MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
525727
09-11 2019
Kl. 11:30
Herfølge BK 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Herfølge Stadion
525724
16-11 2019
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Sorø Freja 1 Strøbyhallen Kunstgræs
525728
16-11 2019
Kl. 10:30
Næstved I.F. 2 Haslev FC 1 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
525725
17-11 2019
Kl. 09:45
Ringsted IF 2 IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
525726
17-11 2019
Kl. 10:00
Vemmelev SGI 2 Køge Nord FC 1 Vemmelev Kunstgræs
525731
30-11 2019
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525732
30-11 2019
Kl. 10:00
Køge Nord FC 1 Ringsted IF 2 Rishøj Stadion Kunst
525729
30-11 2019
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Næstved I.F. 2 Strøbyhallen Kunstgræs
525733
30-11 2019
Kl. 11:15
Haslev FC 1 Vemmelev SGI 2 HFC's Klubhus
525730
01-12 2019
Kl. 12:00
Sorø Freja 1 Herfølge BK 1 Sorø Stadion
525737
08-12 2019
Kl. 10:00
Herfølge BK 1 IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Herfølge Stadion
525738
14-12 2019
Kl. 10:30
Næstved I.F. 2 Vemmelev SGI 2 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
525735
14-12 2019
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Køge Nord FC 1 Strøbyhallen Kunstgræs
525736
15-12 2019
Kl. 09:45
Ringsted IF 2 Haslev FC 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
525740
11-01 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525741
11-01 2020
Kl. 10:00
Vemmelev SGI 2 Ringsted IF 2 Vemmelev Kunstgræs
525742
11-01 2020
Kl. 10:00
Køge Nord FC 1 Herfølge BK 1 Rishøj Stadion Kunst
525743
11-01 2020
Kl. 14:40
Haslev FC 1 AIK 65 Strøby Fodbold 2 HFC's Klubhus
525739
12-01 2020
Kl. 12:00
Sorø Freja 1 Næstved I.F. 2 Sorø Stadion
525747
19-01 2020
Kl. 10:00
Herfølge BK 1 Haslev FC 1 Herfølge Stadion
525744
25-01 2020
Kl. 09:00
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Køge Nord FC 1 Strøbyhallen Kunstgræs
525745
25-01 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Vemmelev SGI 2
!
NB: Vemmelev SGI 2 er taberdømt
Strøbyhallen Kunstgræs
525748
25-01 2020
Kl. 10:30
Næstved I.F. 2 Ringsted IF 2 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
525746
26-01 2020
Kl. 10:00
Sorø Freja 1 IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Sorø Stadion
525734
02-02 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Sorø Freja 1
!
NB: Sorø Freja 1 er taberdømt
Strøbyhallen Kunstgræs
525750
29-02 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Næstved I.F. 2 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525752
29-02 2020
Kl. 10:00
Køge Nord FC 1 Sorø Freja 1 Rishøj Stadion Kunst
525753
29-02 2020
Kl. 13:30
Haslev FC 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 HFC's Klubhus
525749
01-03 2020
Kl. 09:45
Ringsted IF 2 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Ringsted Stadion Kunstgræs
525751
01-03 2020
Kl. 10:00
Vemmelev SGI 2 Herfølge BK 1 Vemmelev Kunstgræs
525757
07-03 2020
Kl. 09:30
Herfølge BK 1 Ringsted IF 2 Herfølge Stadion Kunst
525756
07-03 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Køge Nord FC 1 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525758
07-03 2020
Kl. 10:15
Næstved I.F. 2 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
525754
07-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Vemmelev SGI 2 Strøbyhallen Kunstgræs
525755
08-03 2020
Kl. 12:00
Sorø Freja 1 Haslev FC 1 Sorø Stadion
525763
14-03 2020
Kl. 10:10
Haslev FC 1 IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 HFC's Klubhus
525759
14-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 2 Herfølge BK 1 Strøbyhallen Kunstgræs
525762
14-03 2020
Kl. 10:30
Næstved I.F. 2 Køge Nord FC 1 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
525761
14-03 2020
Kl. 14:00
Vemmelev SGI 2 Sorø Freja 1 Vemmelev Kunstgræs
525760
15-03 2020
Kl. 09:45
Ringsted IF 2 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
525766
21-03 2020
Kl. 10:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold 1 Vemmelev SGI 2 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
525768
21-03 2020
Kl. 10:00
Køge Nord FC 1 Haslev FC 1 Rishøj Stadion Kunst
525764
21-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 AIK 65 Strøby Fodbold 2 Strøbyhallen Kunstgræs
525767
21-03 2020
Kl. 11:30
Herfølge BK 1 Næstved I.F. 2 Herfølge Stadion
525765
22-03 2020
Kl. 12:00
Sorø Freja 1 Ringsted IF 2 Sorø Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind