MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (10) 5v5, Pulje 3 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
600606 1 Kl. 10:00 RB 1906 1 Sundby BK 2
600607 1 Kl. 10:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
600608 1 Kl. 10:18 Vallensbæk IF 1 RB 1906 1
600609 1 Kl. 10:18 Sundby BK 2 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Bane 1
600610 1 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vallensbæk IF 1
600611 1 Kl. 10:36 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
RB 1906 1 Bane 1
600612 1 Kl. 10:54 Sundby BK 2 Vallensbæk IF 1
600613 1 Kl. 10:54 RB 1906 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
600614 1 Kl. 11:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Sundby BK 2
600615 1 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
600616 2 Kl. 10:00 Karlslunde IF 2 Herstedøster IC 1
600617 2 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Vanløse IF 3
600618 2 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Karlslunde IF 2
600619 2 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 Himmelev-Veddelev BK 2
600620 2 Kl. 10:36 Vanløse IF 3 Ølstykke FC 1
600621 2 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 Karlslunde IF 2
600622 2 Kl. 10:54 Herstedøster IC 1 Ølstykke FC 1
600623 2 Kl. 10:54 Karlslunde IF 2 Vanløse IF 3
600625 2 Kl. 11:12 Vanløse IF 3 Herstedøster IC 1
600626 2 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Himmelev-Veddelev BK 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Borup Stadion, kunstgræs Bane 1 Hovedgaden 65 4140 Borup
600627 3 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 FC Lejre 1 Bane 1
600628 3 Kl. 10:00 Borup IF 1 Greve Fodbold 1 Bane 1
600629 3 Kl. 10:18 Næstved I.F. 2 Hvidovre IF 2 Bane 1
600630 3 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Borup IF 1 Bane 1
600631 3 Kl. 10:36 Greve Fodbold 1 Næstved I.F. 2
600632 3 Kl. 10:36 Borup IF 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
600633 3 Kl. 10:54 FC Lejre 1 Næstved I.F. 2 Bane 1
600634 3 Kl. 10:54 Hvidovre IF 2 Greve Fodbold 1 Bane 1
600635 3 Kl. 11:12 Greve Fodbold 1 FC Lejre 1
600636 3 Kl. 11:12 Næstved I.F. 2 Borup IF 1 Bane 1
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
600671 6 Kl. 08:30 Vanløse IF 4 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
600672 6 Kl. 08:30 Borup IF 1 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Bane 1
600673 6 Kl. 08:48 Næstved I.F. 2 Vanløse IF 4
600674 6 Kl. 08:48 Himmelev-Veddelev BK 2 Borup IF 1 Bane 1
600801 6 Kl. 09:06 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Næstved I.F. 2 Bane 1
600820 6 Kl. 09:06 Borup IF 1 Vanløse IF 4 Bane 1
600821 6 Kl. 09:24 Himmelev-Veddelev BK 2 Næstved I.F. 2 Bane 1
600852 6 Kl. 09:24 Vanløse IF 4 Vallensbæk IF 1 Bane 1
600853 6 Kl. 09:42 Vallensbæk IF 1
!
NB: Vallensbæk IF 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
600854 6 Kl. 09:42 Næstved I.F. 2 Borup IF 1
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
600661 5 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Herstedøster IC 1
600662 5 Kl. 10:00 FC Lejre 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
600663 5 Kl. 10:18 Vanløse IF 3 Sundby BK 2
600664 5 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 FC Lejre 1
600665 5 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vanløse IF 3
600666 5 Kl. 10:36 FC Lejre 1 Sundby BK 2
600667 5 Kl. 10:54 Herstedøster IC 1 Vanløse IF 3
600668 5 Kl. 10:54 Sundby BK 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
600669 5 Kl. 11:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
600670 5 Kl. 11:12 Vanløse IF 3 FC Lejre 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Karlslunde Stadion Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
600637 4 Kl. 11:00 RB 1906 1 Karlslunde IF 2
600638 4 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2 Ølstykke FC 1
600639 4 Kl. 11:18 Greve Fodbold 1 RB 1906 1
600640 4 Kl. 11:18 Karlslunde IF 2 Hvidovre IF 2
600641 4 Kl. 11:36 Ølstykke FC 1 Greve Fodbold 1
600642 4 Kl. 11:36 Hvidovre IF 2 RB 1906 1
600657 4 Kl. 11:54 Karlslunde IF 2 Greve Fodbold 1
600658 4 Kl. 11:54 RB 1906 1 Ølstykke FC 1
600659 4 Kl. 12:12 Ølstykke FC 1 Karlslunde IF 2
600660 4 Kl. 12:12 Greve Fodbold 1 Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Greve Idræts Center Lillevangsvej 88 2670 Greve
601123 7 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vanløse IF 3
601124 7 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
601125 7 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
601126 7 Kl. 10:18 Vanløse IF 3 Greve Fodbold 1
601127 7 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 FC Lejre 1
601128 7 Kl. 10:36 Greve Fodbold 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
601129 7 Kl. 10:54 Vanløse IF 3 FC Lejre 1
601130 7 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
601131 7 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 2 Vanløse IF 3
601219 7 Kl. 11:12 FC Lejre 1 Greve Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
601220 8 Kl. 09:00 Vallensbæk IF 1 Ølstykke FC 1
601221 8 Kl. 09:00 Næstved I.F. 2 Sundby BK 2
601222 8 Kl. 09:18 Karlslunde IF 2 Vallensbæk IF 1
601223 8 Kl. 09:18 Ølstykke FC 1 Næstved I.F. 2
601224 8 Kl. 09:36 Sundby BK 2 Karlslunde IF 2
601225 8 Kl. 09:36 Næstved I.F. 2 Vallensbæk IF 1
601226 8 Kl. 09:54 Ølstykke FC 1 Karlslunde IF 2
601227 8 Kl. 09:54 Vallensbæk IF 1 Sundby BK 2
315378 8 Kl. 10:12 Karlslunde IF 2 Næstved I.F. 2
601228 8 Kl. 10:12 Sundby BK 2 Ølstykke FC 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
315380 9 Kl. 11:30 RB 1906 1 Herstedøster IC 1
315384 9 Kl. 11:30 Borup IF 1 Vanløse IF 4
315385 9 Kl. 11:48 Hvidovre IF 2 RB 1906 1
315386 9 Kl. 11:48 Herstedøster IC 1 Borup IF 1
315387 9 Kl. 12:06 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 2
315388 9 Kl. 12:06 Borup IF 1 RB 1906 1
315389 9 Kl. 12:24 Herstedøster IC 1 Hvidovre IF 2
315390 9 Kl. 12:24 RB 1906 1 Vanløse IF 4
315391 9 Kl. 12:42 Vanløse IF 4 Herstedøster IC 1
315392 9 Kl. 12:42 Hvidovre IF 2 Borup IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
315393 10 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
315394 10 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 RB 1906 1
315395 10 Kl. 10:18 Borup IF 1 Sundby BK 2
315396 10 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 2 Greve Fodbold 1
315397 10 Kl. 10:36 RB 1906 1 Borup IF 1
315398 10 Kl. 10:36 Greve Fodbold 1 Sundby BK 2
315399 10 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 2 Borup IF 1
315400 10 Kl. 10:54 Sundby BK 2 RB 1906 1
315401 10 Kl. 11:12 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 2
315402 10 Kl. 11:12 Borup IF 1 Greve Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
315413 12 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Ølstykke FC 1
315414 12 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Herstedøster IC 1
315415 12 Kl. 10:18 FC Lejre 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315416 12 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Hvidovre IF 2
315417 12 Kl. 10:36 Herstedøster IC 1 FC Lejre 1
315418 12 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
315419 12 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 FC Lejre 1
315420 12 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
315421 12 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1 Ølstykke FC 1
315422 12 Kl. 11:12 FC Lejre 1 Hvidovre IF 2
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
315403 11 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Vanløse IF 3
315404 11 Kl. 10:00 Næstved I.F. 2 Vallensbæk IF 1
315405 11 Kl. 10:18 Karlslunde IF 2 Vanløse IF 4
315406 11 Kl. 10:18 Vanløse IF 3 Næstved I.F. 2
315407 11 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 Karlslunde IF 2
315408 11 Kl. 10:36 Næstved I.F. 2 Vanløse IF 4
315409 11 Kl. 10:54 Vanløse IF 3 Karlslunde IF 2
315410 11 Kl. 10:54 Vanløse IF 4 Vallensbæk IF 1
315411 11 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1 Vanløse IF 3
315412 11 Kl. 11:12 Karlslunde IF 2 Næstved I.F. 2
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
323027 14 Kl. 10:00 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 2
323028 14 Kl. 10:00 Næstved I.F. 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
323029 14 Kl. 10:18 Herstedøster IC 1 RB 1906 1
323030 14 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 2 Næstved I.F. 2
323031 14 Kl. 10:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Herstedøster IC 1
323032 14 Kl. 10:36 Næstved I.F. 2 RB 1906 1
323033 14 Kl. 10:54 Himmelev-Veddelev BK 2 Herstedøster IC 1
323034 14 Kl. 10:54 RB 1906 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
323035 14 Kl. 11:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
323036 14 Kl. 11:12 Herstedøster IC 1 Næstved I.F. 2
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Borup Stadion, kunstgræs Bane 1 Hovedgaden 65 4140 Borup
332181 15 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Vanløse IF 3 Bane 1
332182 15 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
332183 15 Kl. 10:18 Borup IF 1 Sundby BK 2 Bane 1
332184 15 Kl. 10:18 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
332185 15 Kl. 10:36 Ølstykke FC 1 Borup IF 1 Bane 1
332186 15 Kl. 10:36 Hvidovre IF 2 Sundby BK 2 Bane 1
332187 15 Kl. 10:54 Vanløse IF 3 Borup IF 1 Bane 1
332188 15 Kl. 10:54 Sundby BK 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
332189 15 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Vanløse IF 3 Bane 1
332190 15 Kl. 11:12 Borup IF 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Lejrehallen Bispegårdsvej 2 4320 Lejre
315423 13 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 Karlslunde IF 2
315424 13 Kl. 10:00 FC Lejre 1 Vanløse IF 4
315425 13 Kl. 10:18 Greve Fodbold 1 Vallensbæk IF 1
315426 13 Kl. 10:18 Karlslunde IF 2 FC Lejre 1
315427 13 Kl. 10:36 Vanløse IF 4 Greve Fodbold 1
315428 13 Kl. 10:36 FC Lejre 1 Vallensbæk IF 1
315429 13 Kl. 10:54 Karlslunde IF 2 Greve Fodbold 1
315430 13 Kl. 10:54 Vallensbæk IF 1 Vanløse IF 4
315431 13 Kl. 11:12 Vanløse IF 4 Karlslunde IF 2
323026 13 Kl. 11:12 Greve Fodbold 1 FC Lejre 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
332212 18 Kl. 09:30 Vallensbæk IF 1 Herstedøster IC 1
332213 18 Kl. 09:30 Greve Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2
332214 18 Kl. 09:48 Hvidovre IF 2 Vallensbæk IF 1
332215 18 Kl. 09:48 Herstedøster IC 1 Greve Fodbold 1
332216 18 Kl. 10:06 Himmelev-Veddelev BK 2 Hvidovre IF 2
332217 18 Kl. 10:06 Greve Fodbold 1 Vallensbæk IF 1
332218 18 Kl. 10:24 Herstedøster IC 1 Hvidovre IF 2
332219 18 Kl. 10:24 Vallensbæk IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2
332220 18 Kl. 10:42 Himmelev-Veddelev BK 2 Herstedøster IC 1
332221 18 Kl. 10:42 Hvidovre IF 2 Greve Fodbold 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Karlslunde Stadion Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
332202 17 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Karlslunde IF 2
332203 17 Kl. 10:00 Borup IF 1 Sundby BK 2
332204 17 Kl. 10:18 Næstved I.F. 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
332205 17 Kl. 10:18 Karlslunde IF 2 Borup IF 1
332206 17 Kl. 10:36 Sundby BK 2 Næstved I.F. 2
332207 17 Kl. 10:36 Borup IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
332208 17 Kl. 10:54 Karlslunde IF 2 Næstved I.F. 2
332209 17 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Sundby BK 2
332210 17 Kl. 11:12 Sundby BK 2 Karlslunde IF 2
332211 17 Kl. 11:12 Næstved I.F. 2 Borup IF 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
332191 16 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Ølstykke FC 1
332192 16 Kl. 10:00 FC Lejre 1 RB 1906 1
332193 16 Kl. 10:18 Vanløse IF 3 Vanløse IF 4
332194 16 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 FC Lejre 1
332196 16 Kl. 10:36 RB 1906 1 Vanløse IF 3
332197 16 Kl. 10:36 FC Lejre 1 Vanløse IF 4
332198 16 Kl. 10:54 Ølstykke FC 1 Vanløse IF 3
332199 16 Kl. 10:54 Vanløse IF 4 RB 1906 1
332200 16 Kl. 11:12 RB 1906 1 Ølstykke FC 1
332201 16 Kl. 11:12 Vanløse IF 3 FC Lejre 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind