MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (10) 5:5, Pulje 4 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
836728 1 Kl. 10:00 BK Vest, Rødovre 1
!
NB: BK Vest, Rødovre 1 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
836729 1 Kl. 10:00 BSF 3 FA 2000 4
836730 1 Kl. 10:00 B93 7 Vanløse IF 5
836731 1 Kl. 10:00 BK Skjold 2 BK Stefan 2
836732 1 Kl. 10:18 FA 2000 4 BK Vest, Rødovre 1
!
NB: BK Vest, Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
836733 1 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 4 BSF 3
836734 1 Kl. 10:18 BK Skjold 2 B93 7
836735 1 Kl. 10:18 BK Stefan 2 Vanløse IF 5
836736 1 Kl. 10:36 BK Vest, Rødovre 1
!
NB: BK Vest, Rødovre 1 er taberdømt
BSF 3 Bane 1
836737 1 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 4 FA 2000 4
836738 1 Kl. 10:36 BK Stefan 2 B93 7
836739 1 Kl. 10:36 Vanløse IF 5 BK Skjold 2
836740 1 Kl. 10:54 B93 7 BK Vest, Rødovre 1
!
NB: BK Vest, Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
836741 1 Kl. 10:54 Vanløse IF 5 Lyngby Boldklub 1921 4
836742 1 Kl. 10:54 FA 2000 4 BK Skjold 2
836743 1 Kl. 10:54 BSF 3 BK Stefan 2
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
836744 2 Kl. 11:30 Hvidovre IF 4 GVI 3
836745 2 Kl. 11:30 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 3
836746 2 Kl. 11:30 KB 7 B. 1973, Herlev 2
836747 2 Kl. 11:30 Karlslunde IF BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
836748 2 Kl. 11:48 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 4
836749 2 Kl. 11:48 GVI 3 Skovshoved IF 1
836750 2 Kl. 11:48 Karlslunde IF KB 7 Bane 1
836751 2 Kl. 11:48 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
B. 1973, Herlev 2 Bane 1
836752 2 Kl. 12:06 Hvidovre IF 4 Skovshoved IF 1
836753 2 Kl. 12:06 GVI 3 Nørrebro United 3
836754 2 Kl. 12:06 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
KB 7 Bane 1
836755 2 Kl. 12:06 B. 1973, Herlev 2 Karlslunde IF
836756 2 Kl. 12:24 KB 7 Hvidovre IF 4
836757 2 Kl. 12:24 GVI 3 B. 1973, Herlev 2
836758 2 Kl. 12:24 Nørrebro United 3 Karlslunde IF Bane 1
836759 2 Kl. 12:24 Skovshoved IF 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
836760 3 Kl. 11:30 BK Vest, Rødovre 1 B93 7
836761 3 Kl. 11:30 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
836762 3 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 4 BK Skjold 2
836763 3 Kl. 11:30 BK Union 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
836764 3 Kl. 11:48 Skovshoved IF 1 BK Vest, Rødovre 1
836765 3 Kl. 11:48 B93 7 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
836766 3 Kl. 11:48 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
836767 3 Kl. 11:48 BK Union 1 BK Skjold 2
836768 3 Kl. 12:06 BK Vest, Rødovre 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
836962 3 Kl. 12:06 B93 7 Skovshoved IF 1
836963 3 Kl. 12:06 Lyngby Boldklub 1921 4 BK Union 1
836964 3 Kl. 12:06 BK Skjold 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
836965 3 Kl. 12:24 BK Skjold 2 BK Vest, Rødovre 1
836966 3 Kl. 12:24 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
B93 7 Bane 1
836967 3 Kl. 12:24 Skovshoved IF 1 Lyngby Boldklub 1921 4
836968 3 Kl. 12:24 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
836969 4 Kl. 13:45 FA 2000 4 BK Stefan 2
836970 4 Kl. 13:45 B. 1973, Herlev 2 GVI 3
836971 4 Kl. 13:45 BSF 3 Vanløse IF 5
836972 4 Kl. 13:45 Hvidovre IF 4 Karlslunde IF
836973 4 Kl. 14:03 GVI 3 FA 2000 4
836974 4 Kl. 14:03 BK Stefan 2 B. 1973, Herlev 2
836975 4 Kl. 14:03 BSF 3 Hvidovre IF 4
836976 4 Kl. 14:03 Vanløse IF 5 Karlslunde IF
836977 4 Kl. 14:21 FA 2000 4 B. 1973, Herlev 2
836978 4 Kl. 14:21 BK Stefan 2 GVI 3
836979 4 Kl. 14:21 Karlslunde IF BSF 3 Bane 1
836980 4 Kl. 14:21 Vanløse IF 5 Hvidovre IF 4
836983 4 Kl. 14:39 Karlslunde IF FA 2000 4 Bane 1
836984 4 Kl. 14:39 Hvidovre IF 4 BK Stefan 2
836985 4 Kl. 14:39 GVI 3 BSF 3
836986 4 Kl. 14:39 B. 1973, Herlev 2 Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Bane 1 Elverhøjen 64 2730 Herlev
836987 5 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 4 Vanløse IF 5 Bane 1
836988 5 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 B. 1973, Herlev 2 Bane 1
836989 5 Kl. 10:00 BSF 3 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
836990 5 Kl. 10:00 GVI 3 KB 7 Bane 1
836991 5 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 4 Skovshoved IF 1 Bane 1
836992 5 Kl. 10:18 Vanløse IF 5 B. 1973, Herlev 2 Bane 1
836993 5 Kl. 10:18 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
836994 5 Kl. 10:18 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
KB 7 Bane 1
836995 5 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 4 B. 1973, Herlev 2 Bane 1
836996 5 Kl. 10:36 Vanløse IF 5 Skovshoved IF 1 Bane 1
836997 5 Kl. 10:36 KB 7 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Bane 1
836998 5 Kl. 10:36 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
836999 5 Kl. 10:54 KB 7 Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
837000 5 Kl. 10:54 Vanløse IF 5 GVI 3 Bane 1
837001 5 Kl. 10:54 BSF 3
!
NB: BSF 3 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
837002 5 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 2 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Hvidkildevej 64 2400 København NV
837003 6 Kl. 11:30 BK Vest, Rødovre 1 BK Stefan 2
837004 6 Kl. 11:30 Karlslunde IF Nørrebro United 3 Bane 1
837005 6 Kl. 11:30 FA 2000 4 B93 7 Bane 1
837006 6 Kl. 11:30 BK Union 1 Hvidovre IF 4 Bane 1
837007 6 Kl. 11:48 Nørrebro United 3 BK Vest, Rødovre 1 Bane 1
837008 6 Kl. 11:48 Karlslunde IF BK Stefan 2 Bane 1
837009 6 Kl. 11:48 Hvidovre IF 4 FA 2000 4 Bane 1
837010 6 Kl. 11:48 B93 7 BK Union 1 Bane 1
837011 6 Kl. 12:06 BK Vest, Rødovre 1 Karlslunde IF
837012 6 Kl. 12:06 BK Stefan 2 Nørrebro United 3 Bane 1
837013 6 Kl. 12:06 FA 2000 4 BK Union 1 Bane 1
837014 6 Kl. 12:06 B93 7 Hvidovre IF 4 Bane 1
837015 6 Kl. 12:24 BK Union 1 BK Vest, Rødovre 1 Bane 1
837016 6 Kl. 12:24 BK Stefan 2 FA 2000 4 Bane 1
837017 6 Kl. 12:24 Hvidovre IF 4 Nørrebro United 3 Bane 1
837018 6 Kl. 12:24 Karlslunde IF B93 7 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
837035 8 Kl. 12:30 BK Vest, Rødovre 1 Vanløse IF 5
837036 8 Kl. 12:30 GVI 3 BK Union 1
837185 8 Kl. 12:30 BSF 3 B93 7
837186 8 Kl. 12:30 Nørrebro United 3 B. 1973, Herlev 2
837187 8 Kl. 12:48 GVI 3 BK Vest, Rødovre 1
837188 8 Kl. 12:48 BK Union 1 Vanløse IF 5 Bane 1
837189 8 Kl. 12:48 Nørrebro United 3 BSF 3
837190 8 Kl. 12:48 B. 1973, Herlev 2 B93 7
837191 8 Kl. 13:06 BK Vest, Rødovre 1 BK Union 1
837192 8 Kl. 13:06 GVI 3 Vanløse IF 5
837193 8 Kl. 13:06 BSF 3 B. 1973, Herlev 2
837194 8 Kl. 13:06 B93 7 Nørrebro United 3
837195 8 Kl. 13:24 B. 1973, Herlev 2 BK Vest, Rødovre 1
837196 8 Kl. 13:24 Vanløse IF 5 Nørrebro United 3
837197 8 Kl. 13:24 B93 7 GVI 3
837198 8 Kl. 13:24 BK Union 1 BSF 3 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
837019 7 Kl. 10:00 BK Skjold 2 FA 2000 4
837020 7 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 Karlslunde IF
837021 7 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 4 BK Stefan 2
837022 7 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 KB 7
837023 7 Kl. 10:18 Skovshoved IF 1 FA 2000 4
837024 7 Kl. 10:18 Karlslunde IF BK Skjold 2 Bane 1
837025 7 Kl. 10:18 Hvidovre IF 4 Lyngby Boldklub 1921 4
837026 7 Kl. 10:18 KB 7 BK Stefan 2
837027 7 Kl. 10:36 FA 2000 4 Karlslunde IF
837028 7 Kl. 10:36 BK Skjold 2 Skovshoved IF 1
837029 7 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 4 KB 7
837030 7 Kl. 10:36 BK Stefan 2 Hvidovre IF 4
837031 7 Kl. 10:54 KB 7 FA 2000 4
837032 7 Kl. 10:54 BK Skjold 2 Hvidovre IF 4
837033 7 Kl. 10:54 BK Stefan 2 Skovshoved IF 1
837034 7 Kl. 10:54 Karlslunde IF Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
837215 10 Kl. 10:00 BK Vest, Rødovre 1 BK Skjold 2
837216 10 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 B. 1973, Herlev 2
837217 10 Kl. 10:00 FA 2000 4 Vanløse IF 5
837218 10 Kl. 10:00 KB 7 Nørrebro United 3
837219 10 Kl. 10:18 Hvidovre IF 4 BK Vest, Rødovre 1
837220 10 Kl. 10:18 BK Skjold 2 B. 1973, Herlev 2
837221 10 Kl. 10:18 Nørrebro United 3 FA 2000 4
837222 10 Kl. 10:18 Vanløse IF 5 KB 7
837223 10 Kl. 10:36 BK Vest, Rødovre 1 B. 1973, Herlev 2
837224 10 Kl. 10:36 Hvidovre IF 4 BK Skjold 2
837225 10 Kl. 10:36 FA 2000 4 KB 7
837226 10 Kl. 10:36 Nørrebro United 3 Vanløse IF 5
837227 10 Kl. 10:54 KB 7 BK Vest, Rødovre 1
837228 10 Kl. 10:54 Nørrebro United 3 BK Skjold 2
837229 10 Kl. 10:54 Hvidovre IF 4 Vanløse IF 5
837230 10 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 2 FA 2000 4
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
837199 9 Kl. 10:00 BK Stefan 2 BSF 3
837200 9 Kl. 10:00 BK Union 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
837201 9 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 4 B93 7
837202 9 Kl. 10:00 GVI 3 Karlslunde IF
837203 9 Kl. 10:18 Skovshoved IF 1 BSF 3
837204 9 Kl. 10:18 BK Union 1 BK Stefan 2 Bane 1
837205 9 Kl. 10:18 GVI 3 Lyngby Boldklub 1921 4
837206 9 Kl. 10:18 B93 7 Karlslunde IF
837207 9 Kl. 10:36 BSF 3 BK Union 1
837208 9 Kl. 10:36 Skovshoved IF 1 BK Stefan 2
837209 9 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 4 Karlslunde IF
837210 9 Kl. 10:36 GVI 3 B93 7
837211 9 Kl. 10:54 BSF 3 Karlslunde IF
837212 9 Kl. 10:54 GVI 3 BK Stefan 2
837213 9 Kl. 10:54 Skovshoved IF 1 B93 7
837214 9 Kl. 10:54 BK Union 1 Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
837231 11 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 4 BK Vest, Rødovre 1 Bane 1
837232 11 Kl. 10:00 GVI 3 Hvidovre IF 4 Bane 1
837233 11 Kl. 10:00 BK Stefan 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
837234 11 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev 2 KB 7 Bane 1
837235 11 Kl. 10:18 BK Vest, Rødovre 1 Hvidovre IF 4
837236 11 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 4 GVI 3 Bane 1
837237 11 Kl. 10:18 KB 7 BK Stefan 2 Bane 1
837238 11 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
837239 11 Kl. 10:36 BK Vest, Rødovre 1 GVI 3
837240 11 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 4 Hvidovre IF 4 Bane 1
837241 11 Kl. 10:36 B. 1973, Herlev 2 BK Stefan 2 Bane 1
837242 11 Kl. 10:36 Skovshoved IF 1 KB 7 Bane 1
837273 11 Kl. 10:54 BK Vest, Rødovre 1 Skovshoved IF 1
837274 11 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 2 Lyngby Boldklub 1921 4 Bane 1
837275 11 Kl. 10:54 GVI 3 KB 7 Bane 1
837276 11 Kl. 10:54 BK Stefan 2 Hvidovre IF 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
837277 12 Kl. 10:00 BK Skjold 2 Vanløse IF 5
837278 12 Kl. 10:00 BK Union 1 Karlslunde IF Bane 1
837279 12 Kl. 10:00 FA 2000 4 BSF 3
837280 12 Kl. 10:00 B93 7 Nørrebro United 3
837281 12 Kl. 10:18 Karlslunde IF Vanløse IF 5 Bane 1
837282 12 Kl. 10:18 BK Skjold 2 BK Union 1
837283 12 Kl. 10:18 B93 7 FA 2000 4
837284 12 Kl. 10:18 BSF 3 Nørrebro United 3
837285 12 Kl. 10:36 Vanløse IF 5 BK Union 1
837286 12 Kl. 10:36 BK Skjold 2 Karlslunde IF
837287 12 Kl. 10:36 FA 2000 4 Nørrebro United 3
837288 12 Kl. 10:36 B93 7 BSF 3
837289 12 Kl. 10:54 Vanløse IF 5 FA 2000 4
837290 12 Kl. 10:54 B93 7 BK Skjold 2
837291 12 Kl. 10:54 Nørrebro United 3 BK Union 1
837292 12 Kl. 10:54 BSF 3 Karlslunde IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind