MENU

Indendørs U13 drenge (07) håndboldmål C, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
774439
10-11 2019
Kl. 10:40
Hvalsø IF (2) Espergærde IF (1) Tune Hallen
3 - 3
Tune IF
774468
10-11 2019
Kl. 10:50
Himmelev-Veddelev BK (1) Solrød FC Tune Hallen
2 - 1
Tune IF
774469
10-11 2019
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF Hvalsø IF (2) Tune Hallen
0 - 5
Tune IF
774470
10-11 2019
Kl. 11:10
Espergærde IF (1) Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen
6 - 3
Tune IF
774471
10-11 2019
Kl. 11:20
Solrød FC Kr. Værløse IF Tune Hallen
5 - 2
Tune IF
774472
10-11 2019
Kl. 11:30
Hvalsø IF (2) Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen
1 - 3
Tune IF
774473
10-11 2019
Kl. 11:40
Kr. Værløse IF Espergærde IF (1) Tune Hallen
3 - 2
Tune IF
774474
10-11 2019
Kl. 11:50
Solrød FC Hvalsø IF (2) Tune Hallen
3 - 4
Tune IF
774475
10-11 2019
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK (1) Kr. Værløse IF Tune Hallen
5 - 2
Tune IF
774476
10-11 2019
Kl. 12:10
Espergærde IF (1) Solrød FC Tune Hallen
4 - 5
Tune IF
774394
08-12 2019
Kl. 10:40
Espergærde IF (1) Hvalsø IF (2) Hvalsø Hallerne
3 - 7
Hvalsø IF
774395
08-12 2019
Kl. 10:50
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK (1) Hvalsø Hallerne Bane 1
HMH
Hvalsø IF
774396
08-12 2019
Kl. 11:00
Hvalsø IF (2) Kr. Værløse IF Hvalsø Hallerne
3 - 8
Hvalsø IF
774397
08-12 2019
Kl. 11:10
Himmelev-Veddelev BK (1) Espergærde IF (1) Hvalsø Hallerne
1 - 6
Hvalsø IF
774398
08-12 2019
Kl. 11:20
Kr. Værløse IF Solrød FC Hvalsø Hallerne Bane 1
UMH
Hvalsø IF
774413
08-12 2019
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK (1) Hvalsø IF (2) Hvalsø Hallerne
1 - 5
Hvalsø IF
774414
08-12 2019
Kl. 11:40
Espergærde IF (1) Kr. Værløse IF Hvalsø Hallerne
4 - 3
Hvalsø IF
774415
08-12 2019
Kl. 11:50
Hvalsø IF (2) Solrød FC Hvalsø Hallerne Bane 1
UMH
Hvalsø IF
774416
08-12 2019
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF Himmelev-Veddelev BK (1) Hvalsø Hallerne
3 - 2
Hvalsø IF
774417
08-12 2019
Kl. 12:10
Solrød FC Espergærde IF (1) Hvalsø Hallerne Bane 1
HMH
Hvalsø IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Indledende B rækken 10 hold og C rækken 20 hold.
B= 8 hold til række A mellemrunden og 2 hold til B mellemrunden.
C= 7 hold til række A til mellemrunden og 15 hold til B mellemrunden.

Mellemrunden: Spilles i weekenden 18 eller 19. januar 2020.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne  
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne 

Log ind