MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
608848 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Kr. Værløse IF 1 Himmelev-Veddelev BK 3 Stavnsholt
608849
16-11 2019
Kl. 10:00
Brødeskov IF 1 Værløse BK 2 Brødeskov Stadion Kunst
608851
16-11 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Melby-Liseleje IF 2 Birkerød Stadion
608865
16-11 2019
Kl. 10:00
FFB 2 Oversidder Frederikssund Stadion Kunstgræs
608850
17-11 2019
Kl. 12:30
Hareskov IF 2 Ålholm IF Værløse Stadion Kunstgræs
608867
23-11 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 3 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Himmelev Idrætspark
608869 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Ålholm IF Brødeskov IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
608866
30-11 2019
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF 2 FFB 2 Hundested Stadion Kunstgræs
608870
30-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Hareskov IF 2
608868
07-12 2019
Kl. 12:30
Værløse BK 2 Kr. Værløse IF 1 Værløse Stadion
608872 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Kr. Værløse IF 1 Ålholm IF Stavnsholt
608873 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Brødeskov IF 1 Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
608874
14-12 2019
Kl. 11:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Værløse BK 2 Birkerød Stadion
608871
14-12 2019
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF 2 Himmelev-Veddelev BK 3 Hundested Stadion Kunstgræs
608875
14-12 2019
Kl. 14:45
FFB 2 Hareskov IF 2 Frederikssund Stadion Kunstgræs
608876
04-01 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 3 FFB 2 Himmelev Idrætspark
608879 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Ålholm IF IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Hillerød Stadion Kunstgræs
608877
11-01 2020
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Melby-Liseleje IF 2 Værløse Stadion
608878
12-01 2020
Kl. 09:30
Hareskov IF 2 Brødeskov IF 1 Værløse Stadion Kunstgræs
608880
12-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Kr. Værløse IF 1
608883
18-01 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 3 Værløse BK 2 Himmelev Idrætspark
608882
18-01 2020
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF 1 Hareskov IF 2 Stavnsholt
608884 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Oversidder Birkerød Stadion
608885
26-01 2020
Kl. 12:15
FFB 2 Brødeskov IF 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
608892
15-02 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 3 Oversidder Himmelev Idrætspark
608887
29-02 2020
Kl. 09:40
Værløse BK 2 FFB 2 Værløse Stadion
608888
01-03 2020
Kl. 12:00
Hareskov IF 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Værløse Stadion Kunstgræs
608886
01-03 2020
Kl. 12:00
Brødeskov IF 1 Kr. Værløse IF 1 Brødeskov Stadion Kunst
608890
01-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Melby-Liseleje IF 2
608894
07-03 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Brødeskov IF 1 Birkerød Stadion
608889
07-03 2020
Kl. 11:00
Ålholm IF Himmelev-Veddelev BK 3 Hillerød Stadion Kunstgræs
608891
07-03 2020
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF 2 Hareskov IF 2 Hundested Stadion Kunstgræs
608895
08-03 2020
Kl. 12:15
FFB 2 Kr. Værløse IF 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
608897
14-03 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF 1 Melby-Liseleje IF 2 Brødeskov Stadion Kunst
608900
14-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Værløse BK 2
608898
15-03 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF 2 Himmelev-Veddelev BK 3 Værløse Stadion Kunstgræs
608896
15-03 2020
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 Stavnsholt
608905 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Ålholm IF Oversidder Hillerød Stadion Kunstgræs
608899 ti
17-03 2020
Kl. 16:45
FFB 2 Ålholm IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
608903
21-03 2020
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Hareskov IF 2 Værløse Stadion
608881
21-03 2020
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF 2 Ålholm IF Hundested Stadion Kunstgræs
608904
22-03 2020
Kl. 11:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 3 FFB 2 Birkerød Stadion
608893
28-03 2020
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Ålholm IF Værløse Stadion
608902
28-03 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 3 Brødeskov IF 1 Himmelev Idrætspark
608901
29-03 2020
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF 2 Kr. Værløse IF 1 Hundested Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind