MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (09) 8v8, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
516798
10-11 2019
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold 2 Helsinge Fodbold 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
516797
16-11 2019
Kl. 10:00
Gilleleje FK 1 FC Holte 2 Nellerupgård Stadion Kunstgræs
516799
17-11 2019
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Espergærde IF 1 Pedella Park
765882
24-11 2019
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Hornbæk IF 1 Humlebæk Stadion
516800
24-11 2019
Kl. 11:15
Snekkersten IF 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
516805
24-11 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF 1 Hillerød Fodbold 2 Mørdrup Idrætsanlæg
516803
30-11 2019
Kl. 11:00
FC Holte 2 Snekkersten IF 2 Rudegård Stadion
516804
30-11 2019
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Gilleleje FK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
516802
30-11 2019
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 2 Rudersdal Boldklub 1 Karsemosegård Kunstgræs
765886
08-12 2019
Kl. 11:15
Snekkersten IF 2 Helsinge Fodbold 2 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
765884
14-12 2019
Kl. 10:00
Gilleleje FK 1 Espergærde IF 1 Nellerupgård Stadion Kunstgræs
765885
14-12 2019
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold 2 Humlebæk BK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
765883
15-12 2019
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 FC Holte 2 Karsemosegård Kunstgræs
765887
15-12 2019
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 1 Hornbæk IF 1 Vedbæk Stadion
765892
05-01 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Gilleleje FK 1 Humlebæk Stadion
765891
05-01 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 1 Snekkersten IF 2 Mørdrup Idrætsanlæg
765890
11-01 2020
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Hillerød Fodbold 2 Pedella Park
765889
11-01 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
765888
11-01 2020
Kl. 13:00
FC Holte 2 Rudersdal Boldklub 1 Rudegård Stadion
516801
19-01 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 1 Humlebæk BK 1 Vedbæk Stadion
765893
25-01 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Espergærde IF 1 Karsemosegård Kunstgræs
765894
25-01 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK 1 Hornbæk IF 1 Nellerupgård Stadion Kunstgræs
765895
25-01 2020
Kl. 13:00
FC Holte 2 Helsinge Fodbold 2 Rudegård Stadion
301112
26-01 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 2 Humlebæk BK 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
301113
26-01 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 1 Hillerød Fodbold 2 Vedbæk Stadion
301792
22-02 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 1 FC Holte 2 Mørdrup Idrætsanlæg
301793
23-02 2020
Kl. 12:00
Humlebæk BK 1 Nivå-Kokkedal FK 2 Humlebæk Stadion
301114
29-02 2020
Kl. 09:30
Hillerød Fodbold 2 Gilleleje FK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
301115
29-02 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Rudersdal Boldklub 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
301791
01-03 2020
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Snekkersten IF 2 Pedella Park
301794
07-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Hornbæk IF 1 Karsemosegård Kunstgræs
301797
07-03 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Espergærde IF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
301795
07-03 2020
Kl. 13:00
FC Holte 2 Humlebæk BK 1 Rudegård Stadion
301829
08-03 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Helsinge Fodbold 2 Humlebæk Stadion
301798
08-03 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 2 Hillerød Fodbold 2 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
301799
08-03 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 1 Gilleleje FK 1 Vedbæk Stadion
301801
14-03 2020
Kl. 09:00
Hillerød Fodbold 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
301800
14-03 2020
Kl. 10:00
Gilleleje FK 1 Snekkersten IF 2 Nellerupgård Stadion Kunstgræs
301802
15-03 2020
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 FC Holte 2 Pedella Park
301803
15-03 2020
Kl. 13:15
Rudersdal Boldklub 1 Espergærde IF 1 Vedbæk Stadion
301834
21-03 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 1 Humlebæk BK 1 Mørdrup Idrætsanlæg
301831
21-03 2020
Kl. 11:00
FC Holte 2 Hillerød Fodbold 2 Rudegård Stadion
301832
21-03 2020
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold 2 Hornbæk IF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
301830
22-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Gilleleje FK 1 Karsemosegård Kunstgræs
301833
22-03 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 2 Rudersdal Boldklub 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind