MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (10) 5v5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Elverhøjen 64 2730 Herlev
544417 1 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 B. 1973, Herlev 1
544419 1 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 1 HIK 2
544420 1 Kl. 10:18 FA 2000 2 Lyngby Boldklub 1921 2
544421 1 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Fodbold 1
544422 1 Kl. 10:36 HIK 2 FA 2000 2
544423 1 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544424 1 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 FA 2000 2
544425 1 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 2 HIK 2
544426 1 Kl. 11:12 HIK 2 B. 1973, Herlev 1
544427 1 Kl. 11:12 FA 2000 2 Helsinge Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Vedbæk Stadion Bane 1 Gøngehusvej 27 2950 Vedbæk
544428 2 Kl. 14:30 HIK 1 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Bane 1
544553 2 Kl. 14:30 GVI 1 Rudersdal Boldklub 1
544554 2 Kl. 14:48 Vanløse IF 1 HIK 1
544555 2 Kl. 14:48 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
544556 2 Kl. 15:06 Rudersdal Boldklub 1 Vanløse IF 1
544557 2 Kl. 15:06 GVI 1 HIK 1
544558 2 Kl. 15:24 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
544559 2 Kl. 15:24 HIK 1 Rudersdal Boldklub 1
544560 2 Kl. 15:42 Rudersdal Boldklub 1 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Bane 1
544561 2 Kl. 15:42 Vanløse IF 1 GVI 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
544576 4 Kl. 10:00 HIK 1 BSV af 2016 1
544577 4 Kl. 10:00 GVI 1 HIK 2
544578 4 Kl. 10:18 FA 2000 2 HIK 1
544579 4 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 GVI 1
544580 4 Kl. 10:36 HIK 2 FA 2000 2
544581 4 Kl. 10:36 GVI 1 HIK 1
544582 4 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 FA 2000 2
544583 4 Kl. 10:54 HIK 1 HIK 2
544584 4 Kl. 11:12 HIK 2 BSV af 2016 1
544585 4 Kl. 11:12 FA 2000 2 GVI 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
544562 3 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 B. 1973, Herlev 1
544567 3 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 1
!
NB: Helsinge Fodbold 1 er taberdømt
Rudersdal Boldklub 1 Bane 1
544568 3 Kl. 10:18 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544569 3 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Fodbold 1
!
NB: Helsinge Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
544570 3 Kl. 10:36 Rudersdal Boldklub 1 Vanløse IF 1
544571 3 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 1
!
NB: Helsinge Fodbold 1 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 2 Bane 1
544572 3 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 Vanløse IF 1
544573 3 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 2 Rudersdal Boldklub 1
544574 3 Kl. 11:12 Rudersdal Boldklub 1 B. 1973, Herlev 1
544575 3 Kl. 11:12 Vanløse IF 1 Helsinge Fodbold 1
!
NB: Helsinge Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
544596 6 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 HIK 2
544597 6 Kl. 10:00 Rudersdal Boldklub 1 FA 2000 2
544598 6 Kl. 10:18 Vanløse IF 1 BSV af 2016 1
544600 6 Kl. 10:18 HIK 2 Rudersdal Boldklub 1
544601 6 Kl. 10:36 FA 2000 2 Vanløse IF 1
544602 6 Kl. 10:36 Rudersdal Boldklub 1 BSV af 2016 1
544603 6 Kl. 10:54 HIK 2 Vanløse IF 1
544604 6 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 FA 2000 2
544605 6 Kl. 11:12 FA 2000 2 HIK 2
544606 6 Kl. 11:12 Vanløse IF 1 Rudersdal Boldklub 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
544586 5 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 HIK 1
544587 5 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Fodbold 1
544588 5 Kl. 10:18 GVI 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544589 5 Kl. 10:18 HIK 1 B. 1973, Herlev 1
544590 5 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 1 GVI 1
544591 5 Kl. 10:36 B. 1973, Herlev 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544592 5 Kl. 10:54 HIK 1 GVI 1
544593 5 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 2 Helsinge Fodbold 1
544594 5 Kl. 11:12 Helsinge Fodbold 1 HIK 1
544595 5 Kl. 11:12 GVI 1 B. 1973, Herlev 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
544607 7 Kl. 12:00 Lyngby Boldklub 1921 2 HIK 1
544608 7 Kl. 12:00 HIK 2 Rudersdal Boldklub 1
544609 7 Kl. 12:18 FA 2000 2 Lyngby Boldklub 1921 2
544610 7 Kl. 12:18 HIK 1 HIK 2
544611 7 Kl. 12:36 Rudersdal Boldklub 1 FA 2000 2
544612 7 Kl. 12:36 HIK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
544613 7 Kl. 12:54 HIK 1 FA 2000 2
544614 7 Kl. 12:54 Lyngby Boldklub 1921 2 Rudersdal Boldklub 1
544615 7 Kl. 13:12 Rudersdal Boldklub 1 HIK 1
544616 7 Kl. 13:12 FA 2000 2 HIK 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
544617 8 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 B. 1973, Herlev 1
544618 8 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 1 GVI 1
544619 8 Kl. 10:18 Vanløse IF 1 BSV af 2016 1
544620 8 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 1 Helsinge Fodbold 1
544621 8 Kl. 10:36 GVI 1 Vanløse IF 1
544622 8 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 1 BSV af 2016 1
544623 8 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 Vanløse IF 1
544624 8 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 GVI 1
544625 8 Kl. 11:12 GVI 1 B. 1973, Herlev 1
544626 8 Kl. 11:12 Vanløse IF 1 Helsinge Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Helsinge Stadion Bane 1 Idrætsvej 21 3200 Helsinge
544627 9 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 2 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Bane 1
544628 9 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 1 HIK 2
544629 9 Kl. 10:18 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544630 9 Kl. 10:18 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Helsinge Fodbold 1 Bane 1
544631 9 Kl. 10:36 HIK 2 Vanløse IF 1
544632 9 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 1 Lyngby Boldklub 1921 2
544633 9 Kl. 10:54 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
544634 9 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 2 HIK 2
544635 9 Kl. 11:12 HIK 2 BSV af 2016 1
!
NB: BSV af 2016 1 er taberdømt
Bane 1
544636 9 Kl. 11:12 Vanløse IF 1 Helsinge Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Elverhøjen 64 2730 Herlev
544637 10 Kl. 10:00 HIK 1 B. 1973, Herlev 1
544638 10 Kl. 10:00 GVI 1 Rudersdal Boldklub 1
544639 10 Kl. 10:18 FA 2000 2 HIK 1
545157 10 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 1 GVI 1
545158 10 Kl. 10:36 Rudersdal Boldklub 1 FA 2000 2
545159 10 Kl. 10:36 GVI 1 HIK 1
545163 10 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 FA 2000 2
545164 10 Kl. 10:54 HIK 1 Rudersdal Boldklub 1
545166 10 Kl. 11:12 Rudersdal Boldklub 1 B. 1973, Herlev 1
545170 10 Kl. 11:12 FA 2000 2 GVI 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
545175 11 Kl. 13:30 Lyngby Boldklub 1921 2 BSV af 2016 1
545194 11 Kl. 13:30 B. 1973, Herlev 1 GVI 1
545201 11 Kl. 13:48 HIK 2 Lyngby Boldklub 1921 2
545202 11 Kl. 13:48 BSV af 2016 1 B. 1973, Herlev 1
545203 11 Kl. 14:06 GVI 1 HIK 2
550904 11 Kl. 14:06 B. 1973, Herlev 1 Lyngby Boldklub 1921 2
550905 11 Kl. 14:24 BSV af 2016 1 HIK 2
550908 11 Kl. 14:24 Lyngby Boldklub 1921 2 GVI 1
550909 11 Kl. 14:42 GVI 1 BSV af 2016 1
550910 11 Kl. 14:42 HIK 2 B. 1973, Herlev 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Vedbæk Stadion Gøngehusvej 27 2950 Vedbæk
550912 12 Kl. 14:30 HIK 1 Helsinge Fodbold 1
587428 12 Kl. 14:30 Rudersdal Boldklub 1 FA 2000 2
587429 12 Kl. 14:48 Vanløse IF 1 HIK 1
587432 12 Kl. 14:48 Helsinge Fodbold 1 Rudersdal Boldklub 1
587434 12 Kl. 15:06 FA 2000 2 Vanløse IF 1
587438 12 Kl. 15:06 Rudersdal Boldklub 1 HIK 1
587439 12 Kl. 15:24 Helsinge Fodbold 1 Vanløse IF 1
587440 12 Kl. 15:24 HIK 1 FA 2000 2
587441 12 Kl. 15:42 FA 2000 2 Helsinge Fodbold 1
587443 12 Kl. 15:42 Vanløse IF 1 Rudersdal Boldklub 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind