MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
608909
16-11 2019
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Tune IF 1 Vallensbæk Idrætscenter
608910
16-11 2019
Kl. 12:00
Greve Fodbold 3 Tuse IF 1 Greve Idræts Center
608906
17-11 2019
Kl. 09:30
Køge Nord FC 2 Solrød FC 2 Rishøj Stadion Kunst
608907
17-11 2019
Kl. 09:50
Albertslund IF 2 Himmelev-Veddelev BK 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
608908
17-11 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 4 Taastrup FC 3 Brøndby Stadion
608915
30-11 2019
Kl. 10:00
Tuse IF 1 Brøndbyernes IF 4 Tuse Kunstgræsbane
608911
30-11 2019
Kl. 10:00
Tune IF 1 Greve Fodbold 3 Tune Stadion Kunstgræs
608912
30-11 2019
Kl. 11:30
Solrød FC 2 Vallensbæk IF 3 Solrød Idrætscenter
608913
01-12 2019
Kl. 09:50
Albertslund IF 2 Køge Nord FC 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
608914
01-12 2019
Kl. 11:20
Taastrup FC 3 Himmelev-Veddelev BK 2 NyBolig Park - Kunstgræs
608920
07-12 2019
Kl. 08:45
Greve Fodbold 3 Brøndbyernes IF 4 Greve Idræts Center
608918
07-12 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 2 Tuse IF 1 Himmelev Idrætspark
608916
14-12 2019
Kl. 10:00
Tune IF 1 Solrød FC 2 Tune Stadion Kunstgræs
608919
14-12 2019
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Albertslund IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
608917
15-12 2019
Kl. 11:00
Køge Nord FC 2 Taastrup FC 3 Rishøj Stadion Kunst
608925 fr
10-01 2020
Kl. 18:15
Tuse IF 1 Køge Nord FC 2
!
NB: Køge Nord FC 2 er taberdømt
Tuse Kunstgræsbane
608921
11-01 2020
Kl. 10:00
Solrød FC 2 Greve Fodbold 3 Solrød Idrætscenter
608922
11-01 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 2 Tune IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
608924
11-01 2020
Kl. 12:40
Taastrup FC 3 Vallensbæk IF 3 NyBolig Park - Kunstgræs
608923
12-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 4 Himmelev-Veddelev BK 2 Brøndby Stadion
608930
19-01 2020
Kl. 13:45
Greve Fodbold 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Greve Idræts Center
608929
25-01 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Tuse IF 1 Vallensbæk Idrætscenter
608926
25-01 2020
Kl. 11:15
Tune IF 1 Taastrup FC 3 Tune Stadion Kunstgræs
608928
25-01 2020
Kl. 12:45
Solrød FC 2 Albertslund IF 2 Solrød Idrætscenter
608927
26-01 2020
Kl. 11:00
Køge Nord FC 2 Brøndbyernes IF 4 Rishøj Stadion Kunst
608935 fr
28-02 2020
Kl. 17:30
Tuse IF 1 Tune IF 1 Tuse Kunstgræsbane
608931
29-02 2020
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
Køge Nord FC 2 Himmelev Idrætspark
608932
29-02 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 2 Greve Fodbold 3
!
NB: Greve Fodbold 3 er taberdømt
Albertslund Stadion Kunstgræs
608934
29-02 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 3 Solrød FC 2 NyBolig Park - Kunstgræs
608933
01-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 4 Vallensbæk IF 3 Brøndby Stadion
608936
07-03 2020
Kl. 10:00
Tune IF 1 Brøndbyernes IF 4 Tune Stadion Kunstgræs
608938
07-03 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 2 Taastrup FC 3 Albertslund Stadion Kunstgræs
608939
07-03 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Vallensbæk Idrætscenter
608937
08-03 2020
Kl. 11:00
Solrød FC 2 Tuse IF 1 Solrød Idrætscenter
608940
08-03 2020
Kl. 15:45
Greve Fodbold 3 Køge Nord FC 2 Greve Idræts Center
608943
14-03 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF 4 Solrød FC 2 Brøndby Stadion
608944
15-03 2020
Kl. 08:45
Greve Fodbold 3 Taastrup FC 3 Greve Idræts Center
608941
15-03 2020
Kl. 09:30
Køge Nord FC 2 Vallensbæk IF 3 Rishøj Stadion Kunst
608945
15-03 2020
Kl. 15:00
Tuse IF 1 Albertslund IF 2 Tuse Kunstgræsbane
608947
21-03 2020
Kl. 10:00
Solrød FC 2 Himmelev-Veddelev BK 2 Solrød Idrætscenter
608948
21-03 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 2 Brøndbyernes IF 4 Albertslund Stadion Kunstgræs
608949
21-03 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Greve Fodbold 3 Vallensbæk Idrætscenter
608950
21-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 3 Tuse IF 1 NyBolig Park - Kunstgræs
608946
22-03 2020
Kl. 11:15
Tune IF 1 Køge Nord FC 2 Tune Stadion Kunstgræs
608942
28-03 2020
Kl. 11:00
Tune IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Tune Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind