MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
254328 1 Kl. 09:00 BK Friheden 1 Greve Fodbold 2 Bane 1
254329 1 Kl. 09:00 Brøndbyernes IF 3 Oversidder Bane 1
254330 1 Kl. 09:18 Glostrup 1 BK Friheden 1
254331 1 Kl. 09:18 Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 3
254332 1 Kl. 09:36 Oversidder Glostrup 1 Bane 1
254333 1 Kl. 09:36 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
BK Friheden 1 Bane 1
272375 1 Kl. 09:54 Greve Fodbold 2 Glostrup 1
272376 1 Kl. 09:54 BK Friheden 1 Oversidder Bane 1
272377 1 Kl. 10:12 Oversidder Greve Fodbold 2 Bane 1
272378 1 Kl. 10:12 Glostrup 1 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
272384 2 Kl. 10:36 Hellested IF Rosenhøj BK 2 Bane 1
272379 2 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 2 BSF 2
272380 2 Kl. 11:00 Hellested IF Vallensbæk IF 2 Bane 1
272381 2 Kl. 11:18 Faxe BK 1 Rosenhøj BK 2
272382 2 Kl. 11:18 BSF 2 Hellested IF Bane 1
272383 2 Kl. 11:36 Vallensbæk IF 2 Faxe BK 1
272385 2 Kl. 11:54 BSF 2 Faxe BK 1
272386 2 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 2 Vallensbæk IF 2
272387 2 Kl. 12:12 Vallensbæk IF 2 BSF 2
272388 2 Kl. 12:12 Faxe BK 1 Hellested IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Greve Idræts Center Lillevangsvej 88 2670 Greve
272409 3 Kl. 10:00 BK Friheden 1 Greve Fodbold 2
272410 3 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Vallensbæk IF 2
272411 3 Kl. 10:18 Faxe BK 1 BK Friheden 1
272412 3 Kl. 10:18 Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 3
272413 3 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 2 Faxe BK 1
272414 3 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 BK Friheden 1
272415 3 Kl. 10:54 Greve Fodbold 2 Faxe BK 1
272416 3 Kl. 10:54 BK Friheden 1 Vallensbæk IF 2
272417 3 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 2 Greve Fodbold 2
272418 3 Kl. 11:12 Faxe BK 1 Brøndbyernes IF 3
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
272419 4 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 2 BSF 2
272420 4 Kl. 10:00 Hellested IF Oversidder Bane 1
272421 4 Kl. 10:18 Glostrup 1
!
NB: Glostrup 1 er taberdømt
Rosenhøj BK 2 Bane 1
272422 4 Kl. 10:18 BSF 2 Hellested IF
272423 4 Kl. 10:36 Oversidder Glostrup 1 Bane 1
272424 4 Kl. 10:36 Hellested IF Rosenhøj BK 2 Bane 1
272425 4 Kl. 10:54 BSF 2 Glostrup 1
!
NB: Glostrup 1 er taberdømt
Bane 1
272426 4 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 2 Oversidder Bane 1
272427 4 Kl. 11:12 Oversidder BSF 2 Bane 1
272428 4 Kl. 11:12 Glostrup 1 Hellested IF Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Bane 1 Stadionvej 80 2600 Glostrup
272439 6 Kl. 12:00 BSF 2 Oversidder Bane 1
272440 6 Kl. 12:00 Vallensbæk IF 2 Glostrup 1 Bane 1
272441 6 Kl. 12:18 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
BSF 2 Bane 1
272442 6 Kl. 12:18 Oversidder Vallensbæk IF 2 Bane 1
272443 6 Kl. 12:36 Glostrup 1 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
Bane 1
272444 6 Kl. 12:36 Vallensbæk IF 2 BSF 2 Bane 1
272445 6 Kl. 12:54 Oversidder Faxe BK 1 Bane 1
272446 6 Kl. 12:54 BSF 2 Glostrup 1 Bane 1
272447 6 Kl. 13:12 Glostrup 1 Oversidder Bane 1
272448 6 Kl. 13:12 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
Vallensbæk IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
272429 5 Kl. 10:00 BK Friheden 1 Rosenhøj BK 2
272430 5 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 3
272431 5 Kl. 10:18 Hellested IF BK Friheden 1 Bane 1
272432 5 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 2 Greve Fodbold 2
272433 5 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 Hellested IF
272434 5 Kl. 10:36 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1
272435 5 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 2 Hellested IF
272436 5 Kl. 10:54 BK Friheden 1 Brøndbyernes IF 3
272437 5 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 3 Rosenhøj BK 2
272438 5 Kl. 11:12 Hellested IF Greve Fodbold 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Bane 1 Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
272449 7 Kl. 09:00 BK Friheden 1 Rosenhøj BK 2
!
NB: Rosenhøj BK 2 er taberdømt
Bane 1
272450 7 Kl. 09:00 Oversidder Vallensbæk IF 2
272451 7 Kl. 09:18 Glostrup 1 BK Friheden 1
272452 7 Kl. 09:18 Rosenhøj BK 2 Oversidder
272453 7 Kl. 09:36 Vallensbæk IF 2 Glostrup 1
272454 7 Kl. 09:36 Oversidder BK Friheden 1
272455 7 Kl. 09:54 Rosenhøj BK 2
!
NB: Rosenhøj BK 2 er taberdømt
Glostrup 1 Bane 1
272456 7 Kl. 09:54 BK Friheden 1 Vallensbæk IF 2
272457 7 Kl. 10:12 Vallensbæk IF 2 Rosenhøj BK 2
!
NB: Rosenhøj BK 2 er taberdømt
Bane 1
272458 7 Kl. 10:12 Glostrup 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
272459 8 Kl. 10:00 BSF 2 Greve Fodbold 2 Bane 1
272460 8 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Hellested IF Bane 1
272461 8 Kl. 10:18 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
BSF 2 Bane 1
272462 8 Kl. 10:18 Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
272463 8 Kl. 10:36 Hellested IF Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
Bane 1
272464 8 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 BSF 2 Bane 1
272465 8 Kl. 10:54 Greve Fodbold 2 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
Bane 1
272466 8 Kl. 10:54 BSF 2 Hellested IF Bane 1
272467 8 Kl. 11:12 Hellested IF Greve Fodbold 2 Bane 1
272468 8 Kl. 11:12 Faxe BK 1
!
NB: Faxe BK 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
272469 9 Kl. 10:00 BK Friheden 1 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Bane 1
272470 9 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Oversidder Bane 1
272471 9 Kl. 10:18 Faxe BK 1 BK Friheden 1 Bane 1
272472 9 Kl. 10:18 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Brøndbyernes IF 3 Bane 1
272473 9 Kl. 10:36 Oversidder Faxe BK 1 Bane 1
272476 9 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 BK Friheden 1 Bane 1
272477 9 Kl. 10:54 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Faxe BK 1 Bane 1
272478 9 Kl. 10:54 BK Friheden 1 Oversidder Bane 1
272479 9 Kl. 11:12 Oversidder BSF 2 Bane 1
272480 9 Kl. 11:12 Faxe BK 1 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadionvej 80 2600 Glostrup
272481 10 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 2 Greve Fodbold 2
272482 10 Kl. 10:00 Hellested IF Vallensbæk IF 2 Bane 1
272483 10 Kl. 10:18 Glostrup 1 Rosenhøj BK 2
272484 10 Kl. 10:18 Greve Fodbold 2 Hellested IF
272485 10 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 2 Glostrup 1
272486 10 Kl. 10:36 Hellested IF Rosenhøj BK 2 Bane 1
272487 10 Kl. 10:54 Greve Fodbold 2 Glostrup 1
272488 10 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 2 Vallensbæk IF 2
272489 10 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 2 Greve Fodbold 2
272490 10 Kl. 11:12 Glostrup 1 Hellested IF
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
272491 11 Kl. 09:30 BK Friheden 1 BSF 2 Bane 1
272492 11 Kl. 09:30 Greve Fodbold 2 Hellested IF Bane 1
272493 11 Kl. 09:48 Oversidder BK Friheden 1 Bane 1
272494 11 Kl. 09:48 BSF 2 Greve Fodbold 2 Bane 1
272495 11 Kl. 10:06 Hellested IF Oversidder Bane 1
272496 11 Kl. 10:06 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1 Bane 1
272497 11 Kl. 10:24 BSF 2 Oversidder Bane 1
272498 11 Kl. 10:24 BK Friheden 1 Hellested IF Bane 1
272499 11 Kl. 10:42 Hellested IF BSF 2 Bane 1
272500 11 Kl. 10:42 Oversidder Greve Fodbold 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
272501 12 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 2 Brøndbyernes IF 3
272502 12 Kl. 11:00 Vallensbæk IF 2 Glostrup 1
272503 12 Kl. 11:18 Faxe BK 1 Rosenhøj BK 2
272504 12 Kl. 11:18 Brøndbyernes IF 3 Vallensbæk IF 2
272505 12 Kl. 11:36 Glostrup 1 Faxe BK 1
272506 12 Kl. 11:36 Vallensbæk IF 2 Rosenhøj BK 2
272507 12 Kl. 11:54 Brøndbyernes IF 3 Faxe BK 1
272508 12 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 2 Glostrup 1
272509 12 Kl. 12:12 Glostrup 1 Brøndbyernes IF 3
272510 12 Kl. 12:12 Faxe BK 1 Vallensbæk IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind