MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Gladsaxe Stadion Gladsaxevej 200 2860 Søborg
587463 2 Kl. 10:00 Hareskov IF 1 Brøndbyernes IF 2
587465 2 Kl. 10:00 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
587466 2 Kl. 10:18 Hillerød Fodbold 1 Hareskov IF 1
587468 2 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
587469 2 Kl. 10:36 Gladsaxe-Hero BK 1 Hillerød Fodbold 1
587470 2 Kl. 10:36 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Hareskov IF 1 Bane 1
587471 2 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 2 Hillerød Fodbold 1
587472 2 Kl. 10:54 Hareskov IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
587473 2 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 Brøndbyernes IF 2
587474 2 Kl. 11:12 Hillerød Fodbold 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
!
NB: Slagslunde-Ganløse IF 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
587444 1 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Bane 1
587448 1 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 2 Vanløse IF 2
587449 1 Kl. 10:18 GVI 2 Hørsholm-Usserød IK 1
587450 1 Kl. 10:18 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Helsinge Fodbold 2 Bane 1
587452 1 Kl. 10:36 Vanløse IF 2 GVI 2
587453 1 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 2 Hørsholm-Usserød IK 1
587457 1 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
587458 1 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 1 Vanløse IF 2
587460 1 Kl. 11:12 Vanløse IF 2 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Bane 1
587462 1 Kl. 11:12 GVI 2 Helsinge Fodbold 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
587475 3 Kl. 12:30 FA 2000 3 BSF 1
587481 3 Kl. 12:30 FC Holte 1 Lyngby Boldklub 1921 3
587482 3 Kl. 12:48 B. 82, Virum 1 FA 2000 3
587483 3 Kl. 12:48 BSF 1 FC Holte 1
587484 3 Kl. 13:06 Lyngby Boldklub 1921 3 B. 82, Virum 1
587486 3 Kl. 13:06 FC Holte 1 FA 2000 3
587488 3 Kl. 13:24 BSF 1 B. 82, Virum 1
587489 3 Kl. 13:24 FA 2000 3 Lyngby Boldklub 1921 3
587491 3 Kl. 13:42 Lyngby Boldklub 1921 3 BSF 1
587492 3 Kl. 13:42 B. 82, Virum 1 FC Holte 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Stiager 6 3500 Værløse
587494 4 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Hareskov IF 1
587498 4 Kl. 10:00 FA 2000 3 Hillerød Fodbold 1
587499 4 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 3 Hørsholm-Usserød IK 1
587500 4 Kl. 10:18 Hareskov IF 1 FA 2000 3
587501 4 Kl. 10:36 Hillerød Fodbold 1 Lyngby Boldklub 1921 3
587502 4 Kl. 10:36 FA 2000 3 Hørsholm-Usserød IK 1
587504 4 Kl. 10:54 Hareskov IF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
587505 4 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 1 Hillerød Fodbold 1
587506 4 Kl. 11:12 Hillerød Fodbold 1 Hareskov IF 1
587512 4 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 3 FA 2000 3
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
KIWI-Park Vestergade 5 3660 Stenløse
587565 6 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
587566 6 Kl. 10:00 FC Holte 1 GVI 2
587567 6 Kl. 10:18 B. 82, Virum 1 Helsinge Fodbold 2
587857 6 Kl. 10:18 Slagslunde-Ganløse IF 1 FC Holte 1
587858 6 Kl. 10:36 GVI 2 B. 82, Virum 1
587859 6 Kl. 10:36 FC Holte 1 Helsinge Fodbold 2
587860 6 Kl. 10:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 B. 82, Virum 1
587861 6 Kl. 10:54 Helsinge Fodbold 2 GVI 2
587862 6 Kl. 11:12 GVI 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
587863 6 Kl. 11:12 B. 82, Virum 1 FC Holte 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
587513 5 Kl. 08:15 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 2 Bane 1
587514 5 Kl. 08:15 BSF 1 Vanløse IF 2 Bane 1
587516 5 Kl. 08:33 Gladsaxe-Hero BK 1 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Bane 1
587517 5 Kl. 08:33 Brøndbyernes IF 2 BSF 1 Bane 1
587518 5 Kl. 08:51 Vanløse IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
587521 5 Kl. 08:51 BSF 1 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Bane 1
587522 5 Kl. 09:09 Brøndbyernes IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
587524 5 Kl. 09:09 Rosenhøj BK 1
!
NB: Rosenhøj BK 1 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
587563 5 Kl. 09:27 Vanløse IF 2 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
587564 5 Kl. 09:27 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Virumgårdsvej 22 2830 Virum
587877 8 Kl. 10:00 GVI 2 Hillerød Fodbold 1
600396 8 Kl. 10:00 B. 82, Virum 1 Rosenhøj BK 1
600397 8 Kl. 10:18 Hareskov IF 1 GVI 2
600398 8 Kl. 10:18 Hillerød Fodbold 1 B. 82, Virum 1
600399 8 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 1 Hareskov IF 1
600400 8 Kl. 10:36 B. 82, Virum 1 GVI 2
600401 8 Kl. 10:54 Hillerød Fodbold 1 Hareskov IF 1
600402 8 Kl. 10:54 GVI 2 Rosenhøj BK 1
600403 8 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 Hillerød Fodbold 1
600404 8 Kl. 11:12 Hareskov IF 1 B. 82, Virum 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
600406 9 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Brøndbyernes IF 2
600407 9 Kl. 10:00 FC Holte 1 Helsinge Fodbold 2
600408 9 Kl. 10:18 FA 2000 3 Hørsholm-Usserød IK 1
600409 9 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 2 FC Holte 1
600410 9 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 2 FA 2000 3
600411 9 Kl. 10:36 FC Holte 1 Hørsholm-Usserød IK 1
600412 9 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 2 FA 2000 3
600413 9 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 1 Helsinge Fodbold 2
600414 9 Kl. 11:12 Helsinge Fodbold 2 Brøndbyernes IF 2
600415 9 Kl. 11:12 FA 2000 3 FC Holte 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
587864 7 Kl. 09:00 Vanløse IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
587865 7 Kl. 09:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Slagslunde-Ganløse IF 1
587866 7 Kl. 09:18 BSF 1 Vanløse IF 2
587867 7 Kl. 09:18 Gladsaxe-Hero BK 1 Lyngby Boldklub 1921 3
587871 7 Kl. 09:36 Slagslunde-Ganløse IF 1 BSF 1
587872 7 Kl. 09:36 Lyngby Boldklub 1921 3 Vanløse IF 2
587873 7 Kl. 09:54 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1
587874 7 Kl. 09:54 Vanløse IF 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
587875 7 Kl. 10:12 Slagslunde-Ganløse IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
587876 7 Kl. 10:12 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Helsinge Stadion Idrætsvej 21 3200 Helsinge
600426 11 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 2 Gladsaxe-Hero BK 1
600427 11 Kl. 10:00 B. 82, Virum 1 GVI 2
600428 11 Kl. 10:18 Hareskov IF 1 Helsinge Fodbold 2
600429 11 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 B. 82, Virum 1
600433 11 Kl. 10:36 GVI 2 Hareskov IF 1
600434 11 Kl. 10:36 B. 82, Virum 1 Helsinge Fodbold 2
600435 11 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 Hareskov IF 1
600436 11 Kl. 10:54 Helsinge Fodbold 2 GVI 2
600437 11 Kl. 11:12 GVI 2 Gladsaxe-Hero BK 1
600438 11 Kl. 11:12 Hareskov IF 1 B. 82, Virum 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
600439 12 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Hillerød Fodbold 1
600440 12 Kl. 10:00 FA 2000 3 Brøndbyernes IF 2
600441 12 Kl. 10:18 BSF 1 Vanløse IF 2
600442 12 Kl. 10:18 Hillerød Fodbold 1 FA 2000 3
600443 12 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 2 BSF 1
600444 12 Kl. 10:36 FA 2000 3 Vanløse IF 2
600445 12 Kl. 10:54 Hillerød Fodbold 1 BSF 1
600446 12 Kl. 10:54 Vanløse IF 2 Brøndbyernes IF 2
600447 12 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 2 Hillerød Fodbold 1
600448 12 Kl. 11:12 BSF 1 FA 2000 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
600416 10 Kl. 11:00 Rosenhøj BK 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
600417 10 Kl. 11:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Hørsholm-Usserød IK 1
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 1 er taberdømt
Bane 1
600418 10 Kl. 11:18 FC Holte 1 Rosenhøj BK 1
600419 10 Kl. 11:18 Slagslunde-Ganløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
600420 10 Kl. 11:36 Hørsholm-Usserød IK 1
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 1 er taberdømt
FC Holte 1 Bane 1
600421 10 Kl. 11:36 Lyngby Boldklub 1921 3 Rosenhøj BK 1
600422 10 Kl. 11:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 FC Holte 1
600423 10 Kl. 11:54 Rosenhøj BK 1 Hørsholm-Usserød IK 1
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 1 er taberdømt
Bane 1
600424 10 Kl. 12:12 Hørsholm-Usserød IK 1
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 1 er taberdømt
Slagslunde-Ganløse IF 1 Bane 1
600425 10 Kl. 12:12 FC Holte 1 Lyngby Boldklub 1921 3
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
600535 15 Kl. 10:00 Rosenhøj BK 1 Gladsaxe-Hero BK 1
600536 15 Kl. 10:00 FA 2000 3 Hillerød Fodbold 1
600537 15 Kl. 10:18 FC Holte 1 Rosenhøj BK 1
600538 15 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 FA 2000 3
600539 15 Kl. 10:36 Hillerød Fodbold 1 FC Holte 1
600540 15 Kl. 10:36 FA 2000 3 Rosenhøj BK 1
600541 15 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 FC Holte 1
600542 15 Kl. 10:54 Rosenhøj BK 1 Hillerød Fodbold 1
600543 15 Kl. 11:12 Hillerød Fodbold 1 Gladsaxe-Hero BK 1
600575 15 Kl. 11:12 FC Holte 1 FA 2000 3
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
600449 13 Kl. 10:00 GVI 2 Hareskov IF 1
600450 13 Kl. 10:00 BSF 1 Helsinge Fodbold 2
!
NB: Helsinge Fodbold 2 er taberdømt
Bane 1
600517 13 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 3 GVI 2
600518 13 Kl. 10:18 Hareskov IF 1 BSF 1
600519 13 Kl. 10:36 Helsinge Fodbold 2
!
NB: Helsinge Fodbold 2 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 3 Bane 1
600520 13 Kl. 10:36 BSF 1 GVI 2
600521 13 Kl. 10:54 Hareskov IF 1 Lyngby Boldklub 1921 3
600522 13 Kl. 10:54 GVI 2 Helsinge Fodbold 2
!
NB: Helsinge Fodbold 2 er taberdømt
Bane 1
600523 13 Kl. 11:12 Helsinge Fodbold 2
!
NB: Helsinge Fodbold 2 er taberdømt
Hareskov IF 1 Bane 1
600524 13 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 3 BSF 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
600525 14 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 1 Slagslunde-Ganløse IF 1
600526 14 Kl. 10:00 B. 82, Virum 1 Vanløse IF 2
600527 14 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 2 Hørsholm-Usserød IK 1
600528 14 Kl. 10:18 Slagslunde-Ganløse IF 1 B. 82, Virum 1
600529 14 Kl. 10:36 Vanløse IF 2 Brøndbyernes IF 2
600530 14 Kl. 10:36 B. 82, Virum 1 Hørsholm-Usserød IK 1
600531 14 Kl. 10:54 Slagslunde-Ganløse IF 1 Brøndbyernes IF 2
600532 14 Kl. 10:54 Hørsholm-Usserød IK 1 Vanløse IF 2
600533 14 Kl. 11:12 Vanløse IF 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
600534 14 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 2 B. 82, Virum 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Gladsaxe Stadion Gladsaxevej 200 2860 Søborg
600576 16 Kl. 10:00 Helsinge Fodbold 2 Hillerød Fodbold 1
600577 16 Kl. 10:00 BSF 1 Hørsholm-Usserød IK 1
600578 16 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 Helsinge Fodbold 2
600579 16 Kl. 10:18 Hillerød Fodbold 1 BSF 1
600580 16 Kl. 10:36 Hørsholm-Usserød IK 1 Gladsaxe-Hero BK 1
600581 16 Kl. 10:36 BSF 1 Helsinge Fodbold 2
600582 16 Kl. 10:54 Hillerød Fodbold 1 Gladsaxe-Hero BK 1
600583 16 Kl. 10:54 Helsinge Fodbold 2 Hørsholm-Usserød IK 1
600584 16 Kl. 11:12 Hørsholm-Usserød IK 1 Hillerød Fodbold 1
600585 16 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
600596 18 Kl. 10:00 GVI 2 Brøndbyernes IF 2
600597 18 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 3 Slagslunde-Ganløse IF 1
600598 18 Kl. 10:18 FA 2000 3 GVI 2
600599 18 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 2 Lyngby Boldklub 1921 3
600600 18 Kl. 10:36 Slagslunde-Ganløse IF 1 FA 2000 3
600601 18 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 3 GVI 2
600602 18 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 2 FA 2000 3
600603 18 Kl. 10:54 GVI 2 Slagslunde-Ganløse IF 1
600604 18 Kl. 11:12 Slagslunde-Ganløse IF 1 Brøndbyernes IF 2
600605 18 Kl. 11:12 FA 2000 3 Lyngby Boldklub 1921 3
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
600586 17 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Hareskov IF 1
600587 17 Kl. 10:00 FC Holte 1 Rosenhøj BK 1
600588 17 Kl. 10:18 B. 82, Virum 1 Vanløse IF 2
600589 17 Kl. 10:18 Hareskov IF 1 FC Holte 1
600590 17 Kl. 10:36 Rosenhøj BK 1 B. 82, Virum 1
600591 17 Kl. 10:36 FC Holte 1 Vanløse IF 2
600592 17 Kl. 10:54 Hareskov IF 1 B. 82, Virum 1
600593 17 Kl. 10:54 Vanløse IF 2 Rosenhøj BK 1
600594 17 Kl. 11:12 Rosenhøj BK 1 Hareskov IF 1
600595 17 Kl. 11:12 B. 82, Virum 1 FC Holte 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind