 Farum BK 1 Herlev IF 1
282297 9 Kl. 11:12 Herlev IF 1 Hvidovre IF 1
282298 9 Kl. 11:12 BSF 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Herlev Stadion Tvedvangen 200 2730 Herlev
282309 11 Kl. 10:00 Herlev IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282310 11 Kl. 10:00 Oversidder Rosenhøj BK 1
282311 11 Kl. 10:18 Stenløse BK 1 Herlev IF 1
282312 11 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 Oversidder
282313 11 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 1 Stenløse BK 1
282314 11 Kl. 10:36 Oversidder Herlev IF 1
282315 11 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 1 Stenløse BK 1
282316 11 Kl. 10:54 Herlev IF 1 Rosenhøj BK 1
282317 11 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282318 11 Kl. 11:12 Stenløse BK 1 Oversidder
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
282319 12 Kl. 10:00 Værløse BK 1 BSV af 2016 1
282320 12 Kl. 10:00 BSF 1 Hvidovre IF 1
282321 12 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 1 Værløse BK 1
282322 12 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 BSF 1
282323 12 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282324 12 Kl. 10:36 BSF 1 Værløse BK 1
282325 12 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282326 12 Kl. 10:54 Værløse BK 1 Hvidovre IF 1
282327 12 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 BSV af 2016 1
282328 12 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 1 BSF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
282299 10 Kl. 10:00 FA 2000 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282300 10 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Farum BK 1 Bane 1
282301 10 Kl. 10:18 GVI 1 FA 2000 1
282302 10 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Østerbro IF 1
282303 10 Kl. 10:36 Farum BK 1 GVI 1
282304 10 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 FA 2000 1 Bane 1
282305 10 Kl. 10:54 Virum-Sorgenfri BK 1 GVI 1
282306 10 Kl. 10:54 FA 2000 1 Farum BK 1
282307 10 Kl. 11:12 Farum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282308 10 Kl. 11:12 GVI 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
282399 13 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 Stenløse BK 1
282400 13 Kl. 11:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Herlev IF 1
282401 13 Kl. 11:18 Østerbro IF 1 Rosenhøj BK 1 Bane 1
282402 13 Kl. 11:18 Stenløse BK 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282403 13 Kl. 11:36 Herlev IF 1 Østerbro IF 1
282404 13 Kl. 11:36 Hørsholm-Usserød IK 1 Rosenhøj BK 1
282405 13 Kl. 11:54 Stenløse BK 1 Østerbro IF 1
282406 13 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 1 Herlev IF 1
282407 13 Kl. 12:12 Herlev IF 1 Stenløse BK 1
282408 13 Kl. 12:12 Østerbro IF 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
282419 15 Kl. 11:45 FA 2000 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
282420 15 Kl. 11:45 BSF 1 BSV af 2016 1 Bane 1
282421 15 Kl. 12:03 GVI 1 FA 2000 1 Bane 1
282422 15 Kl. 12:03 Lyngby Boldklub 1921 1 BSF 1 Bane 1
282423 15 Kl. 12:21 BSV af 2016 1 GVI 1 Bane 1
282424 15 Kl. 12:21 BSF 1 FA 2000 1 Bane 1
282425 15 Kl. 12:39 Lyngby Boldklub 1921 1 GVI 1 Bane 1
282426 15 Kl. 12:39 FA 2000 1 BSV af 2016 1 Bane 1
282427 15 Kl. 12:57 BSV af 2016 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
282428 15 Kl. 12:57 GVI 1 BSF 1 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
282409 14 Kl. 10:00 Farum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282410 14 Kl. 10:00 Oversidder Værløse BK 1
282411 14 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Farum BK 1
282412 14 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder
282413 14 Kl. 10:36 Værløse BK 1 Hvidovre IF 1
282414 14 Kl. 10:36 Oversidder Farum BK 1
282415 14 Kl. 10:54 Virum-Sorgenfri BK 1 Hvidovre IF 1
282416 14 Kl. 10:54 Farum BK 1 Værløse BK 1
282417 14 Kl. 11:12 Værløse BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282418 14 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Stenløse Stadion Degnebakken 10 3660 Stenløse
282439 17 Kl. 10:00 Værløse BK 1 Stenløse BK 1
282440 17 Kl. 10:00 GVI 1 FA 2000 1
282441 17 Kl. 10:18 Oversidder Værløse BK 1
282442 17 Kl. 10:18 Stenløse BK 1 GVI 1
282443 17 Kl. 10:36 FA 2000 1 Oversidder
282444 17 Kl. 10:36 GVI 1 Værløse BK 1
282445 17 Kl. 10:54 Stenløse BK 1 Oversidder
282446 17 Kl. 10:54 Værløse BK 1 FA 2000 1
282447 17 Kl. 11:12 FA 2000 1 Stenløse BK 1
282448 17 Kl. 11:12 Oversidder GVI 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
282449 18 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Hvidovre IF 1
282450 18 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Bane 1
282451 18 Kl. 10:18 BSF 1 Rosenhøj BK 1
282452 18 Kl. 10:18 Hvidovre IF 1 Østerbro IF 1
282453 18 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 1 BSF 1
282454 18 Kl. 10:36 Østerbro IF 1 Rosenhøj BK 1 Bane 1
282455 18 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 BSF 1
282456 18 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1
282457 18 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 1 Hvidovre IF 1
282458 18 Kl. 11:12 BSF 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
282429 16 Kl. 10:00 Herlev IF 1 BSV af 2016 1
282430 16 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Farum BK 1
282431 16 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 Herlev IF 1
282432 16 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 Hørsholm-Usserød IK 1
282433 16 Kl. 10:36 Farum BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282434 16 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 1 Herlev IF 1
282435 16 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Lyngby Boldklub 1921 1
282436 16 Kl. 10:54 Herlev IF 1 Farum BK 1
282437 16 Kl. 11:12 Farum BK 1 BSV af 2016 1
282438 16 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind