MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
332232 2 Kl. 10:00 Lynge-Uggeløse IF 1 FA 2000 Xtra
332233 2 Kl. 10:00 Slangerup & Omegn IF 2 Hørsholm-Usserød IK 2
332234 2 Kl. 10:18 FC Holte 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332235 2 Kl. 10:18 FA 2000 Xtra Slangerup & Omegn IF 2 Bane 1
332236 2 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 2 FC Holte 2
332237 2 Kl. 10:36 Slangerup & Omegn IF 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332238 2 Kl. 10:54 FA 2000 Xtra FC Holte 2 Bane 1
332239 2 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2
332240 2 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 2 FA 2000 Xtra
332241 2 Kl. 11:12 FC Holte 2 Slangerup & Omegn IF 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Stenløse Stadion Kunst Bane 1 Degnebakken 10 3660 Stenløse
332242 3 Kl. 10:00 Oversidder Veksø IF 1 Bane 1
332243 3 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3 Ølstykke FC 2 Bane 1
332244 3 Kl. 10:18 B. 82, Virum 2 Oversidder
332245 3 Kl. 10:18 Veksø IF 1 Helsinge Fodbold 3 Bane 1
332246 3 Kl. 10:36 Ølstykke FC 2 B. 82, Virum 2 Bane 1
332247 3 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 3 Oversidder Bane 1
332248 3 Kl. 10:54 Veksø IF 1 B. 82, Virum 2 Bane 1
332249 3 Kl. 10:54 Oversidder Ølstykke FC 2 Bane 1
332250 3 Kl. 11:12 Ølstykke FC 2 Veksø IF 1 Bane 1
332251 3 Kl. 11:12 B. 82, Virum 2 Helsinge Fodbold 3
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
332222 1 Kl. 10:00 Helsingør IF Fodbold 1 Slangerup & Omegn IF 1
332223 1 Kl. 10:00 Hareskov IF 2 IF Skjold Birkerød 1
332224 1 Kl. 10:18 BSV af 2016 2 Helsingør IF Fodbold 1
332225 1 Kl. 10:18 Slangerup & Omegn IF 1 Hareskov IF 2
332226 1 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 BSV af 2016 2
332227 1 Kl. 10:36 Hareskov IF 2 Helsingør IF Fodbold 1
332228 1 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 1 BSV af 2016 2
332229 1 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold 1 IF Skjold Birkerød 1
332230 1 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Slangerup & Omegn IF 1
332231 1 Kl. 11:12 BSV af 2016 2 Hareskov IF 2
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Virumgårdsvej 22 2830 Virum
332272 6 Kl. 10:00 Hareskov IF 2 Slangerup & Omegn IF 2
332273 6 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
BSV af 2016 2 Bane 1
332274 6 Kl. 10:18 B. 82, Virum 2 Hareskov IF 2
332275 6 Kl. 10:18 Slangerup & Omegn IF 2 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
332276 6 Kl. 10:36 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
B. 82, Virum 2 Bane 1
332277 6 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Hareskov IF 2 Bane 1
332278 6 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 2 B. 82, Virum 2
332279 6 Kl. 10:54 Hareskov IF 2 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332280 6 Kl. 11:12 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 Bane 1
332281 6 Kl. 11:12 B. 82, Virum 2 Helsinge Fodbold 3
!
NB: Helsinge Fodbold 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
332262 5 Kl. 11:30 Slangerup & Omegn IF 1 FA 2000 Xtra
332263 5 Kl. 11:30 Veksø IF 1 IF Skjold Birkerød 1
332264 5 Kl. 11:48 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 1 Bane 1
332265 5 Kl. 11:48 FA 2000 Xtra Veksø IF 1
332266 5 Kl. 12:06 IF Skjold Birkerød 1 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
Bane 1
332267 5 Kl. 12:06 Veksø IF 1 Slangerup & Omegn IF 1
332268 5 Kl. 12:24 FA 2000 Xtra Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
Bane 1
332269 5 Kl. 12:24 Slangerup & Omegn IF 1 IF Skjold Birkerød 1
332270 5 Kl. 12:42 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 Xtra
332271 5 Kl. 12:42 Hørsholm-Usserød IK 2
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 2 er taberdømt
Veksø IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
332252 4 Kl. 10:00 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
332253 4 Kl. 10:00 Oversidder FC Holte 2
332254 4 Kl. 10:18 Ølstykke FC 2 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
332255 4 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Oversidder
332256 4 Kl. 10:36 FC Holte 2 Ølstykke FC 2
332257 4 Kl. 10:36 Oversidder Helsingør IF Fodbold 1
332258 4 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 Ølstykke FC 2
332259 4 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
FC Holte 2 Bane 1
332260 4 Kl. 11:12 FC Holte 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332261 4 Kl. 11:12 Ølstykke FC 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Helsinge Stadion Idrætsvej 21 3200 Helsinge
332302 9 Kl. 10:00 Helsingør IF Fodbold 1 FA 2000 Xtra
332303 9 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3 Hareskov IF 2
332304 9 Kl. 10:18 Oversidder Helsingør IF Fodbold 1
332305 9 Kl. 10:18 FA 2000 Xtra Helsinge Fodbold 3 Bane 1
332306 9 Kl. 10:36 Hareskov IF 2 Oversidder
332307 9 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 3 Helsingør IF Fodbold 1
332308 9 Kl. 10:54 FA 2000 Xtra Oversidder Bane 1
332309 9 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold 1 Hareskov IF 2
332310 9 Kl. 11:12 Hareskov IF 2 FA 2000 Xtra
332311 9 Kl. 11:12 Oversidder Helsinge Fodbold 3
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Lyngehallen Kunstgræs Bane 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
332292 8 Kl. 10:00 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
FC Holte 2 Bane 1
332293 8 Kl. 10:00 B. 82, Virum 2 Slangerup & Omegn IF 1
332294 8 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332295 8 Kl. 10:18 FC Holte 2 B. 82, Virum 2
332296 8 Kl. 10:36 Slangerup & Omegn IF 1 Lynge-Uggeløse IF 1
332297 8 Kl. 10:36 B. 82, Virum 2 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332298 8 Kl. 10:54 FC Holte 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332299 8 Kl. 10:54 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 1 Bane 1
332300 8 Kl. 11:12 Slangerup & Omegn IF 1 FC Holte 2
332301 8 Kl. 11:12 Lynge-Uggeløse IF 1 B. 82, Virum 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
332282 7 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Hørsholm-Usserød IK 2
332283 7 Kl. 10:00 Ølstykke FC 2 Slangerup & Omegn IF 2
332284 7 Kl. 10:18 Veksø IF 1 IF Skjold Birkerød 1
332285 7 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 Ølstykke FC 2
332286 7 Kl. 10:36 Slangerup & Omegn IF 2 Veksø IF 1
332287 7 Kl. 10:36 Ølstykke FC 2 IF Skjold Birkerød 1
332288 7 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 2 Veksø IF 1
332289 7 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Slangerup & Omegn IF 2
332290 7 Kl. 11:12 Slangerup & Omegn IF 2 Hørsholm-Usserød IK 2
332291 7 Kl. 11:12 Veksø IF 1 Ølstykke FC 2
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
332332 12 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 FC Holte 2
332333 12 Kl. 10:00 Oversidder FA 2000 Xtra
332334 12 Kl. 10:18 Veksø IF 1 IF Skjold Birkerød 1
332335 12 Kl. 10:18 FC Holte 2 Oversidder
332336 12 Kl. 10:36 FA 2000 Xtra Veksø IF 1 Bane 1
332337 12 Kl. 10:36 Oversidder IF Skjold Birkerød 1
332338 12 Kl. 10:54 FC Holte 2 Veksø IF 1
332339 12 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 Xtra
332340 12 Kl. 11:12 FA 2000 Xtra FC Holte 2 Bane 1
332341 12 Kl. 11:12 Veksø IF 1 Oversidder
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Slangerup Stadion Idrætsvej 5 3550 Slangerup
332312 10 Kl. 10:00 Slangerup & Omegn IF 1 Slangerup & Omegn IF 2
332313 10 Kl. 10:00 Ølstykke FC 2 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
332314 10 Kl. 10:18 Helsinge Fodbold 3 Slangerup & Omegn IF 1
332315 10 Kl. 10:18 Slangerup & Omegn IF 2 Ølstykke FC 2
332316 10 Kl. 10:36 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Helsinge Fodbold 3 Bane 1
332317 10 Kl. 10:36 Ølstykke FC 2 Slangerup & Omegn IF 1
332318 10 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 2 Helsinge Fodbold 3
332319 10 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 1 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
332320 10 Kl. 11:12 Helsingør IF Fodbold 1
!
NB: Helsingør IF Fodbold 1 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 Bane 1
332321 10 Kl. 11:12 Helsinge Fodbold 3 Ølstykke FC 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
332322 11 Kl. 10:00 Hareskov IF 2 Hørsholm-Usserød IK 2
332323 11 Kl. 10:00 B. 82, Virum 2 BSV af 2016 2
332324 11 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Hareskov IF 2
332325 11 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 B. 82, Virum 2
332326 11 Kl. 10:36 BSV af 2016 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332327 11 Kl. 10:36 B. 82, Virum 2 Hareskov IF 2
332328 11 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332329 11 Kl. 10:54 Hareskov IF 2 BSV af 2016 2
332330 11 Kl. 11:12 BSV af 2016 2 Hørsholm-Usserød IK 2
332331 11 Kl. 11:12 Lynge-Uggeløse IF 1 B. 82, Virum 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
332362 15 Kl. 10:00 Slangerup & Omegn IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Bane 1
332363 15 Kl. 10:00 Oversidder FC Holte 2 Bane 1
332364 15 Kl. 10:18 Helsinge Fodbold 3 Slangerup & Omegn IF 1 Bane 1
332365 15 Kl. 10:18 Hørsholm-Usserød IK 2 Oversidder Bane 1
332366 15 Kl. 10:36 FC Holte 2 Helsinge Fodbold 3 Bane 1
332367 15 Kl. 10:36 Oversidder Slangerup & Omegn IF 1 Bane 1
332368 15 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 2 Helsinge Fodbold 3 Bane 1
332369 15 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 1 FC Holte 2 Bane 1
332370 15 Kl. 11:12 FC Holte 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Bane 1
332371 15 Kl. 11:12 Helsinge Fodbold 3 Oversidder Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Helsingør Idrætspark Gl. Hellebækvej 63 3000 Helsingør
332352 14 Kl. 10:00 Helsingør IF Fodbold 1 Slangerup & Omegn IF 2
332353 14 Kl. 10:00 B. 82, Virum 2 IF Skjold Birkerød 1
332354 14 Kl. 10:18 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Helsingør IF Fodbold 1 Bane 1
332355 14 Kl. 10:18 Slangerup & Omegn IF 2 B. 82, Virum 2
332356 14 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Bane 1
332357 14 Kl. 10:36 B. 82, Virum 2 Helsingør IF Fodbold 1
332358 14 Kl. 10:54 Slangerup & Omegn IF 2 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Bane 1
332359 14 Kl. 10:54 Helsingør IF Fodbold 1 IF Skjold Birkerød 1
332360 14 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Slangerup & Omegn IF 2 Bane 1
332361 14 Kl. 11:12 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
B. 82, Virum 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
332342 13 Kl. 10:00 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Lynge-Uggeløse IF 1 Bane 1
332343 13 Kl. 10:00 Veksø IF 1 Hareskov IF 2
332344 13 Kl. 10:18 Ølstykke FC 2 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332345 13 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Veksø IF 1
332346 13 Kl. 10:36 Hareskov IF 2 Ølstykke FC 2
332347 13 Kl. 10:36 Veksø IF 1 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332348 13 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 Ølstykke FC 2
332349 13 Kl. 10:54 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Hareskov IF 2 Bane 1
332350 13 Kl. 11:12 Hareskov IF 2 Lynge-Uggeløse IF 1
332351 13 Kl. 11:12 Ølstykke FC 2 Veksø IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
332372 16 Kl. 09:00 Hareskov IF 2 FC Holte 2
332373 16 Kl. 09:00 Veksø IF 1 Helsingør IF Fodbold 1
332374 16 Kl. 09:18 Hørsholm-Usserød IK 2 Hareskov IF 2
332375 16 Kl. 09:18 FC Holte 2 Veksø IF 1
332376 16 Kl. 09:36 Helsingør IF Fodbold 1 Hørsholm-Usserød IK 2
332377 16 Kl. 09:36 Veksø IF 1 Hareskov IF 2
332378 16 Kl. 09:54 FC Holte 2 Hørsholm-Usserød IK 2
332379 16 Kl. 09:54 Hareskov IF 2 Helsingør IF Fodbold 1
332380 16 Kl. 10:12 Helsingør IF Fodbold 1 FC Holte 2
332381 16 Kl. 10:12 Hørsholm-Usserød IK 2 Veksø IF 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Slangerup Stadion Bane 1 Idrætsvej 5 3550 Slangerup
332392 18 Kl. 10:00 BSV af 2016 2 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Bane 1
332393 18 Kl. 10:00 Ølstykke FC 2 Slangerup & Omegn IF 2
332394 18 Kl. 10:18 Oversidder BSV af 2016 2
332395 18 Kl. 10:18 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Ølstykke FC 2 Bane 1
332396 18 Kl. 10:36 Slangerup & Omegn IF 2 Oversidder
332397 18 Kl. 10:36 Ølstykke FC 2 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Bane 1
332398 18 Kl. 10:54 FA 2000 Xtra Oversidder Bane 1
332399 18 Kl. 10:54 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Slangerup & Omegn IF 2 Bane 1
332400 18 Kl. 11:12 Slangerup & Omegn IF 2 FA 2000 Xtra
!
NB: FA 2000 Xtra er taberdømt
Bane 1
332401 18 Kl. 11:12 Oversidder Ølstykke FC 2
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
332382 17 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød 1 Lynge-Uggeløse IF 1
332383 17 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 3 Slangerup & Omegn IF 1
332384 17 Kl. 10:18 B. 82, Virum 2 IF Skjold Birkerød 1
332385 17 Kl. 10:18 Lynge-Uggeløse IF 1 Helsinge Fodbold 3
332386 17 Kl. 10:36 Slangerup & Omegn IF 1 B. 82, Virum 2
332387 17 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 3 IF Skjold Birkerød 1
332388 17 Kl. 10:54 Lynge-Uggeløse IF 1 B. 82, Virum 2
332389 17 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Slangerup & Omegn IF 1
332390 17 Kl. 11:12 Slangerup & Omegn IF 1 Lynge-Uggeløse IF 1
332391 17 Kl. 11:12 B. 82, Virum 2 Helsinge Fodbold 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind