MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
252725
16-11 2019
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
252724
17-11 2019
Kl. 09:30
Ølstykke FC 2 Albertslund IF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
252723
17-11 2019
Kl. 10:15
Måløv BK 1 Kr. Værløse IF 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
252726
17-11 2019
Kl. 11:30
Måløv BK 2 BSF 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
515996
23-11 2019
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 1 Måløv BK 2 Stavnsholt
515999
30-11 2019
Kl. 10:30
Jyllinge FC 1 BFC Lundegården 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
515998
30-11 2019
Kl. 11:30
Slagslunde-Ganløse IF 1 Ølstykke FC 2 KIWI-Park
515997
01-12 2019
Kl. 09:50
Albertslund IF 1 Måløv BK 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
253529
01-12 2019
Kl. 10:15
BSF 1 IF Hjorten 1 Ballerup Idrætspark
252727
08-12 2019
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Jyllinge FC 1 Herlev Stadion Kunstgræs
516002
15-12 2019
Kl. 10:00
Ølstykke FC 2 Jyllinge FC 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
516000
15-12 2019
Kl. 10:15
BSF 1 Kr. Værløse IF 1 Ballerup Idrætspark
516001
15-12 2019
Kl. 10:15
Måløv BK 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516003
15-12 2019
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Albertslund IF 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516004
15-12 2019
Kl. 15:00
IF Hjorten 1
!
NB: IF Hjorten 1 er taberdømt
BFC Lundegården 1 Herlev Stadion Kunstgræs
516005
11-01 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 1 IF Hjorten 1 Stavnsholt
516007
11-01 2020
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Ølstykke FC 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
516023
11-01 2020
Kl. 10:30
Jyllinge FC 1 Måløv BK 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
516020
11-01 2020
Kl. 11:30
Slagslunde-Ganløse IF 1 Måløv BK 2 KIWI-Park
516006
12-01 2020
Kl. 09:50
Albertslund IF 1 BSF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
516663
18-01 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 1 Albertslund IF 1 Stavnsholt
516665
19-01 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Ølstykke FC 2 Herlev Stadion Kunstgræs
516664
25-01 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Jyllinge FC 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516661
26-01 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Ballerup Idrætspark
516662
26-01 2020
Kl. 10:15
Måløv BK 1 BFC Lundegården 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516668
29-02 2020
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Måløv BK 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
516669
29-02 2020
Kl. 11:30
Slagslunde-Ganløse IF 1 Kr. Værløse IF 1 KIWI-Park
516670
29-02 2020
Kl. 11:30
Jyllinge FC 1 BSF 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
516667
01-03 2020
Kl. 09:50
Albertslund IF 1 IF Hjorten 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
516666
01-03 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC 2 Måløv BK 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
516725
07-03 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 1 Jyllinge FC 1 Stavnsholt
516726
08-03 2020
Kl. 09:50
Albertslund IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
516724
08-03 2020
Kl. 10:15
BSF 1 BFC Lundegården 1 Ballerup Idrætspark
516727
08-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 Ølstykke FC 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516728
08-03 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Måløv BK 1 Herlev Stadion Kunstgræs
516731
14-03 2020
Kl. 10:15
BFC Lundegården 1 Kr. Værløse IF 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
516729
15-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 1 Måløv BK 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516730
15-03 2020
Kl. 15:00
Ølstykke FC 2 BSF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
516732
15-03 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Herlev Stadion Kunstgræs
516735
21-03 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF 1 Ølstykke FC 2 Stavnsholt
516796
21-03 2020
Kl. 11:30
Slagslunde-Ganløse IF 1 Jyllinge FC 1 KIWI-Park
516748
22-03 2020
Kl. 09:50
Albertslund IF 1 BFC Lundegården 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
516734
22-03 2020
Kl. 10:15
BSF 1 Måløv BK 1 Ballerup Idrætspark
516795
22-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 2 IF Hjorten 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
516733
28-03 2020
Kl. 10:30
Jyllinge FC 1 Albertslund IF 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind