MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (08) 8v8, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
596525
09-11 2019
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 BSV af 2016 1 Kunst, Vanløse I P
596522
16-11 2019
Kl. 10:45
BK Hekla 3 B. 1973, Herlev 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
596523
16-11 2019
Kl. 13:00
B.1908 4 Lundtofte Boldklub 2 Sundby Idrætspark
596524
17-11 2019
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 2 Østerbro IF 1 Gladsaxe Stadion
596526
17-11 2019
Kl. 10:00
Orient GI 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Rødovre Stadion Kunst
596529
23-11 2019
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub 2 BK Hekla 3 Lundtofte Idrætsplads
596530
30-11 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 B.1908 4 Kunst, Ryparken
596528
30-11 2019
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Vanløse IF 1 Elverroad Kunstgræs
596531
01-12 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 2 Gladsaxe-Hero BK 2 Lyngby Stadion
596535
07-12 2019
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 Lundtofte Boldklub 2 Kunst, Vanløse I P
596536
08-12 2019
Kl. 10:00
Orient GI 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Rødovre Stadion Kunst
596532
15-12 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 B. 1973, Herlev 2 Rundforbi Stadion
596534
15-12 2019
Kl. 11:30
B.1908 4 Lyngby Boldklub 1921 2 Sundby Idrætspark
596533
15-12 2019
Kl. 13:15
BK Hekla 3 Østerbro IF 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
596538
04-01 2020
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub 2 BSV af 2016 1 Lundtofte Idrætsplads
596540
11-01 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 Vanløse IF 1 Kunst, Ryparken
596537
11-01 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Orient GI 1 Elverroad Kunstgræs
596541
11-01 2020
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 2 BK Hekla 3 Lyngby Stadion
596527
12-01 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Orient GI 1 Rundforbi Stadion Kunst
596539
19-01 2020
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK 2 B.1908 4 Gladsaxe Stadion
596545
19-01 2020
Kl. 10:00
Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Kunst, Vanløse I P
596542
25-01 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Østerbro IF 1 Rundforbi Stadion Kunst
596543
25-01 2020
Kl. 12:00
BK Hekla 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Kunst, Hekla park
596544
25-01 2020
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev 2 Lundtofte Boldklub 2 Elverroad Kunstgræs
596546
26-01 2020
Kl. 10:00
Orient GI 1 B.1908 4 Rødovre Stadion Kunst
596548
01-02 2020
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub 2 Orient GI 1 Lundtofte Idrætsplads
596550 fr
28-02 2020
Kl. 17:00
Østerbro IF 1 B. 1973, Herlev 2 Kunst, Ryparken
596551
29-02 2020
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 2 BSV af 2016 1 Lyngby Stadion
596547
29-02 2020
Kl. 10:00
B.1908 4 BK Hekla 3 Sundby Idrætspark
596549
01-03 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 2 Vanløse IF 1 Gladsaxe Stadion
596554
01-03 2020
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub 2 Østerbro IF 1 Lundtofte Idrætsplads
596555 fr
06-03 2020
Kl. 17:35
Vanløse IF 1 B.1908 4 Kunst, Vanløse I P
596552
07-03 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Gladsaxe-Hero BK 2 Rundforbi Stadion
596553
07-03 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 Lyngby Boldklub 1921 2 Elverroad Kunstgræs
596556
08-03 2020
Kl. 11:30
Orient GI 1 BK Hekla 3 Rødovre Stadion Kunst
596560 ti
10-03 2020
Kl. 17:15
Orient GI 1 Østerbro IF 1 Espelunden Kunstgræs
596561
14-03 2020
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 2 Lundtofte Boldklub 2 Lyngby Stadion
596557
14-03 2020
Kl. 12:30
BK Hekla 3 Vanløse IF 1 Kunst, Hekla park
596558
14-03 2020
Kl. 13:00
B.1908 4 BSV af 2016 1 Sundby Idrætspark
596559
15-03 2020
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK 2 B. 1973, Herlev 2 Gladsaxe Stadion
596562
21-03 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 BK Hekla 3 Rundforbi Stadion
596566
21-03 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 Lyngby Boldklub 1921 2 Kunst, Ryparken
596563
21-03 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 2 B.1908 4 Elverroad Kunstgræs
596564
21-03 2020
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub 2 Gladsaxe-Hero BK 2 Lundtofte Idrætsplads
596565
22-03 2020
Kl. 13:30
Vanløse IF 1 Orient GI 1 Kunst, Vanløse I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind