MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (08) 8v8, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
831402
16-11 2019
Kl. 09:30
FC Holte 1 AB 1 Rudegård Stadion
831403
16-11 2019
Kl. 10:00
Farum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Farum Park
831404
16-11 2019
Kl. 11:15
KB 1 Frem Hellebæk 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831408
24-11 2019
Kl. 10:00
AB 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Akademisk Boldklub
831400
24-11 2019
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Lundtofte Idrætsplads
831406
30-11 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Farum BK 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831407
30-11 2019
Kl. 10:00
GVI 1 Lundtofte Boldklub 1 Kunst, GVI. Nymosen
831409
30-11 2019
Kl. 12:15
Frem Hellebæk 1 FC Holte 1 Pedella Park Kunstgræs
831405
01-12 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 1 KB 1 Virumgård kunstgræsbane
831401
07-12 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 GVI 1 Birkerød Stadion
831411
08-12 2019
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub 1 AB 1 Lundtofte Idrætsplads
831414
14-12 2019
Kl. 10:00
KB 1 FC Holte 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831413
14-12 2019
Kl. 11:15
Farum BK 1 GVI 1 Farum Park
831412
15-12 2019
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Frem Hellebæk 1 Birkerød Stadion
831410
15-12 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Virumgård kunstgræsbane
831417
11-01 2020
Kl. 09:30
FC Holte 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Rudegård Stadion
831418
11-01 2020
Kl. 10:00
AB 1 Farum BK 1 Akademisk Boldklub
831415
11-01 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 KB 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831416
11-01 2020
Kl. 10:00
GVI 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Kunst, GVI. Nymosen
831419
11-01 2020
Kl. 11:00
Frem Hellebæk 1 Lundtofte Boldklub 1 Pedella Park Kunstgræs
831421
19-01 2020
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub 1 FC Holte 1 Lundtofte Idrætsplads
831420 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Virum-Sorgenfri BK 1 AB 1 Virumgård kunstgræsbane
831422
25-01 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 GVI 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831423
25-01 2020
Kl. 10:00
Farum BK 1 Frem Hellebæk 1 Farum Park
831424
25-01 2020
Kl. 11:30
KB 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831425
22-02 2020
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Lundtofte Boldklub 1 Birkerød Stadion
831428
23-02 2020
Kl. 12:00
AB 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Akademisk Boldklub
831427
29-02 2020
Kl. 09:30
FC Holte 1 Farum BK 1 Rudegård Stadion
831429
29-02 2020
Kl. 10:00
Frem Hellebæk 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Pedella Park Kunstgræs
831426
29-02 2020
Kl. 11:15
GVI 1 KB 1 Kunst, GVI. Nymosen
831431
07-03 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 Frem Hellebæk 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831432
07-03 2020
Kl. 10:00
GVI 1 AB 1 Kunst, GVI. Nymosen
831646
07-03 2020
Kl. 10:00
KB 1 Lundtofte Boldklub 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831645
08-03 2020
Kl. 10:00
Farum BK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Farum Park
831430
08-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 1 FC Holte 1 Virumgård kunstgræsbane
831649
14-03 2020
Kl. 09:30
FC Holte 1 Hørsholm-Usserød IK 1 Rudegård Stadion
831650
14-03 2020
Kl. 10:00
KB 1 AB 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
831651
14-03 2020
Kl. 10:45
Frem Hellebæk 1 GVI 1 Pedella Park Kunstgræs
831647
14-03 2020
Kl. 12:30
Lundtofte Boldklub 1 Farum BK 1 Lundtofte Idrætsplads
831648
15-03 2020
Kl. 11:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 1 Birkerød Stadion
831656
15-03 2020
Kl. 13:30
AB 1 Frem Hellebæk 1 Akademisk Boldklub
831652
21-03 2020
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK 1 Lundtofte Boldklub 1 Virumgård kunstgræsbane
831655
21-03 2020
Kl. 09:30
Farum BK 1 KB 1 Farum Park
831653
21-03 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831654
21-03 2020
Kl. 10:00
GVI 1 FC Holte 1 Kunst, GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind