MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
397990
16-11 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Rundforbi Stadion
397991
16-11 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Oversidder Birkerød Stadion
397992
16-11 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 FC Holte 1 Virumgård kunstgræsbane
397989
16-11 2019
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 AB Xtra Helsingør Idrætspark
397988
16-11 2019
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Lyngby Stadion
397995 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
AB Xtra Lyngby Boldklub 1921 1 Akademisk Boldklub, Kunstgræs
397997
30-11 2019
Kl. 09:30
FC Holte 1 BSV af 2016 1 Rudegård Stadion
397996
30-11 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 1 Helsingør IF Fodbold 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
397993
30-11 2019
Kl. 12:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK 2
397994
01-12 2019
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Karsemosegård Kunstgræs
398014
14-12 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 AB Xtra Birkerød Stadion
398015
14-12 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 BSV af 2016 1 Virumgård kunstgræsbane
398013
14-12 2019
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 FC Holte 1 Helsingør Idrætspark
398011
14-12 2019
Kl. 12:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK 1
398012
14-12 2019
Kl. 14:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Lyngby Stadion
398017 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
AB Xtra Oversidder Akademisk Boldklub, Kunstgræs
398018
11-01 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Helsingør IF Fodbold 1 Rundforbi Stadion
398019
11-01 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
398020
11-01 2020
Kl. 11:15
FC Holte 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Rudegård Stadion
398016
11-01 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Karsemosegård Kunstgræs
398024
25-01 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 FC Holte 1 Birkerød Stadion
398025
25-01 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Helsingør IF Fodbold 1 Virumgård kunstgræsbane
398021
25-01 2020
Kl. 10:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK 1
398023
26-01 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 AB Xtra Karsemosegård Kunstgræs
398022
26-01 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 1 BSV af 2016 1 Lyngby Stadion
398027
23-02 2020
Kl. 12:00
AB Xtra Virum-Sorgenfri BK 2 Akademisk Boldklub, Kunstgræs
398028
29-02 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Rundforbi Stadion
398029
29-02 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
398030
29-02 2020
Kl. 11:15
FC Holte 1 Oversidder Rudegård Stadion
398026
29-02 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Helsingør Idrætspark
398034
07-03 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Helsingør IF Fodbold 1 Birkerød Stadion
398036
07-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Virumgård kunstgræsbane
398031
07-03 2020
Kl. 11:00
Oversidder BSV af 2016 1
398033
08-03 2020
Kl. 10:00
AB Xtra Hørsholm-Usserød IK 1 Akademisk Boldklub, Kunstgræs
398032
08-03 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK 1 FC Holte 1 Karsemosegård Kunstgræs
398040
14-03 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Rundforbi Stadion
398041
14-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Hørsholm-Usserød IK 1 Virumgård kunstgræsbane
398042
14-03 2020
Kl. 11:00
FC Holte 1 AB Xtra Rudegård Stadion
398039
14-03 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 Oversidder Helsingør Idrætspark
398037
15-03 2020
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Lyngby Stadion
398046
21-03 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Birkerød Stadion
398173
21-03 2020
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK 1 FC Holte 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
398044
21-03 2020
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Helsingør IF Fodbold 1 Karsemosegård Kunstgræs
398043
21-03 2020
Kl. 12:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921 1
398045
22-03 2020
Kl. 14:30
AB Xtra BSV af 2016 1 Akademisk Boldklub, Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind