MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
252292
16-11 2019
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 Taastrup FC 5 Elverroad Kunstgræs
252294
16-11 2019
Kl. 10:00
Herlev IF 3 BK Hekla 3 Herlev Stadion
252289
16-11 2019
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Orient GI 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
252291
17-11 2019
Kl. 09:15
BK Hekla 3 Brøndbyernes IF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
252290
23-11 2019
Kl. 09:45
Glostrup 2 IF Hjorten 2
!
NB: IF Hjorten 2 er taberdømt
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
252288
24-11 2019
Kl. 10:00
FA 2000 2 Herlev IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
252296
24-11 2019
Kl. 15:00
IF Hjorten 2 Sundby BK 1 Herlev Stadion Kunstgræs
252297
01-12 2019
Kl. 10:00
Taastrup FC 5 Glostrup 2 NyBolig Park - Kunstgræs
252293
01-12 2019
Kl. 16:00
Brøndbyernes IF 2 B. 1973, Herlev 3 Brøndby Stadion
252295
08-12 2019
Kl. 11:30
Orient GI 2 FA 2000 2 Rødovre Stadion Kunst
252301
14-12 2019
Kl. 09:15
BK Hekla 3 Orient GI 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
252303
14-12 2019
Kl. 10:00
Herlev IF 3 B. 1973, Herlev 3 Herlev Stadion
252300
14-12 2019
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Taastrup FC 5 Kunst, Sundby/Kløvermarken
252302
15-12 2019
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 Glostrup 2 Elverroad Kunstgræs
252299
15-12 2019
Kl. 14:00
FA 2000 2 IF Hjorten 2
!
NB: IF Hjorten 2 er taberdømt
Kunst, Jens Jessens Vej
252306
05-01 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 2 BK Hekla 3 Herlev Stadion Kunstgræs
252305
11-01 2020
Kl. 09:45
Glostrup 2 Sundby BK 1 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
252307
12-01 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 5 FA 2000 2 NyBolig Park - Kunstgræs
252304
12-01 2020
Kl. 11:40
Orient GI 2 Brøndbyernes IF 2 Rødovre Stadion Kunst
252310
25-01 2020
Kl. 10:00
Herlev IF 3 Orient GI 2 Herlev Stadion
252311
25-01 2020
Kl. 12:00
BK Hekla 3 Taastrup FC 5 Kunst, Hekla park
252308
25-01 2020
Kl. 16:00
Brøndbyernes IF 2 IF Hjorten 2 Brøndby Stadion
252312
26-01 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 Sundby BK 1 Elverroad Kunstgræs
252298
01-02 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Herlev IF 3 Brøndby Stadion
252309 ti
04-02 2020
Kl. 18:00
FA 2000 2 Glostrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
252316 ma
24-02 2020
Kl. 17:00
IF Hjorten 2 Herlev IF 3 Herlev Stadion Kunstgræs
252313
29-02 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 1 FA 2000 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
252315
29-02 2020
Kl. 09:45
Glostrup 2 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
252314
01-03 2020
Kl. 10:00
Orient GI 2 B. 1973, Herlev 3 Rødovre Stadion Kunst
252317
01-03 2020
Kl. 11:50
Taastrup FC 5 Brøndbyernes IF 2 NyBolig Park - Kunstgræs
252322
07-03 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 FA 2000 2 Elverroad Kunstgræs
252319
07-03 2020
Kl. 10:00
Herlev IF 3 Taastrup FC 5 Herlev Stadion
252321
07-03 2020
Kl. 11:00
BK Hekla 3 Sundby BK 1 Kunst, Hekla park
252318
07-03 2020
Kl. 16:00
Brøndbyernes IF 2 Glostrup 2 Brøndby Stadion
252320
08-03 2020
Kl. 10:00
Orient GI 2 IF Hjorten 2
!
NB: IF Hjorten 2 er taberdømt
Rødovre Stadion Kunst
252325
14-03 2020
Kl. 09:45
Glostrup 2 Herlev IF 3 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
252324
14-03 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Brøndbyernes IF 2 Sundby/Kløvermarken
252323
14-03 2020
Kl. 10:30
FA 2000 2 BK Hekla 3 Kunst, Jens Jessens Vej
252326
15-03 2020
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev 3 IF Hjorten 2 Elverroad Kunstgræs
252327
15-03 2020
Kl. 10:00
Taastrup FC 5 Orient GI 2 NyBolig Park - Kunstgræs
252329
21-03 2020
Kl. 10:00
Herlev IF 3 Sundby BK 1 Herlev Stadion
252331
21-03 2020
Kl. 11:00
BK Hekla 3 B. 1973, Herlev 3 Kunst, Hekla park
252328
21-03 2020
Kl. 16:00
Brøndbyernes IF 2 FA 2000 2 Brøndby Stadion
252330
22-03 2020
Kl. 10:00
Orient GI 2 Glostrup 2 Rødovre Stadion Kunst
252332
22-03 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 2 Taastrup FC 5 Herlev Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind