MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
608805
09-11 2019
Kl. 11:15
Vanløse IF 2 Lundtofte Boldklub 3 Kunst, Vanløse I P
608642
10-11 2019
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Virum-Sorgenfri BK 3 Herlev Stadion Kunstgræs
608806 ti
12-11 2019
Kl. 17:15
Orient GI 2 Brede IF 1 Espelunden Kunstgræs
608641
16-11 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 2 BK Skjold 3 Rundforbi Stadion Kunst
608807
17-11 2019
Kl. 10:45
BK Hekla 4 GVI 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
608811
24-11 2019
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub 3 IF Hjorten 1 Lundtofte Idrætsplads
608808
30-11 2019
Kl. 10:00
Brede IF 1 BK Hekla 4 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
608809
30-11 2019
Kl. 10:00
BK Skjold 3 Orient GI 2 Kunst, Ryparken
608810
01-12 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 3 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane
608815
08-12 2019
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 GVI 3 Herlev Stadion Kunstgræs
608817
14-12 2019
Kl. 10:45
BK Hekla 4 Vanløse IF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
608813
14-12 2019
Kl. 11:15
Brede IF 1 BK Skjold 3 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
608814
15-12 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 2 Lundtofte Boldklub 3 Rundforbi Stadion
608816
15-12 2019
Kl. 10:00
Orient GI 2 Virum-Sorgenfri BK 3 Rødovre Stadion Kunst
608821
04-01 2020
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub 3 Orient GI 2 Lundtofte Idrætsplads
608818
11-01 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 3 BK Hekla 4 Kunst, Ryparken
608820
11-01 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 IF Hjorten 1 Kunst, Vanløse I P
608822
11-01 2020
Kl. 10:00
GVI 3 BSV af 2016 2
!
NB: BSV af 2016 2 er taberdømt
Kunst, GVI. Nymosen
608819
11-01 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 3 Brede IF 1 Virumgård kunstgræsbane
608826 ti
21-01 2020
Kl. 17:15
Orient GI 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Espelunden Kunstgræs
608823
25-01 2020
Kl. 10:00
Brede IF 1 Lundtofte Boldklub 3 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
608824
25-01 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 2 Vanløse IF 2 Rundforbi Stadion
608825
26-01 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 3 Virum-Sorgenfri BK 3 Kunst, Ryparken
608827
26-01 2020
Kl. 10:30
BK Hekla 4 IF Hjorten 1 Kunst, Hekla park
608812
02-02 2020
Kl. 11:45
GVI 3 Vanløse IF 2 Kunst, GVI. Nymosen
608831
22-02 2020
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub 3 BK Skjold 3 Lundtofte Idrætsplads
608828
23-02 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 BSV af 2016 2 Herlev Stadion Kunstgræs
608832
29-02 2020
Kl. 10:00
GVI 3 Brede IF 1 Kunst, GVI. Nymosen
608829
29-02 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 3 BK Hekla 4
!
NB: BK Hekla 4 er taberdømt
Virumgård kunstgræsbane
608830
01-03 2020
Kl. 15:45
Vanløse IF 2 Orient GI 2 Kunst, Vanløse I P
608833
07-03 2020
Kl. 10:00
Brede IF 1 Vanløse IF 2 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
608835
08-03 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 3 Lundtofte Boldklub 3 Virumgård kunstgræsbane
608834
08-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 3 GVI 3 Kunst, Ryparken
608837
08-03 2020
Kl. 10:45
BK Hekla 4 BSV af 2016 2 Kunst, Hekla park
608836
08-03 2020
Kl. 16:00
Orient GI 2 IF Hjorten 1 Rødovre Stadion Kunst
608838
14-03 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 2 Orient GI 2 Rundforbi Stadion
608840
14-03 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 BK Skjold 3 Kunst, Vanløse I P
608842
15-03 2020
Kl. 10:00
GVI 3 Virum-Sorgenfri BK 3 Kunst, GVI. Nymosen
608841
15-03 2020
Kl. 10:45
BK Hekla 4 Lundtofte Boldklub 3 Kunst, Hekla park
608839
15-03 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten 1 Brede IF 1 Herlev Stadion Kunstgræs
608846 ti
17-03 2020
Kl. 17:15
Orient GI 2 BK Hekla 4 Espelunden Kunstgræs
608843
21-03 2020
Kl. 10:00
Brede IF 1 BSV af 2016 2 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
608844
21-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 3 IF Hjorten 1 Kunst, Ryparken
608847
21-03 2020
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub 3 GVI 3 Lundtofte Idrætsplads
608845
22-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 3 Vanløse IF 2 Virumgård kunstgræsbane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind