MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
947416
09-11 2019
Kl. 12:00
AB 1 Bk. Hekla 2 Akademisk Boldklub
947415
16-11 2019
Kl. 09:30
Værløse BK 1 Hareskov IF 1 Værløse Stadion
947419
16-11 2019
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 Oversidder Stenløse Stadion
947417
16-11 2019
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Slangerup & Omegn IF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
947418
17-11 2019
Kl. 11:45
GVI 2 LSF 2 Kunst, GVI. Nymosen
947422
30-11 2019
Kl. 09:00
Bk. Hekla 2 Værløse BK 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
947421
01-12 2019
Kl. 09:00
Hareskov IF 1 GVI 2 Værløse Stadion Kunstgræs
947424
01-12 2019
Kl. 09:00
Oversidder Ølstykke FC 1
947423
01-12 2019
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1
!
NB: Slangerup & Omegn IF 1 er taberdømt
AB 1 Slangerup Stadion
947420
01-12 2019
Kl. 14:00
LSF 2 Stenløse BK 1 Gryden kunstgræs
947427
08-12 2019
Kl. 10:00
AB 1 Oversidder Akademisk Boldklub
947426
14-12 2019
Kl. 09:30
Værløse BK 1 Slangerup & Omegn IF 1 Værløse Stadion
947429
14-12 2019
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 Ølstykke FC 1 Stenløse Stadion
947428
14-12 2019
Kl. 11:15
GVI 2 Bk. Hekla 2 Kunst, GVI. Nymosen
947425
15-12 2019
Kl. 10:30
LSF 2 Hareskov IF 1 Smørum Idrætscenter
947431
11-01 2020
Kl. 11:15
Bk. Hekla 2 LSF 2 Kunst, Hekla park
947434
12-01 2020
Kl. 10:30
Oversidder Værløse BK 1
947432
12-01 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC 1 AB 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
947436
18-01 2020
Kl. 09:30
Værløse BK 1 Ølstykke FC 1 Værløse Stadion
949128
25-01 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 AB 1 Stenløse Stadion
947437
26-01 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF 1 Bk. Hekla 2 Værløse Stadion Kunstgræs
949127
26-01 2020
Kl. 11:45
GVI 2 Oversidder Kunst, GVI. Nymosen
947435
26-01 2020
Kl. 12:00
LSF 2 Slangerup & Omegn IF 1 Smørum Idrætscenter
947433
01-02 2020
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF 1 GVI 2 Slangerup Stadion
947430
22-02 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 Hareskov IF 1 Stenløse Stadion
949129
23-02 2020
Kl. 10:00
AB 1 Værløse BK 1 Akademisk Boldklub
949130
29-02 2020
Kl. 11:15
Bk. Hekla 2 Stenløse BK 1 Kunst, Hekla park
949131
29-02 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC 1 GVI 2 Ølstykke Stadion Kunstgræs
949132
01-03 2020
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1 Hareskov IF 1 Slangerup Stadion
949133
01-03 2020
Kl. 10:30
Oversidder LSF 2
949138
07-03 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 Værløse BK 1 Stenløse Stadion
949136
07-03 2020
Kl. 11:00
Bk. Hekla 2 Slangerup & Omegn IF 1 Kunst, Hekla park
949137
08-03 2020
Kl. 10:00
GVI 2 AB 1 Kunst, GVI. Nymosen
949135
08-03 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 Oversidder Værløse Stadion Kunstgræs
949134
08-03 2020
Kl. 10:30
LSF 2 Ølstykke FC 1 Smørum Idrætscenter
949139
14-03 2020
Kl. 09:30
Værløse BK 1 GVI 2 Værløse Stadion
949142
14-03 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK 1 Slangerup & Omegn IF 1 Stenløse Stadion
949141
14-03 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Hareskov IF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
949143
15-03 2020
Kl. 10:30
Oversidder Bk. Hekla 2
949140
15-03 2020
Kl. 11:30
AB 1 LSF 2 Akademisk Boldklub
949146
21-03 2020
Kl. 12:30
Bk. Hekla 2 Ølstykke FC 1 Kunst, Hekla park
949147
22-03 2020
Kl. 10:00
GVI 2 Stenløse BK 1 Kunst, GVI. Nymosen
949145
22-03 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 AB 1 Værløse Stadion Kunstgræs
949148
22-03 2020
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF 1 Oversidder Slangerup Stadion
949144
22-03 2020
Kl. 11:45
LSF 2 Værløse BK 1 Smørum Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind