MENU

VinterBold U11 Drenge 1 (09) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
367815
10-11 2019
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Hillerød Fodbold 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
367802
16-11 2019
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 1 Farum BK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
367830
17-11 2019
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
367814
17-11 2019
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK 1 HIK 2 Gladsaxe Stadion
367803
17-11 2019
Kl. 16:00
Østerbro IF 1 GVI 1 Kunst, Fælledparken
367831
30-11 2019
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
367832
30-11 2019
Kl. 10:00
Farum BK 1 Snekkersten IF 1 Farum Park
367833
30-11 2019
Kl. 11:15
GVI 1 Helsinge Fodbold 1 Kunst, GVI. Nymosen
367835
01-12 2019
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Virumgård kunstgræsbane
367834
01-12 2019
Kl. 10:00
HIK 2 Østerbro IF 1 Kunst, HIK
367840 fr
13-12 2019
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
367836
14-12 2019
Kl. 09:00
Hillerød Fodbold 1 Farum BK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
367837
14-12 2019
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 1 HIK 2 Helsinge Stadion Kunstgræs
367839
15-12 2019
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 GVI 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
367838
15-12 2019
Kl. 16:00
Østerbro IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Kunst, Fælledparken
367841
11-01 2020
Kl. 10:00
Farum BK 1 Allerød Fodbold Klub 1 Farum Park
367842
11-01 2020
Kl. 11:15
GVI 1 Hillerød Fodbold 1 Kunst, GVI. Nymosen
385264
11-01 2020
Kl. 11:30
HIK 2 Snekkersten IF 1 Kunst, HIK
385265
12-01 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Helsinge Fodbold 1 Virumgård kunstgræsbane
385263
12-01 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Østerbro IF 1 Gladsaxe Stadion
385776
19-01 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
385266
25-01 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold 1 HIK 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
385774
25-01 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
385777
26-01 2020
Kl. 09:45
Allerød Fodbold Klub 1 Østerbro IF 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
385775
26-01 2020
Kl. 10:00
Farum BK 1 GVI 1 Farum Park
386260
29-02 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Farum BK 1 Kunst, HIK
386212
29-02 2020
Kl. 11:15
GVI 1 Allerød Fodbold Klub 1 Kunst, GVI. Nymosen
386261
01-03 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Hillerød Fodbold 1 Virumgård kunstgræsbane
386213
01-03 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Snekkersten IF 1 Gladsaxe Stadion
386211
01-03 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 1 Helsinge Fodbold 1 Kunst, Fælledparken
386428 fr
06-03 2020
Kl. 17:15
GVI 1 HIK 2 Kunst, GVI. Nymosen
386263
07-03 2020
Kl. 09:15
Farum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Farum Park
386262
08-03 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
386433
08-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Helsinge Fodbold 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
386432
08-03 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Østerbro IF 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
386434
14-03 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold 1 Snekkersten IF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
386436
15-03 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 1 Farum BK 1 Gladsaxe Stadion
386438
15-03 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 GVI 1 Virumgård kunstgræsbane
386437
15-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 HIK 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
386435
15-03 2020
Kl. 16:00
Østerbro IF 1 Hillerød Fodbold 1 Kunst, Fælledparken
386439
21-03 2020
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold 1 Helsinge Fodbold 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
386441
21-03 2020
Kl. 10:00
GVI 1 Gladsaxe-Hero BK 1 Kunst, GVI. Nymosen
386443
21-03 2020
Kl. 10:00
HIK 2 Virum-Sorgenfri BK 1 Kunst, HIK
386440
21-03 2020
Kl. 10:45
Farum BK 1 Østerbro IF 1 Farum Park
386442
22-03 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind