MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
608986
16-11 2019
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 1 B 1908 2 Vallensbæk Idrætscenter
608989
16-11 2019
Kl. 13:00
Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Kunst, Dragør Bk.
608991
16-11 2019
Kl. 13:45
Greve Fodbold 1 BK Friheden 1 Greve Idræts Center
608988
17-11 2019
Kl. 11:00
Ringsted IF 1 Taastrup FC 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
608996
30-11 2019
Kl. 09:30
BK Friheden 1 Dragør BK 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
608995
30-11 2019
Kl. 11:15
AB Tårnby 1 Ringsted IF 1 Kunst, Tårnby Stadion
608994
30-11 2019
Kl. 11:20
Taastrup FC 1 Vallensbæk IF 1 NyBolig Park - Kunstgræs
608993
30-11 2019
Kl. 11:30
B 1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
825231
07-12 2019
Kl. 11:00
Oversidder Taastrup FC 1
825232
14-12 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Dragør BK 1 Greve Idræts Center
825200
15-12 2019
Kl. 11:00
Ringsted IF 1 BK Friheden 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
608990
21-12 2019
Kl. 11:00
Oversidder Amager Talent 1
831317
11-01 2020
Kl. 09:30
BK Friheden 1 Vallensbæk IF 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831316
11-01 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 1 Oversidder Kunst, Tårnby Stadion
831314
11-01 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 1 Amager Talent 1 NyBolig Park - Kunstgræs
831315
11-01 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 1 Ringsted IF 1 Kunst, Dragør Bk.
831313
11-01 2020
Kl. 13:00
B 1908 2 Greve Fodbold 1 Sundby Idrætspark
608997
12-01 2020
Kl. 10:30
Amager Talent 1 B 1908 2 Sundby Idrætspark
786288
18-01 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 1 AB Tårnby 1 Vallensbæk Idrætscenter
831321
18-01 2020
Kl. 11:00
Oversidder BK Friheden 1
831318
25-01 2020
Kl. 11:30
Amager Talent 1 AB Tårnby 1 Sundby Idrætspark
831322
25-01 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold 1 Ringsted IF 1 Greve Idræts Center
831320
26-01 2020
Kl. 13:00
B 1908 2 Taastrup FC 1 Sundby Idrætspark
608992
08-02 2020
Kl. 10:00
Amager Talent 1 Greve Fodbold 1 Sundby Idrætspark
831319
08-02 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 1 Dragør BK 1 Vallensbæk Idrætscenter
831338
29-02 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby 1 B 1908 2 Kunst, Tårnby Stadion
831336
29-02 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 1 Greve Fodbold 1 NyBolig Park - Kunstgræs
831339
29-02 2020
Kl. 14:15
BK Friheden 1 Amager Talent 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831337
29-02 2020
Kl. 14:45
Dragør BK 1 Oversidder Kunst, Dragør Bk.
831335
01-03 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF 1 Vallensbæk IF 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
831344
07-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Vallensbæk IF 1 Greve Idræts Center
831343
07-03 2020
Kl. 11:00
Oversidder Ringsted IF 1
831342
07-03 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 1 AB Tårnby 1 NyBolig Park - Kunstgræs
831340
07-03 2020
Kl. 13:00
Amager Talent 1 Dragør BK 1 Sundby Idrætspark
831341
08-03 2020
Kl. 14:30
B 1908 2 BK Friheden 1 Sundby Idrætspark
831349
14-03 2020
Kl. 09:30
BK Friheden 1 Taastrup FC 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831348
14-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 AB Tårnby 1 Greve Idræts Center
831345
14-03 2020
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 1 Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
831347
14-03 2020
Kl. 12:15
Dragør BK 1 B 1908 2 Kunst, Dragør Bk.
831346
15-03 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF 1 Amager Talent 1 Ringsted Stadion Kunstgræs
831354
21-03 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby 1 BK Friheden 1 Kunst, Tårnby Stadion
831353
21-03 2020
Kl. 11:00
Oversidder Greve Fodbold 1
831351
21-03 2020
Kl. 13:30
B 1908 2 Ringsted IF 1 Sundby Idrætspark
831350
22-03 2020
Kl. 13:00
Amager Talent 1
!
NB: Amager Talent 1 er taberdømt
Vallensbæk IF 1 Sundby Idrætspark
831352
22-03 2020
Kl. 15:40
Taastrup FC 1 Dragør BK 1 NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind