Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
10:15
Vallensbæk IF 3
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
12:00
Greve Fodbold 3
Tuse IF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
09:30
Køge Nord FC 2
Solrød FC 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
09:50
Albertslund IF 2
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:00
Brøndbyernes IF 4
Taastrup FC 3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:00
Tune IF 1
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:00
Tuse IF 1
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:30
Solrød FC 2
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
09:50
Albertslund IF 2
Køge Nord FC 2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
11:20
Taastrup FC 3
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
08:45
Greve Fodbold 3
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
Tuse IF 1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:00
Tune IF 1
Solrød FC 2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:15
Vallensbæk IF 3
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
11:00
Køge Nord FC 2
Taastrup FC 3
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2020
18:15
Tuse IF 1
Køge Nord FC 2
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
10:00
Solrød FC 2
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
10:15
Albertslund IF 2
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
12:40
Taastrup FC 3
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:00
Brøndbyernes IF 4
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:45
Greve Fodbold 3
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:15
Vallensbæk IF 3
Tuse IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:15
Tune IF 1
Taastrup FC 3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:45
Solrød FC 2
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:00
Køge Nord FC 2
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2020
17:30
Tuse IF 1
Tune IF 1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
Himmelev-Veddelev BK 2
Køge Nord FC 2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:15
Albertslund IF 2
Greve Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:20
Taastrup FC 3
Solrød FC 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:00
Brøndbyernes IF 4
Vallensbæk IF 3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:00
Tune IF 1
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:15
Albertslund IF 2
Taastrup FC 3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:15
Vallensbæk IF 3
Himmelev-Veddelev BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:00
Solrød FC 2
Tuse IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
15:45
Greve Fodbold 3
Køge Nord FC 2
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
15:00
Brøndbyernes IF 4
Solrød FC 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
08:45
Greve Fodbold 3
Taastrup FC 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
09:30
Køge Nord FC 2
Vallensbæk IF 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
Tuse IF 1
Albertslund IF 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:00
Solrød FC 2
Himmelev-Veddelev BK 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:15
Albertslund IF 2
Brøndbyernes IF 4
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:15
Vallensbæk IF 3
Greve Fodbold 3
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:20
Taastrup FC 3
Tuse IF 1
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
11:15
Tune IF 1
Køge Nord FC 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
11:00
Tune IF 1
Himmelev-Veddelev BK 2
ANN
|