MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (11) 5:5, Pulje 4 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Herlev Stadion Tvedvangen 200 2730 Herlev
315091 1 Kl. 10:00 Herlev IF 2 B. 1973, Herlev 1
315092 1 Kl. 10:00 BK Rødovre 2 Taastrup FC 1
315093 1 Kl. 10:18 BK Hekla 1 Herlev IF 2
315094 1 Kl. 10:18 B. 1973, Herlev 1 BK Rødovre 2
315095 1 Kl. 10:36 Taastrup FC 1 BK Hekla 1
315096 1 Kl. 10:36 BK Rødovre 2 Herlev IF 2
315097 1 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 BK Hekla 1
315098 1 Kl. 10:54 Herlev IF 2 Taastrup FC 1
315099 1 Kl. 11:12 Taastrup FC 1 B. 1973, Herlev 1
315100 1 Kl. 11:12 BK Hekla 1 BK Rødovre 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
315111 3 Kl. 10:00 LSF 2 Orient GI 1
315112 3 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 2 FA 2000 2
315113 3 Kl. 10:18 Vanløse 1 LSF 2
315114 3 Kl. 10:18 Orient GI 1 Rosenhøj BK 2
315115 3 Kl. 10:36 FA 2000 2 Vanløse 1
315116 3 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 2 LSF 2
315117 3 Kl. 10:54 Orient GI 1 Vanløse 1
315118 3 Kl. 10:54 LSF 2 FA 2000 2
315119 3 Kl. 11:12 FA 2000 2 Orient GI 1
315120 3 Kl. 11:12 Vanløse 1 Rosenhøj BK 2
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
315101 2 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 BSF 2
315102 2 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Glostrup 1
315103 2 Kl. 10:18 BK Avarta 1 Jægersborg BK 1
315104 2 Kl. 10:18 BSF 2 BK Hellas 2
315105 2 Kl. 10:36 Glostrup 1 BK Avarta 1
315106 2 Kl. 10:36 BK Hellas 2 Jægersborg BK 1
315107 2 Kl. 10:54 BSF 2 BK Avarta 1
315108 2 Kl. 10:54 Jægersborg BK 1 Glostrup 1
315109 2 Kl. 11:12 Glostrup 1 BSF 2
315110 2 Kl. 11:12 BK Avarta 1 BK Hellas 2
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
315141 6 Kl. 10:15 BK Rødovre 2 BK Hellas 2 Bane 1
315142 6 Kl. 10:15 Rosenhøj BK 2 BK Hekla 1 Bane 1
315143 6 Kl. 10:33 Vanløse 1 BK Rødovre 2 Bane 1
315144 6 Kl. 10:33 BK Hellas 2 Rosenhøj BK 2 Bane 1
315145 6 Kl. 10:51 BK Hekla 1 Vanløse 1 Bane 1
315146 6 Kl. 10:51 Rosenhøj BK 2 BK Rødovre 2 Bane 1
315147 6 Kl. 11:10 BK Hellas 2 Vanløse 1 Bane 1
315148 6 Kl. 11:10 BK Rødovre 2 BK Hekla 1 Bane 1
315149 6 Kl. 11:28 BK Hekla 1 BK Hellas 2 Bane 1
315150 6 Kl. 11:28 Vanløse 1 Rosenhøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
NyBolig Park Sydskellet 1 2630 Taastrup
315131 5 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev 1 BSF 2
315132 5 Kl. 10:00 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Taastrup FC 1 Bane 1
315133 5 Kl. 10:18 Glostrup 1 B. 1973, Herlev 1
315134 5 Kl. 10:18 BSF 2 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Bane 1
315135 5 Kl. 10:36 Taastrup FC 1 Glostrup 1
315136 5 Kl. 10:36 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
B. 1973, Herlev 1 Bane 1
315137 5 Kl. 10:54 BSF 2 Glostrup 1
315138 5 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 Taastrup FC 1
315139 5 Kl. 11:12 Taastrup FC 1 BSF 2
315140 5 Kl. 11:12 Glostrup 1 Orient GI 1
!
NB: Orient GI 1 er taberdømt
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
315121 4 Kl. 10:00 Herlev IF 2 Jægersborg BK 1
315122 4 Kl. 10:00 LSF 2 BK Avarta 1
315123 4 Kl. 10:18 FA 2000 2 Herlev IF 2
315124 4 Kl. 10:18 Jægersborg BK 1 LSF 2
315125 4 Kl. 10:36 BK Avarta 1 FA 2000 2
315126 4 Kl. 10:36 LSF 2 Herlev IF 2
315127 4 Kl. 10:54 Jægersborg BK 1 FA 2000 2
315128 4 Kl. 10:54 Herlev IF 2 BK Avarta 1
315129 4 Kl. 11:12 BK Avarta 1 Jægersborg BK 1
315130 4 Kl. 11:12 FA 2000 2 LSF 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Elverroad Kunstgræs Elverhøjen 64 2730 Herlev
315185 8 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Avarta 1
315186 8 Kl. 10:00 Vanløse 1 B. 1973, Herlev 1
315187 8 Kl. 10:18 Jægersborg BK 1 BK Hekla 1
315188 8 Kl. 10:18 BK Avarta 1 Vanløse 1
315189 8 Kl. 10:36 B. 1973, Herlev 1 Jægersborg BK 1
315190 8 Kl. 10:36 Vanløse 1 BK Hekla 1
315191 8 Kl. 10:54 BK Avarta 1 Jægersborg BK 1
315192 8 Kl. 10:54 BK Hekla 1 B. 1973, Herlev 1
315193 8 Kl. 11:12 B. 1973, Herlev 1 BK Avarta 1
315194 8 Kl. 11:12 Jægersborg BK 1 Vanløse 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
315195 9 Kl. 11:00 Herlev IF 2 BSF 2
315196 9 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 2 BK Rødovre 2
315197 9 Kl. 11:18 LSF 2 Herlev IF 2
315198 9 Kl. 11:18 BSF 2 Rosenhøj BK 2
315199 9 Kl. 11:36 BK Rødovre 2 LSF 2
315200 9 Kl. 11:36 Rosenhøj BK 2 Herlev IF 2
315201 9 Kl. 11:54 BSF 2 LSF 2
315202 9 Kl. 11:54 Herlev IF 2 BK Rødovre 2
315203 9 Kl. 12:12 BK Rødovre 2 BSF 2
315204 9 Kl. 12:12 LSF 2 Rosenhøj BK 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadionvej 80 2600 Glostrup
315151 7 Kl. 10:00 Taastrup FC 1 Glostrup 1
315152 7 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Hellas 2
315153 7 Kl. 10:18 Orient GI 1 Taastrup FC 1
315154 7 Kl. 10:18 Glostrup 1 FA 2000 2
315155 7 Kl. 10:36 BK Hellas 2 Orient GI 1
315156 7 Kl. 10:36 FA 2000 2 Taastrup FC 1
315157 7 Kl. 10:54 Glostrup 1 Orient GI 1
315158 7 Kl. 10:54 Taastrup FC 1 BK Hellas 2
315159 7 Kl. 11:12 BK Hellas 2 Glostrup 1
315184 7 Kl. 11:12 Orient GI 1 FA 2000 2
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
315281 11 Kl. 10:15 BK Rødovre 2 Glostrup 1 Bane 1
315282 11 Kl. 10:15 Vanløse 1 BK Hekla 1 Bane 1
315283 11 Kl. 10:33 Jægersborg BK 1 BK Rødovre 2 Bane 1
315334 11 Kl. 10:33 Glostrup 1 Vanløse 1
315335 11 Kl. 10:51 BK Hekla 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
315336 11 Kl. 10:51 Vanløse 1 BK Rødovre 2 Bane 1
315337 11 Kl. 11:10 Glostrup 1 Jægersborg BK 1
315338 11 Kl. 11:10 BK Rødovre 2 BK Hekla 1 Bane 1
315339 11 Kl. 11:28 BK Hekla 1 Glostrup 1 Bane 1
315340 11 Kl. 11:28 Jægersborg BK 1 Vanløse 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Herlev Stadion Tvedvangen 200 2730 Herlev
315205 10 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev 1 BK Hellas 2
315206 10 Kl. 10:00 FA 2000 2 Herlev IF 2
315207 10 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 2 B. 1973, Herlev 1
315208 10 Kl. 10:18 BK Hellas 2 FA 2000 2
315209 10 Kl. 10:36 Herlev IF 2 Rosenhøj BK 2
315210 10 Kl. 10:36 FA 2000 2 B. 1973, Herlev 1
315277 10 Kl. 10:54 BK Hellas 2 Rosenhøj BK 2
315278 10 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 Herlev IF 2
315279 10 Kl. 11:12 Herlev IF 2 BK Hellas 2
315280 10 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 2 FA 2000 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Flodvej 62 2765 Smørum
315341 12 Kl. 10:00 Taastrup FC 1 BK Avarta 1
315342 12 Kl. 10:00 LSF 2 BSF 2
315343 12 Kl. 10:18 Orient GI 1 Taastrup FC 1
315344 12 Kl. 10:18 BK Avarta 1 LSF 2
315345 12 Kl. 10:36 BSF 2 Orient GI 1
315346 12 Kl. 10:36 LSF 2 Taastrup FC 1
315347 12 Kl. 10:54 BK Avarta 1 Orient GI 1
315348 12 Kl. 10:54 Taastrup FC 1 BSF 2
315349 12 Kl. 11:12 BSF 2 BK Avarta 1
315350 12 Kl. 11:12 Orient GI 1 LSF 2
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane Flodvej 62 2765 Smørum
315371 15 Kl. 10:00 B. 1973, Herlev 1 Glostrup 1
315372 15 Kl. 10:00 LSF 2 BK Avarta 1
315373 15 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 2 B. 1973, Herlev 1
315374 15 Kl. 10:18 Glostrup 1 LSF 2
540235 15 Kl. 10:36 BK Avarta 1 Rosenhøj BK 2
540236 15 Kl. 10:36 LSF 2 B. 1973, Herlev 1
540237 15 Kl. 10:54 Glostrup 1 Rosenhøj BK 2
540238 15 Kl. 10:54 B. 1973, Herlev 1 BK Avarta 1
540239 15 Kl. 11:12 BK Avarta 1 Glostrup 1
540240 15 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 2 LSF 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
315351 13 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Jægersborg BK 1
315352 13 Kl. 10:00 Orient GI 1 BK Rødovre 2
315353 13 Kl. 10:18 FA 2000 2 BK Hekla 1
315354 13 Kl. 10:18 Jægersborg BK 1 Orient GI 1
315355 13 Kl. 10:36 BK Rødovre 2 FA 2000 2
315356 13 Kl. 10:36 Orient GI 1 BK Hekla 1
315357 13 Kl. 10:54 Jægersborg BK 1 FA 2000 2
315358 13 Kl. 10:54 BK Hekla 1 BK Rødovre 2
315359 13 Kl. 11:12 BK Rødovre 2 Jægersborg BK 1
315360 13 Kl. 11:12 FA 2000 2 Orient GI 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
315361 14 Kl. 10:00 Herlev IF 2 BK Hellas 2
315362 14 Kl. 10:00 Vanløse 1 Taastrup FC 1
315363 14 Kl. 10:18 BSF 2 Herlev IF 2
315364 14 Kl. 10:18 BK Hellas 2 Vanløse 1
315365 14 Kl. 10:36 Taastrup FC 1 BSF 2
315366 14 Kl. 10:36 Vanløse 1 Herlev IF 2
315367 14 Kl. 10:54 BK Hellas 2 BSF 2
315368 14 Kl. 10:54 Herlev IF 2 Taastrup FC 1
315369 14 Kl. 11:12 Taastrup FC 1 BK Hellas 2
315370 14 Kl. 11:12 BSF 2 Vanløse 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
540261 18 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BSF 2 Bane 1
540262 18 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Hellas 2 Bane 1
540263 18 Kl. 10:18 LSF 2 BK Hekla 1 Bane 1
540264 18 Kl. 10:18 BSF 2 FA 2000 2 Bane 1
540265 18 Kl. 10:36 BK Hellas 2 LSF 2 Bane 1
540266 18 Kl. 10:36 FA 2000 2 BK Hekla 1 Bane 1
540267 18 Kl. 10:54 BSF 2 LSF 2 Bane 1
540268 18 Kl. 10:54 BK Hekla 1 BK Hellas 2 Bane 1
540269 18 Kl. 11:12 BK Hellas 2 BSF 2 Bane 1
540270 18 Kl. 11:12 LSF 2 FA 2000 2 Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
540251 17 Kl. 13:00 Taastrup FC 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
540252 17 Kl. 13:00 Rosenhøj BK 2 B. 1973, Herlev 1 Bane 1
540253 17 Kl. 13:18 Vanløse 1 Taastrup FC 1 Bane 1
540254 17 Kl. 13:18 Jægersborg BK 1 Rosenhøj BK 2 Bane 1
540255 17 Kl. 13:36 B. 1973, Herlev 1 Vanløse 1 Bane 1
540256 17 Kl. 13:36 Rosenhøj BK 2 Taastrup FC 1 Bane 1
540257 17 Kl. 13:54 Jægersborg BK 1 Vanløse 1 Bane 1
540258 17 Kl. 13:54 Taastrup FC 1 B. 1973, Herlev 1 Bane 1
540259 17 Kl. 14:12 B. 1973, Herlev 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
540260 17 Kl. 14:12 Vanløse 1 Rosenhøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
540241 16 Kl. 10:00 BK Rødovre 2 BK Avarta 1
540242 16 Kl. 10:00 Orient GI 1 Herlev IF 2
540243 16 Kl. 10:18 Glostrup 1 BK Rødovre 2
540244 16 Kl. 10:18 BK Avarta 1 Orient GI 1
540245 16 Kl. 10:36 Herlev IF 2 Glostrup 1
540246 16 Kl. 10:36 Orient GI 1 BK Rødovre 2
540247 16 Kl. 10:54 BK Avarta 1 Glostrup 1
540248 16 Kl. 10:54 BK Rødovre 2 Herlev IF 2
540249 16 Kl. 11:12 Herlev IF 2 BK Avarta 1
540250 16 Kl. 11:12 Glostrup 1 Orient GI 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind