MENU

VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
366239
16-11 2019
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 Vallensbæk IF 1 Himmelev Idrætspark
366238
16-11 2019
Kl. 09:00
RB 1906 1 Kastrup BK 1 Roskilde Idrætspark
366282
16-11 2019
Kl. 11:15
KB 1 Herstedøster IC 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
366240
17-11 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 1 Karlslunde Stadion
366281
24-11 2019
Kl. 11:00
Dragør BK 1 Holbæk B&I 1 Kunst, Dragør Bk.
366286
30-11 2019
Kl. 08:45
Greve Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Greve Idræts Center
366287
30-11 2019
Kl. 10:30
Herstedøster IC 1 Karlslunde IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
366285
30-11 2019
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 RB 1906 1 Vallensbæk Idrætscenter
366284
01-12 2019
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Dragør BK 1 Kunst, John Tranums Alle
366283
07-12 2019
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 KB 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
366290
14-12 2019
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 Herstedøster IC 1 Himmelev Idrætspark
366289
14-12 2019
Kl. 09:00
RB 1906 1 Greve Fodbold 1 Roskilde Idrætspark
366288
14-12 2019
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 Kastrup BK 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
366422
14-12 2019
Kl. 11:30
KB 1 Karlslunde IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
366421
14-12 2019
Kl. 12:15
Dragør BK 1 Vallensbæk IF 1 Kunst, Dragør Bk.
366427
11-01 2020
Kl. 10:30
Herstedøster IC 1 RB 1906 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
366425
12-01 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Karlslunde Stadion
366423
12-01 2020
Kl. 11:15
Kastrup BK 1 KB 1 Kunst, John Tranums Alle
366424
12-01 2020
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 Holbæk B&I 1 Vallensbæk Idrætscenter
366432
18-01 2020
Kl. 11:30
KB 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
366426
19-01 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Dragør BK 1 Greve Idræts Center
366429
25-01 2020
Kl. 09:00
RB 1906 1 Karlslunde IF 1 Roskilde Idrætspark
366428
25-01 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 Greve Fodbold 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
366431
25-01 2020
Kl. 11:00
Dragør BK 1 Herstedøster IC 1 Dragør Bk
366430
26-01 2020
Kl. 12:45
Kastrup BK 1 Vallensbæk IF 1 Kunst, John Tranums Alle
366453
29-02 2020
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 RB 1906 1 Himmelev Idrætspark
366454
29-02 2020
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 KB 1 Vallensbæk Idrætscenter
366925
29-02 2020
Kl. 12:45
Herstedøster IC 1 Holbæk B&I 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
366913
01-03 2020
Kl. 08:45
Greve Fodbold 1 Kastrup BK 1 Greve Idræts Center
366480
01-03 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 1 Dragør BK 1 Karlslunde Stadion
367632
07-03 2020
Kl. 11:30
KB 1 RB 1906 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
366944
07-03 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, Dragør Bk.
366937
08-03 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 Karlslunde IF 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
366939
08-03 2020
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Herstedøster IC 1 Kunst, John Tranums Alle
366943
08-03 2020
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 Greve Fodbold 1 Vallensbæk Idrætscenter
367786
14-03 2020
Kl. 08:45
Himmelev-Veddelev BK 1 Holbæk B&I 1 Himmelev Idrætspark
367785
14-03 2020
Kl. 09:00
RB 1906 1 Dragør BK 1 Roskilde Idrætspark
367789
14-03 2020
Kl. 09:00
Herstedøster IC 1 Vallensbæk IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
367788
14-03 2020
Kl. 11:30
KB 1 Greve Fodbold 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
367787
15-03 2020
Kl. 11:00
Karlslunde IF 1 Kastrup BK 1 Karlslunde Stadion
367790
21-03 2020
Kl. 10:00
Holbæk B&I 1 RB 1906 1 Holbæk Sportsby - Kunstgræs
367793
21-03 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 1 KB 1 Kunst, Dragør Bk.
367794
22-03 2020
Kl. 08:45
Greve Fodbold 1 Herstedøster IC 1 Greve Idræts Center
367791
22-03 2020
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst, John Tranums Alle
367792
22-03 2020
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 Karlslunde IF 1 Vallensbæk Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind