MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
831358
16-11 2019
Kl. 10:00
KB 2 B 1903 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831357
16-11 2019
Kl. 11:15
Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
831359
17-11 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 BK Hekla 1 Brøndby Stadion
831356
17-11 2019
Kl. 10:00
FA 2000 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
831355
17-11 2019
Kl. 11:15
B93 1 BK Hellas 1 Kunst, B93
831362
30-11 2019
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 B93 1 Brøndby Stadion
831363
30-11 2019
Kl. 10:00
Hvidovre IF 1 FA 2000 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831361
30-11 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 KB 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
831364
30-11 2019
Kl. 10:30
BK Hekla 1 Sundby BK 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
831360
01-12 2019
Kl. 10:45
B 1903 1 Brøndbyernes IF 2 B1903
831367
14-12 2019
Kl. 10:00
FA 2000 1 BK Hekla 1 Kunst, Jens Jessens Vej
831368
14-12 2019
Kl. 10:00
KB 2 Brøndbyernes IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831369
15-12 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Sundby BK 1 Brøndby Stadion
831365
15-12 2019
Kl. 10:45
B 1903 1 BK Hellas 1 B1903
831366
15-12 2019
Kl. 14:30
B93 1 Hvidovre IF 1 Kunst, B93
831373 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 1 KB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
831371
11-01 2020
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 B 1903 1 Brøndby Stadion
831372
11-01 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 FA 2000 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
831370
11-01 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Brøndbyernes IF 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
831374
12-01 2020
Kl. 10:45
BK Hekla 1 B93 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
831378 fr
24-01 2020
Kl. 17:30
KB 2 BK Hekla 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831377
25-01 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
831376
25-01 2020
Kl. 11:30
B93 1 Sundby BK 1 Kunst, B93
831379
26-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 FA 2000 1 Brøndby Stadion
831375
26-01 2020
Kl. 14:45
B 1903 1 Hvidovre IF 1 B1903
831383 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 1 BK Hellas 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831381
29-02 2020
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Brøndbyernes IF 2 Brøndby Stadion
831382
29-02 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 KB 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
831380
29-02 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 B93 1 Kunst, Jens Jessens Vej
831384
01-03 2020
Kl. 10:30
BK Hekla 1 B 1903 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
831387
07-03 2020
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Hvidovre IF 1 Brøndby Stadion
831388
07-03 2020
Kl. 10:00
KB 2 FA 2000 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831386
07-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 BK Hekla 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
831385
08-03 2020
Kl. 12:45
B 1903 1 Sundby BK 1 B1903
831389
08-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 B93 1 Brøndby Stadion
831391
14-03 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 B 1903 1 Kunst, Jens Jessens Vej
831392
14-03 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 BK Hellas 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
831394
14-03 2020
Kl. 12:30
BK Hekla 1 Brøndbyernes IF 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
831390
14-03 2020
Kl. 13:00
B93 1 KB 2 Kunst, B93
831393
15-03 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Hvidovre IF 1 Brøndby Stadion
831398 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
KB 2 Brøndbyernes IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831399 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF 1 BK Hekla 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
831397
21-03 2020
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1 Brøndby Stadion
831396
21-03 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 1 FA 2000 1 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
831395
22-03 2020
Kl. 10:45
B 1903 1 B93 1 B1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind