MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
251449
10-11 2019
Kl. 10:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov 1
251447
16-11 2019
Kl. 10:00
RB 1906 3 Gundsølille SGIF 1 Roskilde Idrætspark
251448
16-11 2019
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold 2
251452
24-11 2019
Kl. 10:30
Gundsølille SGIF 1 Oversidder Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
251450
30-11 2019
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov 1 RB 1906 3 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
251451
01-12 2019
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
251455
08-12 2019
Kl. 10:00
Gundsølille SGIF 1 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
251453
14-12 2019
Kl. 10:00
RB 1906 3 Oversidder Roskilde Idrætspark
251454
14-12 2019
Kl. 10:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov 1
252193
05-01 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
251456
11-01 2020
Kl. 10:00
RB 1906 3 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Roskilde Idrætspark
252192
11-01 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov 1 Gundsølille SGIF 1 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
252196
19-01 2020
Kl. 10:30
Gundsølille SGIF 1 Oversidder Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
252195
25-01 2020
Kl. 09:00
AIK 65 Strøby Fodbold 2 IF Frem Bjæverskov 1 Strøbyhallen Kunstgræs
252194
25-01 2020
Kl. 10:00
Oversidder RB 1906 3
252199
26-01 2020
Kl. 10:00
Gundsølille SGIF 1 RB 1906 3 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
252197
01-02 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov 1 Oversidder Bjæverskov Stadion Kunstgræs
252198
02-02 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
252202
23-02 2020
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold 2
252200
29-02 2020
Kl. 10:00
RB 1906 3 IF Frem Bjæverskov 1 Roskilde Idrætspark
252201
29-02 2020
Kl. 10:00
Oversidder Gundsølille SGIF 1
252205
01-03 2020
Kl. 10:00
Oversidder RB 1906 3
252203
07-03 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov 1 Oversidder Bjæverskov Stadion Kunstgræs
252204
08-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Gundsølille SGIF 1 Strøbyhallen Kunstgræs
252208 ma
09-03 2020
Kl. 18:00
Gundsølille SGIF 1 IF Frem Bjæverskov 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
252206
14-03 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
252211
15-03 2020
Kl. 10:00
Oversidder Gundsølille SGIF 1
252207
15-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 RB 1906 3 Strøbyhallen Kunstgræs
252209
21-03 2020
Kl. 10:00
RB 1906 3 Oversidder Roskilde Idrætspark
252210
21-03 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov 1 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind