MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
317274 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Espergærde IF 2 Nødebo IF 1 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
317276
16-11 2019
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold 1 Snekkersten IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
317275
16-11 2019
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 2 Fredensborg BI 1 Helsingør Idrætspark
317272
16-11 2019
Kl. 12:15
Frem Hellebæk 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Pedella Park Kunstgræs
317273
17-11 2019
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Humlebæk BK 1 Pedella Park
596398
23-11 2019
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Espergærde IF 2 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
317277
24-11 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI 1 Hillerød Fodbold 1 Fredensborg Stadion
596396
24-11 2019
Kl. 12:00
Humlebæk BK 1 Frem Hellebæk 2 Humlebæk Stadion
596397
30-11 2019
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Hornbæk IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
317278
30-11 2019
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Helsingør IF Fodbold 2 Karsemosegård
596399
07-12 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI 1 Nivå-Kokkedal FK 2 Fredensborg Stadion
596403
14-12 2019
Kl. 10:30
Hillerød Fodbold 1 Espergærde IF 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
596402
14-12 2019
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 2 Humlebæk BK 1 Helsingør Idrætspark
596401
15-12 2019
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Snekkersten IF 1 Pedella Park
596400
15-12 2019
Kl. 11:15
Frem Hellebæk 2 Nødebo IF 1 Pedella Park Kunstgræs
596405 on
18-12 2019
Kl. 17:45
Humlebæk BK 1 Fredensborg BI 1 Humlebæk Stadion
596408
04-01 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Frem Hellebæk 2 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
596407
11-01 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Helsingør IF Fodbold 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
596406
11-01 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 2 Hornbæk IF 1 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
596404
11-01 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Hillerød Fodbold 1 Karsemosegård
596409
19-01 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI 1 Nødebo IF 1 Fredensborg Stadion
596410 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Frem Hellebæk 2 Espergærde IF 2 Pedella Park Kunstgræs
596413
25-01 2020
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold 1 Hornbæk IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
596412
25-01 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 2 Snekkersten IF 1 Helsingør Idrætspark
596411
26-01 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Humlebæk BK 1 Karsemosegård
596415
16-02 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Hillerød Fodbold 1 Humlebæk Stadion
596416
22-02 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 2 Helsingør IF Fodbold 2 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
596418
22-02 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Fredensborg BI 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
596419
01-03 2020
Kl. 10:00
Fredensborg BI 1 Espergærde IF 2 Fredensborg Stadion
596421
01-03 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Nødebo IF 1 Humlebæk Stadion
596414
01-03 2020
Kl. 10:00
Hornbæk IF 1 Frem Hellebæk 2 Pedella Park
596417
07-03 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Nivå-Kokkedal FK 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
596428
07-03 2020
Kl. 11:15
Snekkersten IF 1 Humlebæk BK 1 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
596422
07-03 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 2 Hornbæk IF 1 Helsingør Idrætspark
596420
08-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Snekkersten IF 1 Karsemosegård
596423
08-03 2020
Kl. 11:30
Hillerød Fodbold 1 Frem Hellebæk 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
596424 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Frem Hellebæk 2 Helsingør IF Fodbold 2 Pedella Park Kunstgræs
596427
14-03 2020
Kl. 09:00
Hillerød Fodbold 1 Nødebo IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
596425
15-03 2020
Kl. 09:30
Hornbæk IF 1 Fredensborg BI 1 Pedella Park
596483
15-03 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK 1 Espergærde IF 2 Humlebæk Stadion
596485
21-03 2020
Kl. 09:15
Nødebo IF 1 Snekkersten IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
596482
21-03 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 2 Hornbæk IF 1 Karsemosegård
596429
21-03 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI 1 Frem Hellebæk 2 Fredensborg Stadion
596484
21-03 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 2 Hillerød Fodbold 1 Helsingør Idrætspark
596426
22-03 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 2 Nivå-Kokkedal FK 2 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind