MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
252212
10-11 2019
Kl. 11:00
Hundested IK 1 Nødebo IF 1 Hundested Stadion
252214
16-11 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Skovshoved IF 1 Hørsholm Idrætspark
252216
16-11 2019
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Brede IF 1 Pedella Park Kunstgræs
252213
17-11 2019
Kl. 09:30
Frem Hellebæk 2 Helsinge Fodbold 3 Pedella Park Kunstgræs
252215
24-11 2019
Kl. 13:15
LSF 3 Rudersdal Boldklub 2 Smørum Idrætscenter
252218
30-11 2019
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 LSF 3 Hillerød Stadion Kunstgræs
252249
30-11 2019
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 3 Hundested IK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
252251
30-11 2019
Kl. 10:00
Brede IF 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
252250
01-12 2019
Kl. 13:30
Skovshoved IF 1 Frem Hellebæk 2 Skovshoved I P
252252
08-12 2019
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 2 Nødebo IF 1 Vedbæk Stadion
252253 ma
09-12 2019
Kl. 17:45
Hundested IK 1 Skovshoved IF 1 Hundested Stadion
252256
14-12 2019
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Pedella Park Kunstgræs
252254
15-12 2019
Kl. 09:30
Frem Hellebæk 2 Brede IF 1 Pedella Park Kunstgræs
252255
15-12 2019
Kl. 10:30
LSF 3 Helsinge Fodbold 3 Smørum Idrætscenter
252260
05-01 2020
Kl. 12:15
Skovshoved IF 1 LSF 3 Skovshoved I P
252217
05-01 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 2 Frem Hellebæk 1 Vedbæk Stadion
252257
11-01 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Frem Hellebæk 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
252258
11-01 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 3 Rudersdal Boldklub 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
252261
11-01 2020
Kl. 10:00
Brede IF 1 Hundested IK 1 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
252259
11-01 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 2 Frem Hellebæk 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
252264
25-01 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Helsinge Fodbold 3 Hillerød Stadion Kunstgræs
252266
25-01 2020
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Frem Hellebæk 2 Pedella Park Kunstgræs
252265
26-01 2020
Kl. 14:00
LSF 3 Brede IF 1 KIWI-Park kunstgræs
252263
01-02 2020
Kl. 11:00
Hundested IK 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Hundested Stadion Kunstgræs
252262
02-02 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 2 Skovshoved IF 1 Vedbæk Stadion
252278
22-02 2020
Kl. 11:00
Hundested IK 1 LSF 3 Hundested Stadion
252270
22-02 2020
Kl. 13:30
Skovshoved IF 1 Nødebo IF 1 Skovshoved I P
252272
23-02 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 2 Hørsholm-Usserød IK 2 Vedbæk Stadion
252268
29-02 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 3 Frem Hellebæk 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
252269
29-02 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 2 LSF 3 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
252271
29-02 2020
Kl. 11:15
Brede IF 1 Rudersdal Boldklub 2 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
252267
01-03 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk 2 Hundested IK 1 Pedella Park Kunstgræs
252273
07-03 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Brede IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
252274
07-03 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 3 Skovshoved IF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
252277
07-03 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk 1 Hundested IK 1 Pedella Park Kunstgræs
252276
08-03 2020
Kl. 09:00
LSF 3
!
NB: LSF 3 er taberdømt
Frem Hellebæk 2 Smørum Idrætscenter
252281
14-03 2020
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Skovshoved IF 1 Pedella Park Kunstgræs
252282
14-03 2020
Kl. 11:15
Brede IF 1 Helsinge Fodbold 3 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
252279
15-03 2020
Kl. 09:30
Frem Hellebæk 2 Rudersdal Boldklub 2 Pedella Park Kunstgræs
252280
15-03 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 2 Nødebo IF 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
252284
21-03 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Frem Hellebæk 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
252285
21-03 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 3 Hørsholm-Usserød IK 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
252286
21-03 2020
Kl. 13:15
LSF 3 Frem Hellebæk 1 Smørum Idrætscenter
252283
22-03 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 2 Hundested IK 1 Vedbæk Stadion
252287
22-03 2020
Kl. 13:30
Skovshoved IF 1 Brede IF 1 Skovshoved I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind